Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów w Płocku

(70 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów w Płocku

harc. Antolka Gradowskiego 1A

09-402, Płock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Szubert

  Psychiatra, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-MedicaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Dr Szubert potrafi nawiązać kontakt z pacjentem, wzbudza zaufanie jako człowiek i lekarz. Jest ciepły, serdeczny, ale równocześnie rzeczowy. Dba o komfort pacjenta w gabinecie, jak i podczas leczenia. Wyjaśnia wątpliwości, szuka optymalnego leczenia dla danej osoby. Szczerze zainteresowanie pacjentem, chęć pomocy, bezpośredniość i doświadczenie zawodowe to główne atuty dr. Szuberta. Dzięki temu wizyta u doktora jest pozytywnym przeżyciem a nie dodatkowym stresem.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Aps-MedicaUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Jestem po kilku wizytach u Pana Doktora . Profesjonalne podejście do pacjenta, Pan Doktor dokładnie wszystko tłumaczy , wizyta w miłej , bezstresowej atmosferze .Zaproponowane leczenie zaczyna przynosić pozytywny efekt ( a było ze mną naprawdę źle ) . Czuję się lepiej , w końcu zaczyna wracać mi chęć do życia . Polecam Pana Doktora , życzliwy i cierpliwy Facet i profesjonalista godny polecenia .

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Jolanta Iwanowska

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów w Płocku

   Bardzo ciepła ale też rzeczowa w kontakcie z dzieckiem. Polecam wszystki rodzicom. Ja będę dojeżdżać 35 km do Pani Doktor bo warto.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów w PłockuUsługa: porada psychologiczna

   Bardzo miła, ciepła i profesjonalna Pani psycholog. Można się swobodnie wypowiedzieć mimo silnego stresu. Pani psycholog na pierwszej wizycie wysłuchała uważnie problemu, starała się zrozumieć problem, nie oceniać tylko nakierowywać wywać na prawidłowe postępowanie i pozytywne myślenie.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Maciej Poniatowski

  Okulista, dr n. med.

  • I

   Fachowe podejście do pacjenta. Kontaktowy lekarz, który potrafi wyjaśnic cel badań. Po wizycie ma się wrażenie, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
   Polecam.

  • W

   Polecam Pana Doktora za fachowość, dokładność i sympatyczne podejście do pacjenta :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Mądrecki

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski-USG Marek MądreckiUsługa: usg tarczycy

   Do doktora trafiłam słysząc bardzo pozytywne opinie od bliskich osób. Dzięki prawidłowo prowadzonemu leczeniu, w tym operacji, pozbyłam się nowotworu złośliwego w początkowej fazie. Do tego cięcie na szyi zostało wykonane perfekcyjnie. Dziękuję!!! Cały czas Pan doktor powtarzał mi, że „będzie dobrze”. Po operacji poinformował mnie, jak będzie wyglądało dalsze leczenie i przygotował wymagane dokumenty do Centrum Onkologii. Pana doktora oceniam jako bardzo dobrego specjalistę i ciepłego człowieka, który rozumie, co myśli i czuje chory. Życzę każdemu pacjentowi i sobie również, aby spotykać takich lekarzy na swojej drodze.

  • M

   Trafiłam na doktora słysząc same dobre opinie. Ja również jestem zadowolona. Bardzo szybko mnie zdiagnozował i umówił na operację. Warto uwierzyć w słowa "będzie dobrze" padające z jego ust. Gorąco go polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu