SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

(44 opinie)

W naszej pracowni oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci – jesteśmy zespołem profesjonalistów gotowych pomóc Ci w problemie, z któr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

Dębowa 64

05-100 , Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W naszej pracowni oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci – jesteśmy zespołem profesjonalistów gotowych pomóc Ci w problemie, z którym do nas przychodzisz. Każdy z naszych terapeutów pracuje w indywidualnym dla siebie stylu, w wybrany nurcie terapeutycznym, jednak naszą wspólną i nadrzędną wartością jest dobro naszych Klientów – zapewnienie wsparcia, budowanie otwartych, empatycznych relacji oraz bezpiecznej i ciepłej atmosfery. Pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej – w życiu osobistym, zawodowym czy w szkole. Zapraszamy osoby, którym towarzyszy obniżony nastrój, spadek motywacji, lęki, bóle psychosomatyczne, bezsenność, trudności w relacjach bądź doświadczają innych problemów psychicznych. Pomagamy również osobom, które poszukują nowych dróg rozwoju, chcą poznać własny potencjał, wyjść poza utarte schematy w swoim życiu. Proponujemy konsulacie na podstawie których dobieramy odpowiedni rodzaj terapii lub wsparcia psychologicznego.

Nasz zespół ściśle ze sobą współpracuje, dlatego możemy zapewnić wielopłaszczyznową i kompleksową pomoc zarówno dla osób dorosłych, dzieci, młodzieży czy rodzin. W naszej ofercie znajdziesz pomoc psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, terapeuty rodzinnego, seksuologa, ale również pomoc logopedy, psychodietetyka czy wykonasz profesjonalną diagnozę psychologiczną. Zapraszamy również na grupy terapeutyczne i warsztaty psychologiczne dla osób dorosłych oraz dzieci.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Uzależnienia
 • Trudności w relacjach
 • Trudności wychowawcze
 • Problemy logopedyczne
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Problemy seksuologiczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Kamila Korzeniewska-Walczak psychoterapia indywidualna

  Pani Kamila jest bardzo dobrą specjalistką. Jest empatyczna. Wizyty były komfortowe, nie czułam się skrępowana.Otrzymałam dużo wsparcia i zrozumienia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Iwona Mateuszuk konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Iwonę, ma świetne podejście do młodzieży. Jest bardzo zaangażowana, ciepła i pełna empatii. Polecam

  mgr Iwona Mateuszuk

  Dziękuję serdecznie. Jest mi miło:)

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aldona Przedborska konsultacja psychologiczna

  Pani Aldona jest przemiłą, ciepłą i wyrozumiałą osobą, na sesjach czułam się jakbym była na spotkaniu z bardzo dobrą koleżanką, wręcz nie mogłam się doczekać następnej wizyty. Potrafi słuchać i doskonale wyciąga wnioski z rozmowy. Polecam z całego serca

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Kamila Korzeniewska-Walczak psychoterapia

  To nie pierwsza psycholog, z którą mam przyjemność pracować, ale zdecydowanie najlepsza. Odznacza się ogromną empatią, cierpliwością, zrozumieniem. Pokazuje sposoby na poszukiwanie rozwiązania, wskazuje alternatywne drogi, oceny, spojrzenia na dany temat. Słucha wszystkiego ze skupieniem. Na każde spotkanie jest przygotowana. Pamięta rozmowy sprzed tygodni. Niezwykle trafnie puentuje. Nie daje recepty, wspólnie z pacjentem szuka lekarstwa. Do skutku. Nie przedłuża ilości wizyt, jednocześnie się nie spieszy. Warto wspólnie ustalić ilość spotkań. Dokończyć sesje, bo tylko domknięcie tematów pozwoli ostatecznie się z nimi rozprawić. Jestem przekonana, że z Panią Kamilą da się pokonać największe i nastraszniejsze demony. Zdecydowanie polecam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Cieszy mnie profesjonalne podejście pani doktor, jak również jej zaangażowanie w rozmowę wyrozumiałość.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Korzeniewska-Walczak psychoterapia

  To była Moja druga wizyta widzę zaangażowanie u Pani Kamili i chęć pomocy mi potrafi pokazać w czym tkwi problem rozłożyć na czynniki problem również to co mam robić żeby sobie pomóc z problemem naprawdę polecam. :)

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Korzeniewska-Walczak konsultacja psychologiczna

  Pani Kamila ma super podejście. Potrafi się w czuć w daną sytuację i rozłożyć ją na czynniki pierwsze. Bardzo pozytywnie oceniam wizyty. Polecam.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Kasia to wspaniały terapeuta, kompetentna, ciepła, mądra osoba.
  Dzięki niej nauczyłam się wyznaczać granice, uwierzyłam w siebie, zmieniło się moje podejście do pewnych spraw, bardziej pozytywnie patrzę na siebie, na innych, i na świat, wreszcie czuje się szczęśliwa.
  Dziękuję i bardzo gorąco polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Kasprzyk psychoterapia par

  Pani Olga jest osobą profesjonalna i bardzo rzeczową. Nie narzuca rozwiązań i stara się znaleźć jak najlepsze rozwiazania. Polecam z czystym sumieniem

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Kamila Korzeniewska-Walczak psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona z współpracy. Samo leczenie jeszcze się odbywa jednak jest widoczna jest poprawa i zostaje nauczyć się i posłuchać jeszcze skutecznych rad P. Kamili. Zetelne wyjaśnienie i chęć pomocy. Brak oceniania a jedynie zetelna pomoc i chęć niesienia pomocy. Bardzo polecam P. Kamilę do powierzenia swoich problemów, przemyśleń a jako dobra psycholog, jak przyjaciółka wysłucha i na pewno postara się pomóc. Dziękuję.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania