Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej bazuje na 50-letniej tradycji rodzinnej. Oferuje, potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008, kompleksowe usługi w zakresie leczenia zachowawczego, ortodontycznego, protetycznego, periodontologicznego i implantologicznego. Wśród nich dostępne są nowoczesne, ponadstandardowe, często niszowe zabiegi wykonywane w znieczuleniu ogólnym jak np. przeszczepy kości własnej , wprowadzanie implantów zygomatycznych, czy transpozycja nerwu zębodołowego dolnego - umożliwiające leczenie przy zupełnym zaniku wyrostków zębodołowych.Na bieżąco wdrażane są nowe, często niedostępne jeszcze w Polsce metody jak m.in chirurgia endoskopowa w implantologii czy leczeniu zatok. 
Wykonywana jest też kortykotomia techniką piezosurgery - stosowana przy wielu wadach ortodontycznych, zarówno do przesuwania pojedynczych zębów, bloków zębowych, jak również przy opóźnionym wyrzynaniu zębów stałych spowodowanym zębami zatrzymanymi. Zabieg kortykotomii pozwala znaczenie skrócić czas leczenia ortodontycznego, który dotychczas trwał 2 lata. Prowadzone są również zabiegi z zakresu chirurgii ortognatycznej przy wadach zwarciowo - zgryzowych jak np. progenia.
Klinika posiada certyfikat uprawniający do leczenia pacjentów aparatami lingwalnymi INCOGNITO – nowoczesnymi zamkami ortodontycznymi umieszczanymi na zębach od strony języka na ich wewnętrznych, niewidocznych powierzchniach. Aparat projektowany i wykonany indywidualnie dla każdego jest doskonałą, estetyczną, komfortową i dyskretną alternatywą dla dostępnych obecnie aparatów ortodontycznych.


W gabinecie pracuje zespół doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, m.in. uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach międzynarodowych. Sami również takie szkolenia prowadzą. Są członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw stomatologicznych, między innymi Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS, European Association for Osseointegration EAO, European Prosthodontic Assotiation EPA, European Academy of Esthetic Dentistry, European Orthodontic Society EOS, ITI Straumann itd.


Od ponad 15 lat klinika specjalizuje się w leczeniu implantologicznym. Wprowadzono ponad 5000 implantów. Posiada autoryzację takich firm implantologicznych jak Nobel Biocare, ITI Straumann, Astra, 3 i, Friadent. 
Współpraca z najlepszymi ośrodkami naukowymi, w tym z Uniwersytetem Goethego we Frankfurcie, Instytutem ITI Straumann w Bernie, GIDE Dental Institute przy Uniwersytecie UCLA w Los Angeles, Geistlich Institute w Szwajcariii, Barzilai Medical Center w Ashkelon czy z Katedrami Mikrobiologii i Imunologii UJ w Krakowie umożliwia dostęp do najnowszej wiedzy, konsultowanie na bieżąco najtrudniejszych przypadków oraz pozwala na przeprowadzenie ponadstandardowych, nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów. 
INFORMUJĘ, ŻE ZAPISY PRZEZ TELEREJESTRACJĘ WYMAGAJĄ TELEFONICZNEGO POTWIERDZENIA PRZEZ PLACÓWKĘ SE+ STUDIO STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ. W CELU SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI PROSIMY O BEZPOŚREDNI KONTAKT Z KLINIKĄ POD NUMEREM TELEFONU 126332038.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • System bezbolesnego znieczulania The Wand
 • Laser stomatologiczny
 • Mikroskop stomatologiczny
 • Skaner wewnątrzustny iTero
 • Tomografia komputerowa
 • Rentgen panoramiczny
 • Rentgen cefalometryczny
 • Rentgen
 • Beyond Polus
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (253)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Agnieszka Biel -Wiendlocha konsultacja chirurgiczna

  Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor Agnieszkę Biel-Więdłochy! Po wizycie u trzech innych lekarzy, dopiero Pani doktor Biel-Więdłochy potrafiła dokładnie zdiagnozować mój problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie. Jej profesjonalizm, empatia i wyjątkowe podejście do pacjenta sprawiły, że poczułem się naprawdę zaopiekowany. Pani doktor Biel-Więdłochy to prawdziwy skarb w świecie medycyny!

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Biel -Wiendlocha konsultacja implantologiczna

  Jestem pacjentką od kilku lat. Pani Doktor w miłej atmosferze wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia, leczenie zawsze na najwyższym poziomie, bez powikłań i bezboleśnie, polecam całym sercem!

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Wieczorek Konsultacja stomatologiczna

  Bardzo rzetelna i sympatyczna Pani Doktor. Wyleczony bardzo skomplikowany ząb kanałowy. Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Agnieszka Biel -Wiendlocha konsultacja chirurgiczna

  BARDZO polecam Panią Doktor. W gabinecie jest bardzo przyjemna armosfera. Wszystko klarownie wyjaśnione i człowiek dostaje ogromne wsparcie:)
  Szczerze polecam:)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Książkiewicz - Jóźwiak konsultacja implantologiczna

  Pani doktor ujęła mnie swoją kompetencją, empatią i cierpliwością. doskonałe podejście do pacjenta pozwoliło mi czuć się bezpiecznie i czułam się jej najważniejszym pacjentem. Do tego ogromna wiedza i profesjonalizm. nie można chcieć niczego więcej. Dzisiaj mogę z radością przesłać najpiękniejszy uśmiech na świecie, który zawdzięczam właśnie Pani doktor. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam...

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Książkiewicz - Jóźwiak konsultacja protetyczna

  Dr Barbara Książkiewicz w SE+ razem z całym zespołem otoczyła mnie troskliwą opieką.
  Kompleksowo zdiagnozowała i zaplanowała lecznie.
  Mam już wprowadzony implant i wykonaną estetykę.
  Cieszę się pięknym uśmiechem .
  Troskliwa opieka, wyjaśnianie procesów leczenia, czuje się duży profesjonalizm , fachowość i rzetelność.
  Zdecydowanie polecam
  Edyta

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Książkiewicz - Jóźwiak konsultacja implantologiczna

  Od wielu lat jestem pacjentką Gabinetu SE, od higienizacji do implantów,wiec przeszłam cały wachlarz leczenia stomatologicznego. Cenię gabinet za pełen profesjonalizm i kulturę w stosunku do pacjentów . Każdy etap leczenia jest omawiany ze mną, również wycena usług jest mi znana wcześniej.W ostatnich 3 latach miałam wszczepiane implanty, bez komplikacji i z wielką troską przy kontrolnych , bezpłatnych wizytach. Obecnie korzystam z leczenia ortodontycznego . Mój uśmiech mimo mojego wieku 60+ jest perfekcyjny ! Polecam serdecznie !

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Wieczorek Inny

  Zabieg higienizacyjny przeprowadzono starannie i bardzo, bardzo delikatnie. Powinnam dodać, że jestem osobą, która panicznie boi się stomatologów. Z ogromną przyjemnością wrócę na fotel dentystyczny do Dr. Wieczorek, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Książkiewicz - Jóźwiak konsultacja implantologiczna

  Bardzo polecam konsultację i leczenie u pani doktor Barbary która jest bardzo profesionalna i dba o komfort pacjenta. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie. Doktor przed każdą wizytą informuje o przebiegu leczenia. Dziękuję za profesjonalne podejście i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Książkiewicz - Jóźwiak konsultacja protetyczna

  Pani doktor Książkiewicz jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, otoczyła mnie profesjonalną opieką, wszystko wyjaśniła i odpowiedziała na moje pytania dotyczące leczenia. Po kilku wizytach uzyskałam, piękny, naturalny i estetyczny wygląd zębów. Mogę się śmiało uśmiechać i polecać panią doktor!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Nasza klinika stomatologiczna mieści się przy ulicy Stefana Batorego 6/2, w samym centrum Krakowa, zaledwie kilkaset metrów od Starego Miasta. Wyróżnia nas indywidualne i profesjonalne podejście do pacjentów bazujące na długoletniej, bo aż 50-letniej tradycji rodzinnej - od zawsze najważniejszy był dla nas w pełni zadowolony pacjent, dlatego też wykwalifikowany dentysta, najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedza to podstawy, na które stawiamy. Nasze kompleksowe usługi stomatologiczne są, potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Przyjmujemy dzieci w każdym wieku posiadającym skierowanie na badanie i zgodę opiekuna do 18 r.ż.


Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

Tak - placówka znajduję się w przestronnej kamiennicy z dużą ilością okien - urządzenie jest typu otwartego, w związku z czym jest komfortowe dla pacjentów z klaustrofobią. 


Czy sprzęty diagnostyczne są przygotowane dla osób z otyłością?

Tak - urządzenie w pracowni diagnostycznej nie ma ograniczeń wagowych - pacjent stoi na ciężarze własnego ciała nie obciążając sprzętu.


Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

Rejestracja oraz każdy gabinet wyposażony jest w przepływowe lampy baktrio i wirusobójcze UVA UVB. Przed drzwiami do kliniki znajduje sia stacja do dezynfekcji rąk, zapewniamy również dla pacjentów środki ochrony indywidualnej typu czepek i maseczki.


W co wyposażona jest pracownia?

Urządzenie do wykonywania diagnostyki obrazowej typu RTG pantomograficzne, cefalometryczne oraz mikrotomografia szczęki i żuchwy Aparat Kodak 9000C.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

Gotówka oraz karty płatnicze


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Nasza pracownia RTG jest osobną jednostką, znajduje się w tym samym budynku co Klinika, w związku z czym pacjenci mogą od razu skorzystać z wizyty u lekarza, mamy wszystkich specjalistów takich jak chirurg szczękowo-twarzowy, protetyk, periodontolog, ortodonta, endodonta oraz specjalista stomatologii zachowawczej. Ponadto jesteśmy jedną z najdłużej działających Klinik Stomatologicznych w Krakowie która łączy tradycje i nowoczesność, a zadowolenie pacjenta zawsze było i jest naszym priorytetem. 


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Obraz radiologiczny jest dostępny dla pacjenta po 5 min w formie zapisu na płycie CD, bądź pantomogramu ( wydruk na kliszy ).


Czy opis badania ma wpływ na ostateczną cenę?

Tak, cena zostaje powiększona o koszt konsultacji z lekarzem specjalistą.

Najczęściej zadawane pytania