Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne Vigor Med

Kiepury 12

64-100 , Leszno , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Majewski Inny

  Pan doktor po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i przeprowadzeniu badania, nie potrafi sformuować konkretnej diagnozy. Ignoruje kilkumiesięczny ból pacjenta. Nie wykazuje empatii i zdaje się nie widzieć problemu ani objawów. Nie proponuje leczenia, ignorując symptomy bólowe. W swojej wypowiedzi kieruje się uprzedzeniami, które nie powinny mieć wpływu na proces leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Borowiec Inny

  Doktor u jakiego jeszcze nie byłam! Świetny kontakt, zaangażowanie i oddanie pacjentowi. Poświęci tyle czasu ile trzeba i uważnie wysłucha. Panie Doktorze dziękuje za wszystko raz jeszcze! M.K.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Mordzak-Gabrysz Inny

  Byłam u Pani doktor z 4-letnim synem. Obawiałam się, czy syn da się zbadać, ale okazało się, że Pani doktor jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą i przy tym ciepłą osobą i synek chętnie współpracował, a potem był z siebie bardzo dumny, bo Pani doktor bardzo go chwaliła. Jesteśmy oboje zadowoleni.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Błachowiak

  Mimo ogromnej kolejki Pan Doktor znalazł czas by pomoc i zapisać preparaty. Zrobił to między pacjentami za co serdecznie dziękuje!
  Serdecznie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Suchecki

  Do tej pory byłam u tego lekarza na 3 wizytach i wszystkie diagnozy były trafione natychmiast- bez zbędnego przedłużania leczenia. Konsultacja profesjonalna - bez mierzenia czasu, tyle ile trzeba, aby odpowiedzieć na pytania, tak powinno być zawsze. Pacjent ma prawo pytać i dobrze, gdy słyszy szybką i konkretną odpowiedź. Mam nadzieję, że wszyscy sądzą podobnie.


  2
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Błachowiak kolka nerkowa

  Wspaniały diagnosta. Mimo zapracowania zawsze dostępnie udzieli informacji dotyczącej choroby pacjenta, świetny chirurg i profesjonalista w każdym calu a przy tym sympatyczny i wrażliwy człowiek.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Raś szmer na serduszku noworodka

  Bardzo fachowe podejacie.
  Pani doktor bardzo miła, uprzejma, super podejście do dzieciatka.
  Wszystko bardzo precyzyjnie i jasno wytlumaczyla.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Molicki PCOS, hisrutyzm, brak miesiączki i owulacji

  Jedyny lekarz od 1,5 roku (a byłam u sześciu innych) zainteresowal sie moim schorzeniem i bez problemu wypisał skierowanie na badania i kliniki specjalistycznej. Polecam z czystym sumieniem doktora Molickiego.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: David Michał Musielak

  Lekarz który poważnie podchodzi do pacjenta. Moje leczenie doprowadził do końca w szybkim czasie.Jest bardzo przyjemny i potrafi słuchać.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania