SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W naszej pracowni oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci – jesteśmy zespołem profesjonalistów gotowych pomóc Ci w problemie, z którym do nas przychodzisz. Każdy z naszych terapeutów pracuje w indywidualnym dla siebie stylu, w wybrany nurcie terapeutycznym, jednak naszą wspólną i nadrzędną wartością jest dobro naszych Klientów – zapewnienie wsparcia, budowanie otwartych, empatycznych relacji oraz bezpiecznej i ciepłej atmosfery. Pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej – w życiu osobistym, zawodowym czy w szkole. Zapraszamy osoby, którym towarzyszy obniżony nastrój, spadek motywacji, lęki, bóle psychosomatyczne, bezsenność, trudności w relacjach bądź doświadczają innych problemów psychicznych. Pomagamy również osobom, które poszukują nowych dróg rozwoju, chcą poznać własny potencjał, wyjść poza utarte schematy w swoim życiu. Proponujemy konsulacie na podstawie których dobieramy odpowiedni rodzaj terapii lub wsparcia psychologicznego.

Nasz zespół ściśle ze sobą współpracuje, dlatego możemy zapewnić wielopłaszczyznową i kompleksową pomoc zarówno dla osób dorosłych, dzieci, młodzieży czy rodzin. W naszej ofercie znajdziesz pomoc psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, terapeuty rodzinnego, seksuologa, ale również pomoc logopedy, psychodietetyka czy wykonasz profesjonalną diagnozę psychologiczną. Zapraszamy również na grupy terapeutyczne i warsztaty psychologiczne dla osób dorosłych oraz dzieci.
Dowiedz się więcej

Adres

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju
Dębowa 64, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (66)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Aldona Przedborska psychoterapia indywidualna

  Terapię u pani Aldony zakończyłem prawie rok temu. To doświadczenie bardzo, otworzyło mi oczy. Dostrzegłem problemy, z których nie zdawałem sobie sprawy. Każdy nosi w sobie ciężar doświadczeń, z którym czasem nie może sam lub nie wie, że mógłby zrobić porządek. Czy mnie poskładała - nie, zrobiliśmy to razem. Po minionym czasie nawet jeśli coś pójdzie nie tak, wiem jak wrócić na prostą. Terapię polecam każdemu jeśli myślisz, że u Ciebie wszystko w porządku. Możliwe, że nie wiesz iż może być jeszcze lepiej.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Kasia świetny specjalista , zmieniła moje życie o 360 stopni , konkretną przemiła , czuć że człowiek jest zaopiekowany , Czeka się na każdą wizytę poprostu świetny specjalista który wie co robi i o czym mówi , Polecam bo wart . Będąc u Pani Kasi w gabinecie nie patrzy się na zegarek poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzeba nawet gdy jest po godzinie . Serdeczna , i sympatyczna . Będąc na terapię czuje się że wchodzi w problemy człowieka , które jej przedstawiamy . Polecam bardzo

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kasi . Jest osobą empatyczną i naprawdę zaangażowaną, nie ocenia lecz próbuje dotrzeć do sedna problemu. Odniosłam wrażenie że czyta moje myśli ukryte gdzieś głęboko. Polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. Katarzyny ! Lekarz z powołania, poświęciła dużo czasu na szczegółowe rozpoznanie i pomoc . Polecam każdemu!

  Katarzyna Kwaśniewska

  Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. Proszę jednak pamiętać, że nie jestem lekarzem. Jestem Psychoterapeutą:) Pozdrawiam serdecznie!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo kompetentna osoba, ciepła, empatyczna. Zdecydowanie polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Kasprzyk

  Myślę, że opinie o terapii warto napisać po czasie. Byłam u Pani Olgi w terapii od września 2020 do września 2021. Zdecydowanie polecam, atmosfera tworzona była zachęcająca do pracy nad sobą, czułam że jest to przestrzeń bezpieczna i mogłam spokojnie poruszyć każdy temat. Praca zrobiona w trakcie terapii pozostała ze mną do dziś.

  mgr Olga Kasprzyk

  Cieszę się bardzo na te słowa. Terapia to nie tylko doraźna pomoc, ale zmiany, które zostają z nami na całe życie. Opinia napisana z perspektywy czasu jest na to dowodem.
  Wszystkie dobrego!

  G
  Profil zweryfikowany
  Kamila Korzeniewska-Walczak Inny

  Ja powiem wprost - polecam. Trafiłem do Pani Kamili bez ukształtowanych własnych potrzeb odnośnie terapii. W procesie odnalazłem jednak wiele aspektów które były dla mnie problemem. Dzięki wsparciu Pani Kamili pozbyłem się depresji i stałem się człowiekiem świadomym i uważnym. Cieszę się że spotkaliśmy się i zdecydowałem się na Terapię właśnie u niej. Jeżeli nie wiesz czy to właściwa osoba to mogę Ci tylko powiedzieć - duża szansa że właśnie tak, spróbuj :) Życzę wam właściwych wyborów i procesu zakończonego sukcesami.

  K
  Profil zweryfikowany
  Kamila Korzeniewska-Walczak

  Pani Kamila jest bardzo miłą i wyrozumiała psychoterapeutka. Wysłucha co leży na sercu, jeśli jest taka potrzeba i w razie potrzeby jeśli oczywiście ktoś potrzebuje doradzi co można zrobić. Spędziłem na terapii ponad pół roku i po tych spotkaniach czułem się zdecydowanie lepiej za co chciałbym bardzo podziękować z całego serca.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Aldona Przedborska psychoterapia indywidualna

  U pani Aldony spotkałam się ze zrozumieniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każda wizyta była bardzo pomocna, uważne wysłuchanie, wsparcie i rady, różnorodne ćwiczenia, przyniosły widoczne efekty terapii. Poprawiłam relacje z samą sobą, nauczyłam się głośno mówić o swoich emocjach, potrzebach, wypowiadać się bez obawy, że zostanę skrytykowana. Czas terapii przyniósł mi też ukojenie w moim największym bólu z jakim się mierzyłam. Dziękuję za wszystko !

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Katarzyna Kwaśniewska Psychoterapia

  Długo zastanawiałam się nad pójściem na psychoterapię, a następnie prawie tak samo długo nad wyborem odpowiedniego terapeuty. Podjęłam decyzję o rozpoczęciu pracy z Panią Kasią i zdecydowanie się nie zawiodłam. Rozmowa zawsze odbywa się w świetnej atmosferze, a Pani Kasia zadaje pytania, które idealnie trafiają w sedno problemu - można od niej wyczuć zaangażowanie i szczerą chęć pomocy. Od samego początku czułam się w jej obecności bezpiecznie, co pomogło w całkowitym otwarciu się. Dzięki niej poukładałam sobie w głowie wiele spraw, a przede wszystkim byłam w stanie odbudować relację, na której mi zależało. Rozpoczęcie psychoterapii było zdecydowanie jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, a wsparcie Pani Kasi w tym procesie jest nieocenione. Aktualnie mogę szczęśliwie powiedzieć, że jestem osobą która zakończyła już swoją terapię. Z tego miejsca jeszcze raz bardzo Pani dziękuję za ogromną pomoc.

  Katarzyna Kwaśniewska

  Dziękuję! Powodzenia we wszystkich planach! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania