Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

(32 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

Komisji Edukacji Narodowej 1

07-200, Wyszków, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Henryk Kwiatkowski

  Chirurg,

  • T

   Refluks przełykowo – żołądkowy nie wykryło u mnie czterech pułtuskich laryngologów, którzy pogłębiali proces niszczenia żołądka serwując nieustannie Ibuprom. Chrząkanie, bóle gardła i uszu, a nawet lekki nieustanny kaszelek nie dawał mi jednak spokoju. Udałem się, więc do laryngologa wojewódzkiego przy Szpitalu na Brodnie, który bez wahania stwierdził refluks i odesłał do gastrologa. Problem analogiczny. Zaliczyłem wszystkich przyjmujących gastro i gastroenterologów w Pułtusku i półtora roku bez większych efektów. Badania gastroskopii oraz histopatologiczne nie były zbyt dobre. Metaplazja z dysplazją , przewlekle stany zapalne śluzówki żołądka , nadżerki przełyku, liczne polipy, etc.. Dyskomfort i bóle wracały po odstawieniu leków z grupy Prazol. Zaniepokojony przyjmowania leków bez efektu przez tak długi czas, postanowiłem udać się do chirurga, z zapytaniem, czy nie warto wyciąć chorej części żołądka. Usłyszałem wówczas o Panu doktorze Henryku Kwiatkowskim, który wysłuchał uważnie moich ubolewań i zadał pytanie o lek, którego nazwa nic mi nie mówiła. Nie znałem , bo nie brałem. Kazał nadal utrzymywać dietę i zapisany lek, przed jedzeniem. Trudno dać wiarę, ale po wykupieniu leku na załączonej ulotce dało się przeczytać, cyt. - Lek przeznaczony do leczenia refluksu żołądkowo – przełykowego u dorosłych, którzy nie reagują na konwencjonalne metody leczenia.
   Przemilczę to co powinienem powiedzieć gastroenterologom i gastrologom, natomiast bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Panu dr Henrykowi Kwiatkowskiemu, bo od kilku dni jem prawie wszystko, bóle ustąpiły, a samopoczucie i wola życia wróciły. Specjalista specjaliście nie równy, ale chirurg może zawstydzić specjalistę gastrologa pewnikiem !!!

  • E

   Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Operował mnie kilka mscy temu i jestem bardzo zadowolona (woreczek zółciowy laparoskopem). Blizny minimalne, bez powikłań żadnych, na drugi dzień w domu.Nie jest typem wygadanego i rozpromienionego amorka rzucającym dowcipasami jak z rękawa. Jak dla mnie człowiek który zna się na swojej robocie. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Żubrowski

  Anestezjolog,

  • S

   Do szpitala w Wyszkowie trafiłem we wrześniu 2011 roku z ciężkimi obrażeniami ciała po wypadku komunikacyjnym. Ulokowano mnie na OIOM-ie. Obsługa bardzo dobra. Panie miłe i uczynne. Nad wszystkim czuwał ordynator Wojciech Żubrowski. Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. O stanie zdrowia w sposób wyczerpujący informował upoważnione osoby. Dzięki fachowej pomocy medycznej powróciłem częściowo do zdrowia.


 • Jakub Zachara

  Ortopeda, lek.

  • Z czystym sumieniem polecam tego Lekarza. Precyzja i profesjonalne podejśćie, kazdego pacjenta traktuje indywidualnie z pełnym zaangażowaniem . Opieka na 100 % także w szpitalu na ul.KEN 1 w Wyszkowie.
   Sam jestem z Warszawy, kontakt do Pana Doktora dostałem z polecenia znajomego. Myslę ze dojeżdzanie opłacało sie dla mojego zdrowia.

   Mój zabieg polegał na ACL kolana - zerwanie wiązadła kolanowego. Jestem dwa tygodnie po operacji i wszystko idzie w dobrym kierunku . POLECAM !!

   P.Sanecki


 • Maria Marzena Niedźwiecka

  Internista, Kardiolog, Lekarz Medycyny Pracy,

  • D

   pani doktor z świetnym podejściem do pacjenta , zawsze wysoka kultura osobista a najważniejsze świetny fachowiec


 • Elżbieta Mitkowska

  Pediatra, lek.

  • Pani doktor,to wspaniała lekarka. Ogromna wiedza,wspaniałe podejście do pacjentów. Pacjent nie czuje u niej stresu. Polecam serdecznie wszystkim. Pozdrawiam panią doktor!!!


 • Barbara Nowak–Żelazna

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

   Kobieta z ogromnym sercem! Chodziliśmy do niej przez rok czasu z blizniakami-wczesniakami. Były z nimi różne problemy. Byłam zawsze zadowolona z wizyt u Pani doktor. Widać u niej powołanie i troskę o małego pacjenta:) jestem Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła!

  • A

   W 2007r.trafilam z corka na oddzial z przedlozajaca sie zoltaczka u corki.Byl weekend i akurat pani doktor miala dyzur.P.dr.zajela sie moim dzieckiem z sercem.Ciagle informowala mnie co sie dzieje z corka i gdy byla poprawa to o 2 w nocy przyszla do mnie i obudzila zeby mi przekazac dobre wiesci.Jesli pani dr.to czyta to dziekuje pani bardzo za wszystko.


 • Edyta Mielczarczyk

  Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: Oddział neonatologiczny - Szpital Powiatowy

   Rzeczowa, konkretna, a przy tym szalenie mila kobieta. Szczegolowo bada dziecko, dokladnie tlumaczy co jest niepokojace i co nalezy z tym robic. Bardzo dobry fachowiec.


 • Anna Bogusława Kwiatkowska

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor przesympatyczna, bardzo pomocna, kompetentna a także rzeczowa. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak najbardziej polecam.


 • Dariusz Piotr Rejman

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w WyszkowieUsługa: złamana kość śródręcza

   Bardzo kompetentny specjalista. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne, troska, kultura osobista.

  • A

   Pięć szwów w okolicy oczodołu zrobione przez pana doktora nie na 5, ale na 6 z plusem. Blizna goi się bardzo ładnie, każdy następny lekarz, który to widział był pełen uznania. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Kołodziej

  Chirurg, Ortopeda,

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w WyszkowieUsługa: zwichnięcie stawu barkowego

   Bardzo przyjemny lekarz i wybitny specjalista. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. Dodatkowo sam mnie operował. Pracę wykonał idealnie.

  • E

   Byłam również pacjentką Pana Doktora, który wycinał mi nerwiaka w stopie, co wymagało wielkiej precyzji, aby nie uszkodzić nerwu. Bez mikroskopowych narzędzi, udało się usunąć tą narośl na nerwie i teraz po 5 miesiącach mogę chodzić we wszystkich ulubionych butach. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i życzę wielu pacjentów. Podziękowania dla wszystkich pracowników Oddziału Ortopedii w Wyszkowie. Uważam, że jest to wzorowy Oddział. :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu