Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Scanmed Strefa Medyczna Universum

  ul. Bochenka 12, Podgórze

  30-693, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Streb

  Onkolog, lek.

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem pacjentką Pani dr. Joanny Streb od kilku miesięcy. Wysoko oceniam jej zawodowy profesjonalizm i rzetelne podejście do pacjenta. Jest lekarzem, który wnikliwą diagnozą oraz indywidualnym podejściem do chorego wzbudza zaufanie. W moim przypadku dodatkowo kontakt z Panią doktor eliminuje stres i poprawia nastrój.

  • R

   Moja mama trafiła do Pani Doktor z zaawansowanym nowotworem. Nie mieliśmy wielkich nadziei. Dzięki rewelacyjnie dobranemu i modyfikowanemu w trakcie leczeniu żyje już 2 lata od tamtej pory. Ożeniła syna, zobaczyła wnuka, wciąż jest z nami i czuje się świetnie. Wielkie wyrazy wdzięczności od całej rodziny!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Nawrotek

  Pediatra, Nefrolog, dr

  • C
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   lekarz wysokiej klasy specjalista, przyjazny dla pacjenta, rzetelny fachowiec i na dodatek sympatyczny człowiek, polecam!


 • Mariusz Kózka

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Fantastyczny lekarz! Przyszłam na wizytę już prawie z załamaniem nerwowym po "rewelacjach" poprzednich chirurgów i nie tylko, a wyszłam z konkretnym planem działania co mam robić dalej. Pan dr. wszystko fachowo wyjaśnił. Bardzo dziękuję.

  • Jetem po operacji zylakow u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona .Noga po zabiegu nie boli pan doktor sympatyczny człowiek , bardzo dobry chirurg. W gabinecie prywatnym zawsze odpowiadal na wszystkie moje pytania z uprzejmościa .Atmosfera na sali operacyjnej bardzo miła i spokojna Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Zdeb

  Neurochirurg, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: EUROKLINIKA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz dający nadzieję.Bardzo kompetentny, tłumaczy swoją opinię w zrozumiały sposób.
   Byłam na wizycie w sprawie stwierdzonego u mojego 79 letniego taty guza mózgu. W szpitalu w naszej miejscowości lekarze już rozłożyli ręce nie mając wystarczających badań ( brak rezonansu) zalecili jedynie naświetlenie paliatywne.Intuicja podpowiadała nam, że to za szybko na naświetlanie.
   Dokror zalecił jak na razie rezonans magnetyczny ktorego nie wykonano w szpitalu u nas, byly tylko tomografie.Jesteśmy umówieni na kolejną konsultację z wynikami.Wiemy już, pan doktor na 90 % podejmie sie operacji wycięcia guza.Powiedział, że każdemu należy się pomoc, bez względu na wiek i niegodzi się odmawiać starszym ludziom pomocy.
   Ojciec czeka teraz na rezonans, dokuczają mu straszne bóle głowy.Mam nadzieję, że operacja przebiegnie szcześliwie, choć tak jak skromnie doktor powiedział nie jest cudowórcą, ale wiemy, ze operacja to jedyna droga by tacie pomóc.
   iza d.

  • J
   Lokalizacja: Szpital św. RafałaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Wspaniały człowiek wybitny lekarz o ogromnym sercu. W marcu 2017 roku byłam operowana na nie złośliwego oponiaka mózgu przez Pana doktora. Po operacji moje życie zaczęło się od nowa i dziękuję panu za to życie. Kto nie przeżył dolegliwości przy takiej chorobie nie zrozumie ale pan doktor to wszystko wie. Niech Bóg Panu to wszystko nagrodzi. Wdzięczna pacjentka j.t.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Marcin Jóźwik

  Ginekolog, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nowotwór

   Gdy dowiedzielismy się o chorobie mamy i że to rak w naszych oczach zapłonął strach, pojawił sie czarny scenariusz, gdyż na tą samą chorobę straciliśmy inną bliską osobę. Mama się załamała... Modliliśmy się o dobrego lekarza, i wtedy trafilismy do prof. Jóźwika.... To wspaniały człowiek, ale co najważniejsze wspaniały, pełen profesjonalizmu lekarz. Operacja została wykonana perfekcyjnie i bez powikłań... Dzięki prof. mam mamę a moje dzieci kochaną babcię... Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję prof. Jóźwikowi.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GYNEKA Centrum Zdrowia KobietyUsługa: endometrioza

   Takiego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam . Przesympatyczny człowiek. Po pierwsze wizycie mogę tylko powiedzieć że profesor dał mi nadzieję na to że będzie lepiej kiedy inni twierdzili że tak być musi. Jak najbardziej polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Pogrzebielski

  Okulista, Chirurg, dr n. med.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: "OCULUS" Krakowskie Centrum Okulistyczne

   Polecam Pana Doktora
   Bardzo rzeczowy i szczegółowy kontakt z pacjentem, dokładne badanie i diagnoza oraz miła atmosfera.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: "OCULUS" Krakowskie Centrum Okulistyczne

   To było moja pierwsza wizyta w gabinecie. Pan Doktor cierpliwie wysłuchuje zgłaszane problemy i w sposób kompetentny wyjaśnia ich istotę. Nie robi niczego w pośpiechu, niezbędne badania wykonuje w gabinecie z widocznym dużym profesjonalizmem. Podawane na końcu wizyty wnioski i zalecenia przedstawiane są jasno i zrozumiale. Z wizyty jestem bardzo zadowolony. Będę polecał Pana Doktora pacjentom z chorobami okulistycznymi.

  Zobacz wszystkie opinie (221) o tym lekarzu


 • Janusz Sulisławski

  Chirurg Dziecięcy, Urolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacyjne usunięcie wodniaka jądra u 5-letniego chłopca

   Pana Doktora Sulisławskiego polecił nam inny urolog dziecięcy, jako specjalistę do przeprowadzenia tego zabiegu. Bardzo sympatyczny i rzeczowy, dokładnie wyjaśnił nam na czym polega schorzenie i jak będzie przebiegał zabieg (z rysunkiem!). Po zabiegu nie było żadnych komplikacji, ranka ładnie się wygoiła.
   Serdecznie polecam Pana Doktora.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja urologiczna dzieci

   Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia znajomych. Szukaliśmy z mężem bardzo dobrego oraz doświadczonego chirurga dziecięcego. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z przebiegu wizyty jak i zabiegu, który Pan Doktor wykonał u naszego rocznego synka. Jest rzeczowy, uprzejmy, cierpliwie i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Mieliśmy poczucie, że syn jest w bardzo dobrych rękach. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Irena Nowakowska

  Urolog, Chirurg, lek.

  • W

   chciałbym sie dowiedziec gdzie przyjmuje ta pani doktor lub jak się z nią zkontaktowac na wizytę może ma ktoś do jej gabinetu telefon bo w ogłoszeniu jest tylko podane miasto krakow i nic wiecej z gory dziekuje za pomoc.


 • Jakub Baranowski

  Fizjoterapeuta,

  • E

   Po prostu super :D Pan Doktor mnie nieźle porozciągał, ponaciągał, powyciągał. Ciało jak nowe, bomba! :D


 • Katarzyna Wierzchowska

  Psychiatra,

  • M

   Polecam Panią Wierzchowską, lekarz, który chce pomóc, obecnie przyjmuje w ScanMedzie na Armii Krajowej. Sympatyczna osoba, wzbudza zaufanie, 4/5. Nie chce truć lekami silno psychotropowymi, poleca psychoterapię/wizytę u psycholog. Kto chce sobie naprawdę pomóc polecam, kto chce się leczyć tylko lekami może da się przekonać do bezpieczniejszych leków czy terapii.