Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Spec Medica

Limanowskiego 51 F

96-300 , Żyrardów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Wójtowicz badania kontrolne

  Wspaniała Pani Doktor. Jest bardzo empatyczna, rzetelna - wnikliwie analizuje wszystkie informacje od pacjenta i jest w tym bardzo profesjonalna.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas

  Nie polecam. Badanie uszów trwało z 10 sekund. Wszystko na szybko w prywatnym gabinecie, zdawkowe odpowiedzi, sugerowanie zachowaniem by opuścić już gabinet. Lekarz mało pomocny - nawet nie wskazuje gdzie stoi kosz na śmieci a zdania w stylu "niech Pan to trzyma" nie tworzą profesjonalnej atmosfery. Stan uszów po dłuższym czasie bez zmian, zero poprawy. Ale jak może być inaczej po tak pobieżnym badaniu i przepisaniu jakichś kropli, jedynie na moją wyraźną prośbę. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas

  Jestem bardzo zadowolona, że moja córka trafiła do Pana Doktora, który jest stuprocentowym profesjonalistą, ma ogromną wiedzę, świetne podejście do dzieci i chętnie opowiedział na czym będzie polegał zabieg i jakich efektów możemy się spodziewać. Pan Doktor usunął mojej 4-letniej córeczce przerośnięty migdałek, dzięki czemu moze ona teraz swobodnie oddychać noskiem, a ciągłe zapalenia uszu odeszły w niepamięć! Również opieka na oddziale była wspaniała, cały personel wzorowo zajmował się wszystkimi dziećmi. Dodatkowo w szpitalu można przebywać z dzieckiem w 2-osobowej sali, co było bardzo komfortowe!
  Z całego serca polecam!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jakub Wir-Konas

  Dziękuję za profesjonalizm, podejście do małego pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i szczesliwa, że mogłam mieć przyjemność poznać doktora i ze spokojem oddać w jego ręce mojego syna. Jeśli rodzice mają jakiekolwiek wątpliwości to proszę zaufać i się nie bać. Zabieg wycinania migdalka przeszedł pomyślnie, bez żadnych komplikacji a do tego opieka jest również na mega wysokim poziomie.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania