SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

(56 opinii)

W naszej pracowni oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci – jesteśmy zespołem profesjonalistów gotowych pomóc Ci w problemie, z któr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

SENS Pracownia Psychoterapii i Rozwoju

Dębowa 64

05-100 , Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W naszej pracowni oferujemy pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną i psychiatryczną dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci – jesteśmy zespołem profesjonalistów gotowych pomóc Ci w problemie, z którym do nas przychodzisz. Każdy z naszych terapeutów pracuje w indywidualnym dla siebie stylu, w wybrany nurcie terapeutycznym, jednak naszą wspólną i nadrzędną wartością jest dobro naszych Klientów – zapewnienie wsparcia, budowanie otwartych, empatycznych relacji oraz bezpiecznej i ciepłej atmosfery. Pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej – w życiu osobistym, zawodowym czy w szkole. Zapraszamy osoby, którym towarzyszy obniżony nastrój, spadek motywacji, lęki, bóle psychosomatyczne, bezsenność, trudności w relacjach bądź doświadczają innych problemów psychicznych. Pomagamy również osobom, które poszukują nowych dróg rozwoju, chcą poznać własny potencjał, wyjść poza utarte schematy w swoim życiu. Proponujemy konsulacie na podstawie których dobieramy odpowiedni rodzaj terapii lub wsparcia psychologicznego.

Nasz zespół ściśle ze sobą współpracuje, dlatego możemy zapewnić wielopłaszczyznową i kompleksową pomoc zarówno dla osób dorosłych, dzieci, młodzieży czy rodzin. W naszej ofercie znajdziesz pomoc psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, terapeuty rodzinnego, seksuologa, ale również pomoc logopedy, psychodietetyka czy wykonasz profesjonalną diagnozę psychologiczną. Zapraszamy również na grupy terapeutyczne i warsztaty psychologiczne dla osób dorosłych oraz dzieci.

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia odżywiania
 • Uzależnienia
 • Trudności w relacjach
 • Trudności wychowawcze
 • Problemy logopedyczne
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Problemy seksuologiczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aldona Przedborska psychoterapia indywidualna

  Dzięki pani Aldonie wiele zrozumiałam i nauczyłam się jak mam sobie radzić w życiu. Od zawsze miałam problem z samoakceptacją siebie i z moim wewnętrznym krytykiem i niestety wiele w życiu mnie ominęło przez moje zachowanie. Terapię zakończyłam wczoraj i jestem bardzo zadowolona oraz jestem wolna , potrafiąca cieszyć się życiem , nie zwracam uwagi na rzeczy oraz sytuacje jak wcześniej , mam inne podejście do życia i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że zaczynam żyć pełnią życia tak jak powinnam zrobić to lata temu :). Dziękuję pani Aldonie za wsparcie ,zaangażowanie i rozwiązanie moich problemów które ciążyły mi od lat., życzę każdemu aby mógł mieć tak wspaniałą terapełtke jak pani Aldona. Jeszcze raz bardzo dziękuje.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kwaśniewska psychoterapia indywidualna

  Przemiła Pani, dopytywała, była zaangażowana, wyrozumiała. Polecam i na pewno nie zakończę na jednym spotkaniu! :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aldona Przedborska

  Pani Aldona to wspaniała osoba z ogromnymi pokładami empatii. Niezwykle uważna i dająca ogromne wsparcie. Ogromnym plusem jest to, że w rozmowie naprowadza i pomaga także samodzielnie wyciągać wnioski, co dla mnie okazało się bardzo pomocne. Pani Aldona to prawdziwa profesjonalistka. Bardzo mi pomogła w trudnych chwilach. Dzięki jej wsparciu pokonałam swoje lęki i poczułam wewnętrzny spokój. Jest ciepłą osoba, przed która łatwo się otworzyć.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Kasprzyk psychoterapia

  Panią Olgę wybrałam na podstawie samych pozytywnych opinii, które w moich oczach znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pani Olga jest bardzo empatycznym i zaangażowanym specjalistą, co zdecydowanie sprzyjało całemu procesowi terapii. Podczas spotkań czułam się zrozumiana, moje problemy nie były ani lekceważone, ani w jakiś inny sposób umniejszane. Czułam, że mnie słucha, a nie tylko słyszy. Podchodziła z wrażliwością i empatią do moich emocji, które pojawiały się w gabinecie. Pomimo, że jeszcze długa droga przede mną, to dzięki spotkaniom nauczyłam się traktować z dystansem niektóre rzeczy, które wcześniej sprawiały, że czułam się okropnie. Zrozumiałam też lepiej samą siebie. Polecam każdemu tego specjalistę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aldona Przedborska

  Pani Aldona jest lekarzem z powołania, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest bardzo zaangażowana, potrafi słuchać, wprowadza przyjacielską swobodną atmosferę, jej sugestie i wskazówki są bardzo trafne i pomagają pacjentowi samemu odkryć co zmieniać w sobie aby było lepiej. Bardzo mi pomogła odnaleźć się w trudnej sytuacji w jakiej się znajdowałam i spojrzeć na nią z właściwej strony.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Rosocha Inny

  Z całego serca polecam współpracę z Panią Anią. Za profesjonalizm, skuteczność, świetną komunikację. Wspaniałe podejście do dziecka. Zarówno Pani Ania jak i atmosfera panująca w gabinecie bardzo miłe. Bardzo dziękuję za pomoc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aldona Przedborska konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam Panią Aldonę z całego serca. Pomogła mi uporać się z lękami. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwie wysłuchuje, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie narzuca swojego zdania, tylko sugeruje, podpowiada, w taki sposób, że człowiek sam dochodzi do tego co powinien zmienić i jak nad sobą pracować, aby było lepiej. Jest bardzo miłą, ciepłą i otwartą osobą. Zupełnie niepotrzebnie tak długo zwlekałam z wizytą u psychoterapeuty.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Z czystym sumieniem polecam. Pani Katarzyna tworzy spokojną, bezpieczną przestrzeń, w której człowiek nie boi się otworzyć.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Katarzyna Kwaśniewska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Kasia bardzo uważnie wysłuchała mnie i zaproponowała odpowiednie leczenie. Mila atmosfera . Przyjazne podejście


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aldona Przedborska

  Pani Aldona to świetna terapeutka, pomogła mi przejść przez rozwód. Podczas wizyt otrzymałam wszystko czego potrzebowałam: wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Gorąco polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania