Misja: Szpital Sanvimed powstał, aby zapewnić swoim pacjentom stały dostęp do najwyższej jakości specjalistycznych usług. Naszym celem jest komfort wszystkich osób, podejmujących leczenie w placówc... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SANVIMED „Szpital Zaborze” Sp. z o.o.

ul. Moniuszki 78

41-807 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misja:

Szpital Sanvimed powstał, aby zapewnić swoim pacjentom stały dostęp do najwyższej jakości specjalistycznych usług. Naszym celem jest komfort wszystkich osób, podejmujących leczenie w placówce, który zapewnić może indywidualne potraktowanie każdego przypadku, profesjonalizm i fachowy personel, na którego wsparcie liczyć mogą Państwo przez całą dobę.

Naszą misją jest nie tylko skuteczna terapia, lecz także ciągły rozwój, który zapewni pacjentom dostępność nowoczesnych metod leczenia i kompetentnej kadry, stale podnoszącej swoje kwalifikacje. Dodatkowo skupiamy się na minimalizowaniu stresu oraz niedogodności związanych z leczeniem szpitalnym.

Cele:

minimalizowanie stresu i uciążliwości leczenia
podnoszenie jakości świadczonych usług
ciągły rozwój wysokospecjalistycznej kadry medycznej
nowoczesne metody leczenia
Firmę tworzą ludzie:

Stały rozwój i świadczenie najwyższej jakości usług możliwe jest dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu twórców szpitala Sanvimed, a wcześniej NZOZ „Szpital Zaborze” Sp. z o.o. – wybitnych lekarzy, współpracujących ze sobą od lat. Spółka „Szpital Zaborze” powstała po likwidacji Szpitala Miejskiego nr 1 w Zabrzu, w 2004 roku. Więcej informacji o kadrze w zakładce
Poznaj nasz zespół

Dostęp do usług:

W naszej placówce, można realizować świadczenia zdrowotne finansowane lub współfinansowane w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, w zakresie leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego, w ramach indywidulanych ubezpieczeń zdrowotnych.

Rozwój:

Aby stworzyć pacjentom gwarancję jeszcze bardziej komfortowych warunków, nie odbiegających od europejskich standardów, w 2010 roku stworzono Szpital Sanvimed, znajdujący się w nowym budynku. Wiązało się to także z poszerzeniem zakresu oferowanych usług między innymi o propozycje z dziedziny neurochirurgii, okulistyki oraz chirurgii plastycznej i estetycznej.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Pawlak

  Chirurg, Ortopeda, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizytę miała moja babcia. Pierwszy raz nie usłyszała, że w jej wieku to może boleć, tylko że nie należy się poddawać. Konsultacja rzeczowa i konkretna.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SANVIMED „Szpital Zaborze” Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Pełny profesjonalizm.Dziekuje Panu Doktorowi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i w pełni polecam Pana Doktora Pawlaka

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Ewa Herba

  Okulista, dr n. med.

  • H

   Polecam Panią Ewę Herbę okulistę to bardzo dobry lekarz specjalista,pomogła mi już kiedyś ,miło i fachowo i nie zdzierała ze mnie pieniędzy,bo za następne u Niej wizyty nie brała pieniędzy.Zna się na rzeczy i b.dobrze leczy oczy ,nie to co państwowo na oddziałach w szpitalu !!! Polecam ją wszystkim.

  • P

   Bardzo miła i skora do pomocy oraz szczegółowa i dokładna .Bardzo chętnie mi pomogłam z załatwieniu dofinansowania od soczewek kontaktowych .na prawdę polecam !! :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Zatorski

  Ortopeda,

  • Ł

   Profesjonalista! Wiedza,umiejętność przekazania informacji pacjentowi oraz bardzo dobre podejście do problemu z jakim przychodzi do Niego chory według mnie stawia Go w czołówce zabrzańskich ortopedów !

  • P

   Mam dyskopatię odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co pewien czas powracają bóle...idąc do dr Zatorskiego nie oczekiwałem cudów, a tu skierowanie na rezonans, rehabilitacja, wytłumaczenie problemu, jak z tym żyć, czego , jakich ruchów unikać. Jestem Bardzo zadowolony. Może wystarczy o pewne rzeczy zapytać doktora, a nie czekać aż poda wszystko na tacy. Dzięki doktorze

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Lilianna Sokoła

  Okulista,

  • Jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor bardzo konkretnie stawia diagnozy, wszystko skurupulatnie tłumaczy i ma bardzo dobra pamięć.
   Trafiłam do niej z 8tygodniowym synkiem z przedłużająca się żółtaczką oraz wyjątkowo łzawiącym oczkiem. Wytłumaczyła mi wszystko "jak krowie na rowie" zaprezentowała na mnie i na dziecku jaki masaż stosować. Czekamy na kolejna wizytę z drugim dzieckiem myśle, ze będzie równie udana.
   Pani Doktor bardzo konkretna i rzeczowa.
   Polecam!

  • G

   u dr Sokoły leczę się od 19 lat !! wyleczyła mnie z wielu przypadłości, jest rewelacyjna i ma profesjonalne podejście do tematu, diagnozy trafne w 100% fakt bywa czasem zmanierowana i sprawia wrażenie niesympatycznej ale to chyba nie jest najważniejsze po prostu taka jest i już za to w pracy profeska.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Tomasz Pawełek

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Do Pana Tomasza trafiłam po synowektomii nadgarstka. Po trzech miesiącach rehabilitacji jestem w stanie ruszać nadgarstkiem i normalnie funkcjonować. Pan Tomasz to profesjonalista z wszechstronną wiedzą, uważnie słucha pacjenta i jest bardzo życzliwym człowiekiem. Fizjoterapeuta godny polecenia.

  • Z

   Trafiłem do Pana Tomasz z bólami kręgosłupa i muszę powiedzieć że nikt wcześniej mnie tak dokładnie nie badał. Borykałem się z bólami od ponad 2 lat i żadna wcześniejsza rehabilitacja mi nie pomagała. Na wizycie Pan Tomasz stwierdził że przyczyna bólu kręgosłupa są duże zmiany zwyrodnieniowe stawu biodrowego. Zdjęcie bioder potwierdziło jego diagnozę. Dzisiaj jestem 6 miesięcy po endoprotezie biodra a bóle kręgosłupa już mi nie doskwierają. Polecam Pana Tomasz jako świetnego fachowca.


 • Barabra Zubelewicz-Szkodzińska

  Endokrynolog, Internista,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kamica nerkowa

   Pani Profesor jest najlepszym lekarzem, jakiego w życiu spotkałam. Podeszła do mnie jak do pacjenta, który szuka pomocy, czyli tak, jak powinien podchodzić lekarz do pacjenta. Jest bardzo rzeczowa i konkretna, bezpośrednia. Zdaje sobie sprawę z polskich realiów i jest bardzo szczerą osobą. Każda wizyta kończy się z uśmiechem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam całym sercem!

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Od wielu lat mam problemy hormonalne, byłam u wielu lekarzy, każdy leczył mnie na pół gwizdka. Pani Doktor jako pierwsza spojrzała na mój przypadek holistycznie. Zleciła potrzebne badania, diagnoza była kompleksowa i dokładna - nareszcie! Nie znam lepszego specjalisty, ufam Pani Doktor w 100%.
   PS.
   Jestem w ciąży i gdyby nie leczenie u Pani Doktor, nie byłoby to możliwe.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Agata Filipowska-Grońska

  Dermatolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ SilvermedUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Bardzo miła i szybko przechodzi do sedna, wszystko prosto tłumaczy.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ SilvermedUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Bardzo sympatyczna Pani..dermatolog bylam z córką pierwszy raz i wrócę na pewno..serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Roman Tadeusz Latkowski

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Złamanie

   lekarz niesympatyczny brak ,zero zainteresowania pacjentem,chodzę do lekarza co tydzień i przez 3 razy lekarz nie sprawdził mojej nogi tylko oglądał stare rtg, kazał pielęgniarce dogipsowac mi na stary gips kolejny więc można sobie wyobrazić jaki to jest teraz ciężar jednym słowem najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłem.
   Nie polecam!

  • Niesympatyczny lekarz mało profesjonalny,potraktował mnie przedmiotowo.
   Na moją uwagę aby był trochę milszy dla pacjentów odpowiedział,
   cytuję; "Jeszcze czego,może mam jeszcze zatańczyć i zaklaskać"
   To stwierdzenie mówi samo za siebie!
   Nie polecam !!!!


 • Wojciech Jędrzejewski

  Okulista, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor jest bardzo rzetelnym specjalista, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania rozwiewając watpliwosci. Wizyta u Doktora przebiega w dobrej atmosferze, gdyż Pan Doktor jest bardzo uprzejmy i przede wszystkim cierpliwy zwłaszcza dla takich dociekliwych pacjentów jak ja. Poświęcił tyle czasu ile potrzebowalam i przeprowadził dokładne badania, uczciwie opisując stan oka i przewidując dalsze konsekwencje. Byłam u Pana Doktora z polecenia i nie żałuję. Wiem, że mogę go również z pewnością polecać innym.


 • Marcin Bociański

  Ortopeda, lek.

  • D
   Lokalizacja: SANVIMED „Szpital Zaborze” Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Rok temu miałam przeprowadzoną operację stopy (zerwane ścięgna...) Natychmiastowa diagnoza, operacja, leczenie i noga jak nowa. Po prawie półrocznym leczeniu bez wyników u innego lekarza. Polecam, pełen profesjonalizm.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, żadnych powikłań „po”, szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Doktor bardzo mi pomógł w znalezieniu bardzo krótkiego terminu przeprowadzenia zabiegu na podstawie skierowania (dwa miesiące od pierwszej wizyty, NFZ).

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania