Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Panmed
Błonie 8/33, 08-110 Siedlce
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Panmed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (17)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Przewor konsultacja urologiczna

  Dziś mija siedem lat od mojej pierwszej operacji. Diagnoza była szokiem dla mnie i mojej rodziny. Nowotwór złośliwy nerki. Operację usunięcia nerki wykonał dr. Artur Przewor. Dwa lata później było drugie nadnercze, a po roku wznowa po usuniętej nerce. Od ponad trzech lat tylko się kontroluję i nic złego się nie dzieje. Jestem przekonany, że to wszystko zasługa dr. Artura, że jestem tu gdzie jestem. To dzięki niemu przeżyłem wiele wspaniałych chwil z moją rodziną. Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Dziękuję panie Arturze. Sławomir Gołębiewski.

  dr n. med. Artur Przewor

  Dziękuję za miłe słowa Panie Sławomirze. Ja też doskonale pamiętam Pana niezwykłą historię. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie.
  Artur Przewor

  J
  Profil zweryfikowany
  Agata Wlodek Inny

  Podejście do pacjenta bez empatii i zrozumienia. Stwierdzenie typu: "Co ma Panią boleć skoro na badaniach nic nie widać?" Doktor próbowała mi wmówić, że problem z bólem szyji leży w mojej głowie. W późniejszym czasie miałam szczęście spotkać wspaniałego fizjoterapeutę, który po zobaczeniu moich badań RTG i rezonansu od razu zauważył przyczynę mojego bólu, gdzie po pierwszym zabiegu już czułam się lepiej. Pan fizjoterapeuta stwierdził zaawansowaną niestabilność na całym odcinku szyjnym + niestabilność więzadłową, która była przyczyną mojego cierpienia. Pan fizjoterapeuta mówił mi, że spotkał się z wieloma przypadkami osób którzy byli w podobnej sytuacji jak ja, gdzie lekarze upatrywali problem w głowie i psychice pacjenta a nie w faktycznej przyczynie bólu.
  Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Przewor konsultacja urologiczna

  Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Artura Przewora za pomoc, jakiej udzielił mi w moim przypadku. Trafiłem do Pana Artura ze zdiagnozowanym guzem prawej nerki. Pan Doktor szczegółowo wytłumaczył sposób dalszego leczenia. Objaśnił, że konieczne będzie przeprowadzenie operacji usunięcia całej nerki, ze względu na rozmiar guza i większe ryzyko przerzutów w przypadku pozostawienia części organu. Na termin zabiegu nie musiałem długo czekać. Operacja odbyła się 20 stycznia bieżącego roku. Pan Doktor przeprowadził ją osobiście metodą laparoskopową, dzięki czemu szybko stanąłem na nogi i mam tylko kilka małych blizn. Ze szpitala zostałem wypisany w trzeciej dobie po operacji. Po kilku dniach Doktor osobiście telefonował do mnie z zapytaniem o moje samopoczucie. O wyniku badania histopatologicznego oraz o tym jak przebiegać będzie moje dalsze leczenie lekarz również poinformował mnie osobiście, dzięki czemu sam nie musiałem zagłębiać się w korespondencję medyczną, która nie dla wszystkich jest zrozumiała. Pan Doktor Artur Przewor to wysokiej klasy specjalista, przemiły i sympatyczny człowiek, który w rozmowie z pacjentem wprowadza uspakajającą atmosferę, a także szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Z czystym sumieniem, każdemu choremu życzę aby trafił na takiego lekarza jakim jest Doktor Artur Przewor. Panie Doktorze jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Panu zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Czarnojańczyk Inny

  Bardzo dobry Lekarz. Kompetentny, uprzejmy i komunikatywny, odpowiada na wszystkie pytania, nie pogania, delikatnie bada. Całkowicie godny polecenia.

  D
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Podgórzak Inny

  Korzystalam z wizyt zwyklych, położniczych i kontrolnych. W każdy przypadku polecam gdyż czułam sie wysłuchana i zaopiekowana. Pani doktor wysluchuje pacjenta, tlumaczy kwestie niezrozumiałe. Gdy bylam w ciąży na każdej wizycie mialam wykonywane badanie USG, zawsze bylo robione staranie, Pani doktor opowiadala co widac na monitorze. Należy docenić tez kontakt, ostatnio na wizycie Pani doktor zaproponowala w razie problemów zadzwoncic bezpośrednio do siebie lub przyjsc na dyżur, który ma w szpitalu. Wsrod lekarzy ginekologów, u ktorych byłam ta Pani jest zdecydowanie moim nr 1, pełen profesjonalizm, mnostwo cierpliwości i super podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Podgórzak Inny

  Wizyta prywatna u tej Pani z opóźnieniem ponad 2 godziny. Wizyta bardzo nie miła poniewaz Pani odpowiadała na moje pytania arogancko. Prosiłam
  o zaświadczenie lekarskie ginekologiczne niestety ale nie chciała mi go wystawić. Mialam ze sobą badania z prywatnego laboltorium Pani nie chciała za bardzo na nie spojrzeć bo mowila ze nie zna tego labolatorium ze bierze pod uwagę badania z tego co ona polecą bo zapewne ma prowizję od pacjenta... Niestety ale Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Przewor konsultacja urologiczna

  Byłem na wizycie u Pana doktora w Siedlcach, wizyta trwała Max. 3 min. zapłaciłem 200 zł za nic . Mówiłem że mam ból lekarz stwierdził że nie zrobi mi USG, pokazałem wyniki nawet nie oglądał . Polecił umówić się na kolejną płatną wizytę. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Podgórzak Inny

  Bardzo cierpliwa Pani Doktor. Opowiedziałam swoją historię ze szczegółami i nie odczułam ani przez chwilę znudzenia ze strony Pani Doktor. Wręcz przeciwnie, była zainteresowana i dopytywała o szczegóły. Moja wizyta trwała 1h. Wszystkie badania zostały starannie i powoli przeprowadzone. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta. Polecam.

  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Czarnojańczyk Inny

  Prowadziłam prywatnie ciążę u pana doktora, na szczęście zdrową i bez komplikacji.
  Pan doktor nie przeprowadził ani jednego badania ginekologicznego przez 9 miesięcy, brak cytologii, na każdej wizycie wyłącznie USG.
  Nie zlecił badań, których wymagają szpitale do porodu (HBs, GBS, HIV, WR), o niektóre badania w czasie ciąży sama musiałam pytać, czy nie powinnam ich teraz zrobić.
  Przez te zaniedbania musiałam przy porodzie dostać antybiotyk, bo przy braku badań przyjmuje się, że ich wynik jest pozytywny.
  Kiedy chciałam zrobić badania prenatalne zapytał dlaczego. Powiedziałam, że chcę wiedzieć i ew. podjąć jakieś decyzje - powiedział, że z tych badań nie wyniknie nic, z czego można podejmować jakieś decyzje (a było to przed zaostrzeniem prawa).
  W gruncie rzeczy był sympatyczny choć małomówny, ale do ginekologa nie chodzi się na pogaduchy i dla rozrywki, tylko w celach medycznych, a tu okazało się mocno kulawo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tadeusz Dmowski Inny

  Konsultowałem się z dr Dmowskim w związku z czterokrotnym wzrostem markera PSA ponad normę. Doktor robi wprawdzie wrażenie empatycznego jednak leczył mnie antybiotykami na raka prostaty. Uznał, że skoro w badaniu per rectum nie wyczuwa guza to nie może być rak. Pomimo, że po antybiotykoterapii poziom PSA wzrósł aż ośmiokrotnie ponad normę nie widział potrzeby wykonywania badań obrazowych (rezonansu magnetycznego) mimo moich pytań o te badania i gotowości wykonania ich komercyjnie. W ten sposób od mojej pierwszej wizyty u niego do diagnozy upłynęło aż 7 m-cy. Każdy chyba wie ile znaczy szybkie podjęcie leczenie w przypadku raka. Niestety ten czas został stracony a rak okazał się zaawansowany. Bardzo żałuję, że zaufałem temu lekarzowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania