Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny Konsultacja stomatologiczna

  Pan Tomasz wyróżnia się swoim spokojem i cierpliwością dla najmłodszych pacjentów. Dwu letnia córka mimo ogromnego oporu nie bała się i co najważniejszego nie zraziła:) Polecam to specjalista z powołania z ogromna wiedząi świetnym podejściem! :)

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny Inny

  Pan Doktor jest mistrzem. Polecam wszystkim strachliwym pacjentom, bo po błyskawicznym i całkowicie bezbolesnym usunięciu szóstki pozbyłam się stomatofobii :). Teraz już wiem skąd bierze się entuzjazm moich dzieci (pacjentów Pana Tomka) na wiadomość o kolejnej wizycie.
  Panie Doktorze dziękuję bardzo.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny usuwanie zębów

  Podsumuje tak Dr Górnego, który podjął się usunięcia 8: fachowiec i ekspert na najwyższym poziomie. Zabieg zaplanowaliśmy już wcześniej. Na wizytę przyszłym juz nie osłonie antybiotykowej zleconej przez dr Górnego (poprzednie doświadczenia z usuwaniem 8).Pomimo, że usunięcie ni było łatwe dr Górny wiedzial co robi. Nie było błądzenia we mgle, nie przemyślanych ruchów. Był bardzo delikatny, ale stanowczy w tym co robi. Zabieg był praktycznie bezbolesny choć wcale jak podkreślam do najprostszych nie należał.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny leczenie kanałowe

  Serdecznie polecam Pana Doktora, który z wysokim profesjonalizmem zajął się moim zębem, ratując go przed leczeniem kanałowym :) Nawiązuje dobry kontakt z pacjentem, miły i serdeczny. Kompetentny lekarz! :)


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny Stomatologia zachowawcza

  Polecam, polecam. Mam wrażenie, że dostałam nowy ząb (a został "tylko" uratowany przed leczeniem kanałowym), jest o wiele lepszy niż oryginał:) Jeszcze raz dziękuję.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak Inny

  Pani Doktor jest przede wszystkim konkretną osobą, wskazuje różne drogi leczenia, nie mydli oczu, nie obiecuje gruszek na wierzbie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor, ponieważ zrobiła wszystko co mogła, żeby mój trudny ząb dobrze się sprawował. Teraz będziemy spotykać się tylko na kontrolach, a nawet jeśli okaże się, że jest coś do zrobienia, to z zaufaniem oddam się w ręce Pani Doktor! Pozdrowienia :)


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak implanty

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Wstawienie implantu odbyło się bezproblemowo, w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione.
  Polecam wszystkim, którzy szukają doświadczonego stomatologa.


  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak

  Wizyta bez zarzutu. Pani Doktor podeszła do leczenia bardzo fachowo i dokładnie, wszystko mi też wyjaśniła. Poza tym ładny gabinet, miła i spokojna atmosfera. Polecam!


  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak

  Same superlatywy.
  Fachowość i bardzo miła atmosfera. Przede wszystkim masakrycznie bolący ząb Pani Doktor wyleczyła bezboleśnie. Jeszcze tak nie było, żeby relaksować się w wygodnym fotelu przy leczeniu kanałowym.
  Pani Doktor - bardzo Pani dziękuję :)


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Górny leczenie kanałowe

  Powiem tak Polecam w 100 % dr Tomasz Górny jedyny dentystą do którego chodzę znieczulenie nigdy nie bolało ,wszystko robione sumiennie i profesjonalnie i co najważniejsze zawsze na pierwszym miejscu jest pacjent a nie tak jak u innych $$$$ , ogólnie jakoś tak wszystko fajniej lepiej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Spokojna 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki Pokaż w Google Maps
INTER Polska

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania