Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Sen-Medix

Masarska 7/II, Grzegórzki

31-534, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Sen-Medix

Masarska 7 2, Grzegórzki

31-534, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Otto-Markiewicz

  Laryngolog, lek.

  • M

   pani doktor jest cierpliwa, skuteczna, wykorzystuje najnowsze metody i techniki badań i leczenia , a do tego jest także bardzo miła:))Ja pracuję strunami głosowymi i Pani doktor zawsze mi pomaga:))
   MB


 • Paweł Nastałek

  Internista, Pulmonolog, lek.

  • K

   Witam,

   Pan Doktor jest bardzo życzliwy, miły i sympatyczny a przy tym bardzo konkretny i rzeczowy. W jego podejściu do pacjenta widać ogromne zaangażowanie. Osobiście gorąco polecam Pana Doktora Nastałka, naprawdę świetny lekarz!

  • A

   Miałem szczęście, że w szpitalu trafiłem na doktora Nastałka. Starał się jak mógł, przeprowadził wszystkie niezbędne badania, bardzo zaangażował się w leczenie. Jeżeli w jego podejściu do pacjenta i swojego zawodu nic się nie zmieniło to możecie być spokojni o swoje zdrowie :).
   pozdrawiam - ak (alias trombofilia).


 • Zygmunt Nowacki

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do doktora Nowackiego trafiłam z polecania z 4-letnia córką. Dziecko ma atopowe zapalenie skory objawiające się czerwonymi plamami na szyi, brzuchu i plecach oraz sączącymi się ranami na łokciach, nadgarstkach i kolanach. Pan doktor zlecił kilka badan – miedzy innymi testy skórne i cytologie nosa. Zdiagnozował tez świerzba (jedynie na podstawie obrazu klinicznego). Przepisał dziecku kilka maści i kazał się zgłaszać na kontrole. Na moje pytania co wykazały zlecone badania powiedział ze dziecko ma alergie na kota.
   Po tym jak przez kilka tygodni leczenie nie przynioslo absolutnie zadnych efektow postanowilam zmienic lekarza. Pani alergolog u ktorej obecnie sie leczymy powiedziala nam ze cytologia nosa zlecona przez doktora Nowackiego bezsprzecznie potwierdzila alergiczny niezyt a testy skorne to nie tylko kot ale tez alergie krzyzowe. Dowiedzialam sie rowniez ze u dzieci z AZS nie leczy sie swierzba jedynie na podstawie obrazu klinicznego. Niestety nieprawidlowe leczenie pogorszylo i tak fatalna kondycje skory.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Kilka lat temu trafiłam do Pana doktora z przewlekle chorym synem, dziś choróbsko trafia sie nam bardzo rzadko. Pan doktor wyprowadził nas z alergii i antybiotyków.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu