Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

(9 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

Komisji Edukacji Narodowej 1

07-200 , Wyszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Zachara Inny

  Moim zdaniem Pan doktor to profesjonalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Z czystym sumieniem mogę polecić. Kontynuował leczenie mojej ręki , przeprowadził operację i dzięki temu
  wracam do pełnej sprawności.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Zachara Inny

  W przeciągu dwóch tygodni odbyłam wizytę u dr. Jakuba Zachary oraz u innego lekarza czysto teoretycznie chciałam sprawdzić czy oby napewno jest wszystko w porządku z moim kolanem. I tu niespodzianka. Na podstawie tych samych badań tj rezonansu magnetycznego Pan dr. Zachara stwierdził że jest wszystko ok i nic mi nie dolega, natomiast drugi po obejrzeniu szegolowo płytkę z badań dał mi skierowanie do szpitala nadmieniając jeszcze że nie mogę nadwyrężać kolana i powinnam jak najszybciej trafić na oddział. Cóż jak do tej pory miałam dobre zdanie o dr. J. Zachara ale teraz niestety potwierdzają się opinie pacjentów które krążą wokół postawu doktora. Był zaangażowany i solidny ale niestety stracił kolejnego pacjenta

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Puchalska psychoterapia

  Panią Karolinę poznałam w trudnym okresie swojego życia. Dzięki niej wychodzę na prostą i wierzę, że da się żyć bez lęku. Przesympatyczna kobieta, która kiedy trzeba przysłowiowo pogłaszcze po głowie a kiedy trzeba postawi do pionu. Widać że kocha swoją pracę, co przekłada się na efekty terapii. Pokazuje że psycholog jest człowiekiem a nie ,,lekarzem" bez uczuć. Polecam każdemu, kto szuka psychologa który słucha, rozumie, jest empatyczny ale nie da sobie wmówić nieprawdy. Pani Karolina nie jest typowym psychologiem, który pracuje na schematach. Jej elastyczne podejście do pacjenta i terapii jest rewelacyjne. Wychodząc ze spotkania z Panią, człowiek czuje się jak po wiosennych porządkach - utorowanie myśli na spotkaniach pomaga spokojnie przetrwać czas do następnej sesjii. Polecam z całego serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Nowak–Żelazna

  Kobieta anioł. Przyjęłaby dziecko o każdej porze dnia i nocy. Niesamowite podejście do małego pacjenta. Trafne diagnozy, tylko potrzebne leki. Wprowadza homeopatie, nie przepisuje niepotrzebnie antybiotyków. Pierwszy pediatra, któremu naprawdę ufam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kołodziej artroskopowa operacja łąkotki

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi Piotrowi za fachową pomoc i operację kolana, dzięki czemu będę mogła normalnie funkcjonować i cieszyć się aktywnością. Pan Piotr ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest życzliwym i świetnym lekarzem.Czułam niesamowity komfort wiedząc, że jestem w dobrych rękach, gdyż te ręce operowały również moją Babcię.
  Pacjentka z Warszawy


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kołodziej zwichnięcie stawu barkowego

  Bardzo przyjemny lekarz i wybitny specjalista. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze. Dodatkowo sam mnie operował. Pracę wykonał idealnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Piotr Rejman złamana kość śródręcza

  Bardzo kompetentny specjalista. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne, troska, kultura osobista.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Mielczarczyk

  Rzeczowa, konkretna, a przy tym szalenie mila kobieta. Szczegolowo bada dziecko, dokladnie tlumaczy co jest niepokojace i co nalezy z tym robic. Bardzo dobry fachowiec.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Nowak–Żelazna

  Kobieta z ogromnym sercem! Chodziliśmy do niej przez rok czasu z blizniakami-wczesniakami. Były z nimi różne problemy. Byłam zawsze zadowolona z wizyt u Pani doktor. Widać u niej powołanie i troskę o małego pacjenta:) jestem Pani doktor ogromnie wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania