Specjalistyczny Ginekologiczno-Położniczy Pro femina

Specjalistyczny Ginekologiczno-Położniczy Pro femina

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczny Ginekologiczno-Położniczy Pro femina
Orzechowa 1/3, 98-200 Sieradz
Specjalistyczny Ginekologiczno-Położniczy Pro femina logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Kozanecki Inny

  Pan doktor to najlepszy specjalista . Empatyczny , serdeczny a przede wszystkim rzeczowy. Noe spogląda nerowo na zegarek . Poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Lekarz na poziomie. Serdecznie polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Marcin Kozanecki

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru doktora Kozaneckiego jako lekarza prowadzącego moja ciąże. Lekarz ceniący czas pacjentek. Wizyty zawsze punktualne. Podejście do pacjentek profesjonalne, nie odczuwalam skrępowania ani dyskomfortu. Przed wykonanym badaniem zawsze najpierw zostałam poinformowana jak będzie ono przebiegać. Wszystkie wizyty odbywały się na NFZ a ja nie czułam potrzeby żadnych dodatkowych wizyt czy konsultacji u innych specjalistów. Na zadawane pytania zawsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź, konkretnie i rzeczowo. Polecam z czystym sumieniem :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Marcin Kozanecki plamienie

  Nie polecam ! Zdecydowałam się na wizytę na NFZ ponieważ lekarz prowadzący moją ciążę musiał nagle wyjechać. Powodem wizyty były plamienia które bardzo mnie zaniepokoiły . Jesrem w 8 tydodniu ciąży.Lekarz nie chciał w ogóle mnie przyjąć i wysłał na izbę przyjęć. Potem z łaską zbadał mnie ale o usg nie było nawet mowy - stanowczo odmówił i od razu wypisał skierowanie do szpitala mówiąc,że koniecznie muszę się położyć ze względu na podwyższone ciśnienie .Jeszcze tego samego dnia byłam u innego lekarza , prywatnie, i dopiero on rozwiał wszystkie moje wątpliwości.Ciśnienie prawidłowe . Wcześniejszy pomiar było tak wysokie- podejrzewam , że to przez zdenerwowanie zaistniałą sytuacją.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Andrzej Kozanecki

  Jestem zadowolona z usług pana dr Kozaneckiego, idąc na wizytę idę bez stresu,wiem ze pan dr wszystko dokładnie mi wyjaśni , pomoże w razie potrzeby ! Bada bardzo dokładnie, fachowo. Będąc na urlopie bez problemu odbiera tel i objaśnia krok po kroku co zeobic gdy coś się dzieje a niemożliwa jest w tym czasie konsultacja lekarska.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania