Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Misja:

Szpital Sanvimed powstał, aby zapewnić swoim pacjentom stały dostęp do najwyższej jakości specjalistycznych usług. Naszym celem jest komfort wszystkich osób, podejmujących leczenie w placówce, który zapewnić może indywidualne potraktowanie każdego przypadku, profesjonalizm i fachowy personel, na którego wsparcie liczyć mogą Państwo przez całą dobę.

Naszą misją jest nie tylko skuteczna terapia, lecz także ciągły rozwój, który zapewni pacjentom dostępność nowoczesnych metod leczenia i kompetentnej kadry, stale podnoszącej swoje kwalifikacje. Dodatkowo skupiamy się na minimalizowaniu stresu oraz niedogodności związanych z leczeniem szpitalnym.

Cele:

minimalizowanie stresu i uciążliwości leczenia
podnoszenie jakości świadczonych usług
ciągły rozwój wysokospecjalistycznej kadry medycznej
nowoczesne metody leczenia
Firmę tworzą ludzie:

Stały rozwój i świadczenie najwyższej jakości usług możliwe jest dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu twórców szpitala Sanvimed, a wcześniej NZOZ „Szpital Zaborze” Sp. z o.o. – wybitnych lekarzy, współpracujących ze sobą od lat. Spółka „Szpital Zaborze” powstała po likwidacji Szpitala Miejskiego nr 1 w Zabrzu, w 2004 roku. Więcej informacji o kadrze w zakładce
Poznaj nasz zespół

Dostęp do usług:

W naszej placówce, można realizować świadczenia zdrowotne finansowane lub współfinansowane w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego, w ramach indywidulanych ubezpieczeń zdrowotnych.

Rozwój:

Aby stworzyć pacjentom gwarancję jeszcze bardziej komfortowych warunków, nie odbiegających od europejskich standardów, w 2010 roku stworzono Szpital Sanvimed, znajdujący się w nowym budynku. Wiązało się to także z poszerzeniem zakresu oferowanych usług między innymi o propozycje z dziedziny neurochirurgii, okulistyki oraz chirurgii plastycznej i estetycznej.
Dowiedz się więcej

Adres

SANVIMED „Szpital Zaborze” Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 78, 41-807 Zabrze
SANVIMED „Szpital Zaborze” Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (61)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Pawlak Inny

  Wybitnie słabe zaangażowanie lekarza i bezpodstawne sugerowanie kosztownej operacji. Trafiłem do niego z obrzękiem mięśni poniżej i powyżej kolana, opuchlizną kolana, brakiem jego ruchomości i bólem. Na podstawie RTG, na którym nie widać tkanek miękkich powiedział, że na 99% to pęknięcie łąkotki kwalifikujące do bardzo kosztownego leczenia operacyjnego. Zlecił rezonans magnetyczny z opisem i kazał z nim wrócić. Nie przepisał leków przeciwzapalnych lub przeciwbólowych, powiedział tylko że powinienem chodzić o kuli. Nie słuchał odpowiedzi na pytania przez co powtarzał niektóre z nich.

  W wyniku tego, że nastraszył mnie pękniętą łąkotką zamiast 500 zł zapłaciłem 700 za rezonans po to, by mieć opis po 24 godzinach. Oczywiście w pracowni rezonansu, z którą jak sam doktor powiedział ma podpisaną umowę partnerską.

  W rezonansie wyszła wyłącznie pęknięta torbiel Bakera i obrzęk ciała Hoffa. Łąkotka cała inne tkanki również.

  15 minut konsultacji = 1200 zł na godzinę. Żenada.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Fachowiec, skutecznie działa i szybko. Bardzo miłe potraktowanie pacjenta.

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Słabe zaangażowanie ze strony lekarza.
  Nie polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Sympatyczny, szybka diagnostyka i podjęte odpowiednie leczenie. Pan Doktor dokładnie objaśnił przyczyny powstania dolegliwości oraz metody leczenia.

  N
  Profil zweryfikowany
  Roman Tadeusz Latkowski Inny

  Na podstawie opinii nastawiłam się negatywnie. Pozytywnie się zaskoczyłam. Lekarz konkretny, nie owija w bawełnę, zwięźle i na temat. Wszystko wytłumaczył, a przy tym nawet można było pożartować.

  B
  Profil zweryfikowany
  Roman Tadeusz Latkowski Inny

  Podzielam opinię poprzedników. Lekarz niegrzeczny (delikatnie mówiąc) i traktujący pacjenta jak przedmiot. Na prośbę taty żeby mówił trochę głośniej to powiedział że nie jest laryngologiem tylko ortopedą. Obrażał mojego tatę. Gorszego lekarza nie spotkaliśmy... Omijać szerokim łukiem jeśli to możliwe.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Przyjemna wizyta, nie mam zastrzeżeń. Lekarz konkretny. Polecam Pana doktora.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Wszystko było bardzo dobrze i polecam wszystkim którzy odwiedzają pana doktora

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Bociański Inny

  Bardzo dobry specjalista w pełni zaangażowany w swoją pracę, zarówno w wypadku mojej osoby jak i córek każda wizyta przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem, również zabiegi które zostały wykonane 100% skuteczności. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć właściwa osoba na właściwym miejscu i polecić jako ortopedę.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Pawlak konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor Pawlak to wspaniały lekarz i człowiek ogromne zaangażowanie i podejście do pacjenta.Bardzo dobry specjalista z ogromnym sercem.Bardzo dziękuję

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania