Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

(97 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.

Bierutowska 63

51-317 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • RTG
 • USG
 • Laboratorium

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Symonowicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja położnicza + USG

   Wspaniały i uważny doktor. Bardzo uprzejme i kulturalne podejście. Wszystko tłumaczy, szczegółowo przedstawia sytuacje. Do tej pory nie miałam szczęścia z wyborem odpowiedniego lekarza ginekologa. Tego doktora polecam w 100%.

  • D
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Спасибо большое доктору за консультацию. Я получила ответы на беспокоющие вопросы. Доктор все детально объяснил и показал.Получила лечение и надеюсь что теперь все будет впорядке. Очень хорошо то что доктор владеет русским языком, особенно для тех пациенток, которые только учат польский язык. Советую доктора.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu


 • Barbara Małgorzata Oczko-Zborowska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • K

   Bardzo antypatyczna lekarka. Do pacjenta zwraca się bezosobowo "rozbierać się", "trzymać to" (manometr ). Pani doktor miała problem, żeby postawić pieczątkę na zaświadczeniu przygotowanym przez moją uczelnię, gdyż stwierdziła, że sama "niepotrzebnie zmarnowała papier", wypisując mi druczek lekarski.

  • T

   Miła i sympatyczna lekarka. Od lat chodzę do niej - zawsze jest uprzejma i uśmiechnięta. Przyjmie nawet gdy wpadnę do niej na "ostatni dzwonek".


 • Magdalena Miśkiewicz

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie jedynki

   po kilkunastu latach od wizyty, mam okazję dodać opinię, niestety negatywną. Wizyta odbyła się w avi na psim polu, założona plomba na jedynce i błędy w trakcie zabiegu spowodowały powstanie zapalenia i gromadzenie sie ropy.Następnie zmiana gabinetu, otwarcie zęba, usunięcie ropy i w konsekwencji leczenie kanałowe spowodowane złym wyczyszczeniem, w efekcie mam martwą jedynkę o ciemnym kolorze i kolejne zabiegi rozjaśniające. Dziś szukałem opinii na temat licówki kompozytowej na tę właśnie jedynkę, ale jak zobaczyłem dane pani Miśkiewicz, to pomyślałem o rozliczeniu mojej krzywdy, pomimo upływu lat. Dodam, że do dziś dnia korzystam z usług lekarza, który uratował mi tę jedynkę po tym fatalnym leczeniu.

  • P

   Przypadkiem trafiłem na tą stronę. Postanowiłem poszukać lekarzy, którzy mnie leczą i znalazłem, więc dodam swoją opinię. Bardzo dobry lekarz. Konkretna i pogodna kobieta. Doprowadziła do kultury moją, wątpliwej urody jamę ustną. Polecam, bardzo mocno polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Gabriela Pęska-Jarczyńska

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Byłam u Pani doktor ze względu na rozpoznaną ciążę. Według badań krwi, które zrobiłam na własny koszt, jasno wyszło, że jest to aktualnie 6-7 tydzień ciąży. Pani doktor zignorowała wyniki, stwierdzając, że Ona ma swoje własne normy hormonu hcg i to jest dopiero wczesny 4 tydzień. Dlatego nie zrobi mi usg, badania. Skierowania na wyniki też mi nie da, ponieważ nie będę u Niej prowadzić ciąży, zasłaniała się kosztami. Nie polecam nikomu. Nie rozumiem jak lekarz może nie brać pod uwagę norm wyników, które są jasno określone, różnią się tylko nieznacznie w zależności od sprzętu i odczynników użytych w laboratorium i wymyślać swoje własne. Wyszłam po 3minutach. Dodatkowo Pani doktor cały czas odpowiadała podniesionym tonem.
   To moja pierwsza ciąża i liczyłam na profesjonalne podejście, empatię. Nie spotkałam się z niczym. Jeszcze raz - nie polecam nikomu.

  • S
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Profilaktyczno - Leczniczy Provita Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   Atmosfera u Pani doktor bardzo przyjazna, ona jak i Pani położna są przesympatyczne i odpowiadały na wiele naszych pytań. Każde wątpliwości zostawaly rozwiane, badania wykonywane rzetelnie i odpowiednio często. Nigdy problemu z umowieniem się na wizytę. Polecam każdej ciężarnej Pani i sama na pewno wrócę!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania