Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

(67 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

Bierutowska 63, Psie Pole

51-317, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Zabiegi

 • RTG
 • USG
 • Laboratorium

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marita Woźny

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • X
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita WoźnyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży 50 min.

   Pani Marita ma bardzo profesjonalne podejscie, duza wiedze, cechuje ja analityczne i doglebne podejscie do tematu: Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Między Słowami Gabinet Psychoterapii Marita Woźny

   Polecam bardzo. Trafiliśmy do pani Marity z powodu trudności w związku. Dziękujemy Pani za tą pomoc. Poprowadziła nas pani i dzięki temu jesteśmy razem. W trakcie pracy oboje z żoną musieliśmy podjąć działania, które pozwoliły nam odbudować związek, przypomnieć sobie jak dobrze jest nam razem. Kosztowało nas to wiele wysiłku, ale opłaciło się. To co nam się podobało to obiektywizm, trafne spostrzeżenia, cierpliwość, mądre sugestie, ogromna życzliwość i szacunek, a przede wszystkim bycie człowiekiem. Mieliśmy różne trudności, które czasem nie pozwoliły nam uczestniczyć w sesji, a nie chcieliśmy jej przerywać. Pani Marita okazała się człowiekiem i także w takich momentach była dla nas wsparciem. Cieszymy się z efektów, poznaliśmy się z żoną od początku, teraz dojrzale dbamy o nasz związek, choć wiemy, co każdy z nas robi trudnego i pewnych rzeczy nie da się wyeliminować, ale umiemy już nad tym ze sobą pracować i rozmawiać. Dziękujemy.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Krzysztof Symonowicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: Usg ciąży

   Lekarz genialny ! Polecam z czystym sumieniem każdemu ! Prawdziwy lekarz z powołaniem, nie ma już takich ! Byłam u pana doktora zarówno na NFZ jak i prywatnie nie ma różnicy w podejściu do pacjentki. Prowadzi mi ciąże i nie mam żadnych zastrzeżeń każda wizyta dokładna, wszystkie badania, wszystko tłumaczy po kilka razy przypomina o najważniejszych rzeczach, dokładne usg, naprawdę świetny lekarz i człowiek

  • M
   Lokalizacja: GINEMEDICA

   Pan Doktor bardzo delikatny i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania i zleca dodatkowe badania. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Gabriela Pęska-Jarczyńska

  Ginekolog, lek.

  • M

   W życiu nie byłam u takiej lekarki. Nie da rady porozmawiać, o cokolwiek zapytać. Badania jako takie trwało 15 sekund. Cytologii nie mogła zrobić, bo pani mgr jest na urlopie jeszcze tydzień i szkoda żeby leżało. Tabletki dobierane na oko, na oko też wszytko było ok. Nie polecam.

  • P

   Pani Gabriela Pęska - Jarczyńska podczas wizyty pomimo stwierdzonej nadżerki nie wykonała mi badania cytologicznego, ponieważ przeprosiła mnie,ale nie miała już siły. Poprosiła mnie o wizytę kiedy indziej. Nie rozumiem dlaczego w ogóle zjawiła się w pracy skoro nie miała siły jej wykonywać. Całe badanie było "na oko". Ani cytologii, usg. Usłyszałam tylko, że ta nadżerka i tak jest zbyt duża żeby coś z nią zrobić. Nie do pomyślenia!


 • Barbara Małgorzata Oczko-Zborowska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • K

   Bardzo antypatyczna lekarka. Do pacjenta zwraca się bezosobowo "rozbierać się", "trzymać to" (manometr ). Pani doktor miała problem, żeby postawić pieczątkę na zaświadczeniu przygotowanym przez moją uczelnię, gdyż stwierdziła, że sama "niepotrzebnie zmarnowała papier", wypisując mi druczek lekarski.

  • T

   Miła i sympatyczna lekarka. Od lat chodzę do niej - zawsze jest uprzejma i uśmiechnięta. Przyjmie nawet gdy wpadnę do niej na "ostatni dzwonek".


 • Magdalena Miśkiewicz

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie jedynki

   po kilkunastu latach od wizyty, mam okazję dodać opinię, niestety negatywną. Wizyta odbyła się w avi na psim polu, założona plomba na jedynce i błędy w trakcie zabiegu spowodowały powstanie zapalenia i gromadzenie sie ropy.Następnie zmiana gabinetu, otwarcie zęba, usunięcie ropy i w konsekwencji leczenie kanałowe spowodowane złym wyczyszczeniem, w efekcie mam martwą jedynkę o ciemnym kolorze i kolejne zabiegi rozjaśniające. Dziś szukałem opinii na temat licówki kompozytowej na tę właśnie jedynkę, ale jak zobaczyłem dane pani Miśkiewicz, to pomyślałem o rozliczeniu mojej krzywdy, pomimo upływu lat. Dodam, że do dziś dnia korzystam z usług lekarza, który uratował mi tę jedynkę po tym fatalnym leczeniu.

  • P

   Przypadkiem trafiłem na tą stronę. Postanowiłem poszukać lekarzy, którzy mnie leczą i znalazłem, więc dodam swoją opinię. Bardzo dobry lekarz. Konkretna i pogodna kobieta. Doprowadziła do kultury moją, wątpliwej urody jamę ustną. Polecam, bardzo mocno polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu