Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

St Medical Clinic

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 1/26

71-004 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Wańkowicz konsultacja neurologiczna

  Byłam na konsultacji u Pana doktora. Jest bardzo zaangażowany, życzliwy i empatyczny. Bardzo cierpliwie tłumaczy każdy szczegół. Podchodzi do diagnozy holistycznie - posiada szeroką wiedzę. Bardzo szczegółowo sprawdził cała historie leczenia oraz badania wyjaśniając po kolei co z czego wynika. Mimo opóźnienia nie widać było cienia pośpiechu lub zniecierpliwienia. Szczerze polecam - wychodząc z gabinetu pacjent czuje się zaopiekowany i ważny.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Wańkowicz Inny

  Lekarz orkiestra i bardzo dobry człowiek. Takich specjalistów niestety już w Polsce nie mamy. Zawsze można liczyć na pomoc pana Pawła. Nigdy nie zapomnę jak wiele dla mnie zrobił i jako jedyny wysłuchał i przejrzał całą kartę choroby.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Skupiński konsultacja radiologiczna

  Lekarz z ogromną, wszechstronną wiedzą..Najlepszy radiolog na jakiego trafiliśmy. Badanie zrobione bardzo szczegółowo, dokładny opis, wyjaśnienie i porada w kwestii dalszego leczenia
  Bardzo polecam

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Skupiński Inny

  Nigdy nie spotkałam się z tak szczegółowym i dokładnym badaniem USG. Dodatkowo wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione, a nie zostałam zostawiona z medycznym opisem, którego nie rozumiem. Bardzo kompetentny! Polecam każdemu, kto szuka specjalisty,

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Łukasz Kołodziej Inny

  Profesor Kołodziej wykonywał mi zabieg artoskopii lewego kolana dwa miesiące temu. Żałuję że ponad trzy lata chodziłam z bólem. Doktor to skarbinica wiedzy i doświadczenia ( mam porównanie z innymi specjalistami z woj.zachodniopomorskiego którzy mieli różne pomysły na to kolano). Jestem pod absolutnym wrażeniem swojego szybkiego powrotu do fukcjonowania bez bólu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania