Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Spec Medica

Limanowskiego 51 F

96-300 , Żyrardów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Szczerze polecam,Pan doktor cierpliwy z dobrym podejściem do dzieci. Przede wszystkim interesuje się pacjentem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Nieco obawiałam się zabiegu (krzywa przegroda, zatoki, małżowina) - ale trafiłam do szpitala w Żyrardowie na oddział otolaryngologiczny pod oko Pana doktora. Od początku pełna opieka, wyjaśnienie jak przebiegnie zabieg i jak wygląda leczenie po.
  Sam zabieg wykonany genialnie nawet nie wiem kiedy to się stało. Wykonane perfekcyjnie i nic nie widać, po dwóch dnia mogłam zapomnieć, że miałam operację i w końcu cieszyć się pełnym oddechem.Z czystym sercem polecam i zachęcam wszystkich, którzy mają problem z przegrodą, Dziękuję za pomoc i opiekę.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Bardzo dobry specjalista. Doktor zooperowal mi zatoki oraz przegrodę nosową. Już 4 dni po operacji mogłam normalnie oddychać nosem. Ból był odczuwalny tylko pierwszej doby w skali 7 na 10. Zabieg wykonany był w Zyrardowie. Serdecznie polecam zarówno Pana Doktora ,który zakończył moje długoletnie zmagania z nosem jak i sam szpital. Bardzo dobry specjalista cierpliwy, miły, konkretny. Po operacji nie została mi nawet blizna. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać tego specjalistę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Trafna diagnoza, otoczył córkę super opieką laryngologiczną. Bardzo konkretny i dokładny. Dobre podejście do dzieci.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Wspaniały lekarz, trafna diagnoza, bardzo dobrze przeprowadzony zabieg usunięcia trzeciego migdałka u mojego 6 letniego syna. Polecam Pana Doktora w 100%


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Udałam się na oddział otolaryngologiczny w Żyrardowie i z całego serca polecam. Miałam wykonywany zabieg plastyki przegrody nosowej oraz małżowin nosowych. Pan doktor bardzo profesjonalny od razu wiedział co trzeba zrobić abym w końcu mogła funkcjonować bez zapalenia zatok. Sam zabieg szybko, sprawnie, moja twarz wygląda jakbym wgl nie miała żadnej operacji. Jestem strasznie zadowolona i polecam wszystkim tego lekarza i cały oddział.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas Inny

  Sugerując się tutejszymi opiniami, wybrałam się w kwietniu prywatnie do Pana Doktora z 3,5 letnią córką. Córka ma przerośnięty trzeci migdał, który blokuje słuch. Pan Doktor od kwietnia leczył ją sterydami, wmawiając nam, że migdał jest średnich rozmiarów i nie kwalifikuje się jeszcze do operacji. Pan Doktor kompletnie ignorował fakt niedosłuchu córki. Dodam jeszcze, że ocena wielkości migdałka nie odbyła się na podstawie fiberoskopii, tylko zwykłego zaglądania do gardła. Niestety, tracąc kilka cennych miesięcy, dopiero teraz skonsultowaliśmy córkę w Kajetanach. Na podstawie fiberoskopii wyszło, że migdał jest bardzo duży i leczenie sterydami było błędem i stratą cennego czasu. Córka została skierowana na pilną operację. Reasumując radzę uważać i nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Wójtowicz badania kontrolne

  Wspaniała Pani Doktor. Jest bardzo empatyczna, rzetelna - wnikliwie analizuje wszystkie informacje od pacjenta i jest w tym bardzo profesjonalna.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas

  Nie polecam. Badanie uszów trwało z 10 sekund. Wszystko na szybko w prywatnym gabinecie, zdawkowe odpowiedzi, sugerowanie zachowaniem by opuścić już gabinet. Lekarz mało pomocny - nawet nie wskazuje gdzie stoi kosz na śmieci a zdania w stylu "niech Pan to trzyma" nie tworzą profesjonalnej atmosfery. Stan uszów po dłuższym czasie bez zmian, zero poprawy. Ale jak może być inaczej po tak pobieżnym badaniu i przepisaniu jakichś kropli, jedynie na moją wyraźną prośbę. Nie polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas

  Jestem bardzo zadowolona, że moja córka trafiła do Pana Doktora, który jest stuprocentowym profesjonalistą, ma ogromną wiedzę, świetne podejście do dzieci i chętnie opowiedział na czym będzie polegał zabieg i jakich efektów możemy się spodziewać. Pan Doktor usunął mojej 4-letniej córeczce przerośnięty migdałek, dzięki czemu moze ona teraz swobodnie oddychać noskiem, a ciągłe zapalenia uszu odeszły w niepamięć! Również opieka na oddziale była wspaniała, cały personel wzorowo zajmował się wszystkimi dziećmi. Dodatkowo w szpitalu można przebywać z dzieckiem w 2-osobowej sali, co było bardzo komfortowe!
  Z całego serca polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania