Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

Bierutowska 63

51-317 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • RTG
 • USG
 • Laboratorium

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2

Ogólna ocena
6 opinii

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Symonowicz Inny

  Pan Doktor prowadził moją ciążę - każda wizyta wiązała się z dokładnym wywiadem i badaniami. Miałam to szczęście, że Pan Doktor był również przy moim porodzie - mimo komplikacji byłam spokojna, ponieważ wiedziałam że znajduję się pod dobrą opieką. Cieszę się że zaufałam Panu Doktorowi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Gabriela Pęska-Jarczyńska Inny

  Byłam u Pani doktor ze względu na rozpoznaną ciążę. Według badań krwi, które zrobiłam na własny koszt, jasno wyszło, że jest to aktualnie 6-7 tydzień ciąży. Pani doktor zignorowała wyniki, stwierdzając, że Ona ma swoje własne normy hormonu hcg i to jest dopiero wczesny 4 tydzień. Dlatego nie zrobi mi usg, badania. Skierowania na wyniki też mi nie da, ponieważ nie będę u Niej prowadzić ciąży, zasłaniała się kosztami. Nie polecam nikomu. Nie rozumiem jak lekarz może nie brać pod uwagę norm wyników, które są jasno określone, różnią się tylko nieznacznie w zależności od sprzętu i odczynników użytych w laboratorium i wymyślać swoje własne. Wyszłam po 3minutach. Dodatkowo Pani doktor cały czas odpowiadała podniesionym tonem.
  To moja pierwsza ciąża i liczyłam na profesjonalne podejście, empatię. Nie spotkałam się z niczym. Jeszcze raz - nie polecam nikomu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Symonowicz ciąża

  Nie znam drugiego lekarza tak oddanego swojej pracy. Pan doktor prowadził moja ciążę, oraz opiekował się mną po rozwiązaniu. Zaangażowany, rzetelny, posiadający dużą wiedzę w swojej dziedzinie, poswieca pacjentkom dużo czasu, wizyty zawsze odbywają się w ciepłej atmosferze bez pośpiechu. Zasługuje na najwyższe opinie, mógłby być przykładem dla innych lekarzy w podejściu do pacjentów.. Dodam, że chodziłam do doktora na NFZ.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Gabriela Pęska-Jarczyńska prowadzenie ciąży

  Atmosfera u Pani doktor bardzo przyjazna, ona jak i Pani położna są przesympatyczne i odpowiadały na wiele naszych pytań. Każde wątpliwości zostawaly rozwiane, badania wykonywane rzetelnie i odpowiednio często. Nigdy problemu z umowieniem się na wizytę. Polecam każdej ciężarnej Pani i sama na pewno wrócę!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Symonowicz

  Wspaniały lekarz, miły Człowiek, przyjemna wizyta i zawodowa obsługa. Mój wypadek był dość skomplikowany, ale pan Doktor dał rady na 6. Serdecznie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Symonowicz

  Po wcześniejszych wizytach u innych ginekologów niesamowicie bałam się badań,które często były dla mnie bolesne, Pan dr sprawił,że nie tylko nie czułam żadnego bólu to czułam się rozluźniona i przede wszystkim komfortowo.Polecam z całego serca Pana doktora, zwłaszcza jeśli boicie się badań lub sprawiają Wam ból u innych lekarzy.Ponad to Pan doktor jest bardzo rzetelny i zależy mu na prawdę na zdrowiu pacjentek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania