Specjalistyczne Gabinety Lekarskie USG oraz Gabinety Rehabilitacji i Fizykoterapii

(6 opinii)

Nasz pierwszy krakowski gabinet rozpoczął swoją działalność w 1993 roku i w ciągu 26 lat działalności zyskał bardzo dobrą opinię wśród pacjentów oraz w środowisku lekarskim. Wychodząc naprzeciw Państ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie USG oraz Gabinety Rehabilitacji i Fizykoterapii

Władysława Mitkowskiego 4

30-337 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz pierwszy krakowski gabinet rozpoczął swoją działalność w 1993 roku i w ciągu 26 lat działalności zyskał bardzo dobrą opinię wśród pacjentów oraz w środowisku lekarskim.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w lutym 2016 roku otworzyliśmy kolejny specjalistyczny gabinet lekarski zlokalizowany w dzielnicy Dębniki.
Jesteśmy zespołem specjalistów zorientowanych na profesjonalizm i troskę o pacjenta, na co dzień związanych z krakowskimi szpitalami.
Chcemy Państwu zaoferować specjalistyczną profilaktykę, konsultacje lekarskie i leczenie wraz z diagnostyką USG.
Nasza oferta skierowana jest dla Pacjentów dorosłych oraz dzieci.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług gabinetu.
Mamy nadzieję służyć Państwu naszym doświadczeniem.

Nasz sprzęt
W celu zapewnienia wysokiego standardu świadczonych usług gabinet został wyposażony w certyfikowany sprzęt medyczny najwyższej klasy.
Samsung HS50 to nowoczesny aparat USG z wykorzystaniem zaawansowanych technologii obrazowania Samsung, włącznie z S-HARMONIC i głowicami S-VUE z bogatym wyborem wysokiej jakości głowic, pozwalających wykonać szeroki zakres badań.
W naszych gabinetach dysponujemy również nowym aparatem do fizjoterapii BTL-6000 TR-Therapy, który przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegrzanie.

Zabiegi

 • Biopsja cienkoigłowa tarczycy pod kontrolą USG

Badania

 • USG ortopedyczne
 • USG bioder dziecięcych
 • USG tarczycy
 • USG ginekologiczne
 • USG położnicze
 • USG jamy brzusznej
 • USG ślinianek
 • USG jąder
 • USG szyji
 • USG stawu biodrowego
 • USG kolan
 • USG stawu barkowego
 • USG stawów skokowych, łokciowych
 • USG mięśni, ścięgien
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Anna Drosik - Kwaśniewska konsultacja onkologiczna

  Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Konsultacja dokładna i profesjonalna. Rozmowa z Panią doktor konkretna i rzeczowa. Podczas wizyty pacjent czuje się zrozumiany i wie, że trafił w dobre ręce. Dziękuję za wizytę i szczerze polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Drosik - Kwaśniewska konsultacja onkologiczna

  Pierwszy raz dostałam szczegółową informację o mojej chorobie, pierwszy raz u onkologa zostałam porządnie zbadana. Na każde pytanie pani doktor mi odpowiedziała i pokierowała leczeniem. Bardzo dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarema Paduszyński badanie kręgosłupa

  Pan doktor wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki jego pomocy, w znacznym stopniu uporałam się z przepukliną kręgosłupa szyjnego. Pan doktor wie jak odpowiednio pomóc, a nie zaszkodzić. Przede wszystkim jest bardzo sympatyczny i z sercem podchodzi do pacjenta. Serdecznie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarema Paduszyński badanie kręgosłupa

  Pan doktor jest jedyną osobą, której ufam i pozwolę nastawiać mój kręgosłup. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu już od dawna nie dokuczają mi bóle kręgosłupa oraz paraliż nóg. Pan doktor pomógł mi także wtedy, kiedy miałam problem z przepukliną około-przełykową.
  Pan doktor szczerze mówi jeżeli jest coś, w czym nie może pomóc.
  Dziękuję Panie doktorze.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarema Paduszyński ból kręgosłupa

  Nazywam pana doktora "złote ręce" .Pomógł mi zmniejszyć ból kręgosłupa z którym nie radził sobie żaden inny specjalista.
  Gorąco i szczerze polecam .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lechosław Pietrasiewicz konsultacje ortopedyczne

  Jestem zażenowana wizytą u doktora, podszedł do mnie bardzo lekceważąco. Udałam się na konsultacje, ponieważ miałam wątpliwości co do zasadności decyzji podejmowanych przez lekarzy, pod których opieką pozostawałam dotychczas (na NFZ, jeden z krakowskich szpitali). Jestem po operacji zespolenia złamania dwukostkowego, miałam złamany staw skokowy, piszczel, strzałkę oraz zerwane więzadła, strzałka ma stabilizację wewnętrzną płytką oraz śrubami w tym śrubą więzozrostow. Pomimo kilku miesięcy od zabiegu nie zrosła się kość strzałkowa, w szpitalu zaczęli rozważać przeszczep płytek kostnych w miejsce ubytku, jednkaze pomiędzy lekarzami powstał spór co do tego pomysłu. Nie wyjasniono mi równiez czemu kosc sie nie zrasta wobec tego chciałam skonsultować się z kims innym spoza osrodka w którym się lecze i poznac niezalezna opinie. Pan doktor uznał, ze "bezsensu produkuje się od 15 minut", poniewaz dwa dni temu byłam przeciez na zdjeciu RTG i zdjecie to widział inny lekarza.... w moim przekonaniu stwierdzenie to było co najmniej nie na miejscu, mam prawo do wyboru lekarza oraz metod leczenia, równiez prawo do informacji, poza tym na wizycie nie byłam z NFZ tylko płaciłam za nia...skoro na tym zarobił mógł mi cokolwiek wyjasnic. Ponadto, uznał ze decyzja i tak bedzie nalezała do lekarza prowadzacego i operatora. Na kolejne zadawane pytania odpowiedział "gdzie sie takich głupot naczytałam, pewnie w Internecie". Na koniec zapytał, czy chce pisemna opinie z konsultacji. Oczywiscie chciałam. Na czas jej sporządzenia zostałam wyproszona z gabinetu. Doktor przekazał mi ja w korytarzu...


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania