Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie

11 Listopada 78

28-200 , Staszów , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska Inny

  Bardzo dobry lekarz. Ciepła w kontakcie, nie traktuje pacjenta z góry. Na każdej wizycie badanie strun głosowych, objaśnianie przyczyny dolegliwości (pracuję w szkole, głos często zachrypnięty), skierowanie na zabiegi typu galwanizacja czy laser. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak pani doktor. Polecam z całego serca.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Ogonowska Inny

  Nie wiem skąd takie negatywne opinie. Byłam pacjentką pani doktor i muszę powiedzieć, że rzadko się zdarza spotkać tak wspaniałego lekarza. Uzyskałam konkretne informacje na temat mojej choroby, zostałam poinformowana o wynikach i przebiegu leczenia. Pani doktor leczy moje ucho, dodam, że w miejscu mojego zamieszkania (po kilku operacjach) gdzie nikt nie chciał się tego podjąć. Efekt jest taki, że w końcu czuję się dobrze i słyszę! Żałuję tylko jednego - że tak późno do niej trafiłam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska Inny

  Czytałem różne opinie o Pani Doktor, natomiast moje doświadczenie jest jak najbardziej pozytywne.

  Miła, uśmiechnięta, pomocna, wszystko dokładnie wytłumaczyła i co nader ważne - wizyta okazała się skuteczna.
  Cieszę się, że trafiliśmy akurat na te specjalistkę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska Inny

  Dla mnie Pani Doktor Modrzewska jest jak serialowa 'Dr Queen' w obecnych czasach. Pełne zaangażowanie, celna diagnoza, empatyczne podejście - ciężko nie zaufać. Byłem ostatnimi czasy u kilku laryngologów, bez porównania. Byłoby wspaniale w Polsce, gdyby każdy lekarz był chodź w połowie taki dla swojego pacjenta jak Pani Doktor... Polecam wszystkim.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Janik Inny

  Pani Ania ma złote ręce i cierpliwość. Wyjęcie opiłka z oka trwało moment i było bezbolesne. Wizyta umawiana na konkretną godzinę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska

  Zmarnowany czas. Podejście do osoby chorej jest bardzo ważne a dr Modrzewskiej bardzo brakuje dobrego kontaktu z pacjentem. Nie nawiązuje ona dialogu z pacjentem, z którego może uzyskać on odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące jego zdrowia. Doktor nie wyjaśnia pacjentowi niepokojących go kwestii, z którymi przyszedł na wizytę. Nawet jeśli ma wiedzę, to nie umie się nią podzielić. Pytania zostają bez odpowiedzi. Właściwie nawet nie mogłem w pełni zapytać o to z czym przyszedłem. Niczego się nie dowiedziałem. Niestety nie czuję, żeby ta wizyta w jakikolwiek sposób mi pomogła. I na pewno nie czuję, że jako pacjent i w ogóle człowiek zostałem potraktowany z szacunkiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska

  Nie polecam absolutnie! Jest to osoba, która niestety traktuje pacjenta z góry. Nie jest miła. Do tego chaotyczna i mało konkretna. O skierowanie na dodatkowe badanie, którego wykonanie było konieczne, by zweryfikować przyczynę moich dolegliwości, musiałem sam prosić. Ale przepisania skierowania na bardziej specjalistyczne leczenie, o którym doktor dużo sama mówiła, nie doczekałem się. Po co doktor najpierw mówi tyle pacjentowi o takim potrzebnym leczeniu, skoro potem i tak pacjent nie dostaje skierowania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Ogonowska Problemy ze słuchem syna

  Ja także w żadnym razie nie polecam tej lekarki. Zgłosiłam się do niej z 4-letnim synkiem,po tym jak zaczął źle słyszeć. Od razu stwierdziła,że dziecko potrzebuje aparat słuchowy-szok!. Okazało się później że powodem niedosluchu u dziecka jest trzeci migdał,którego właśnie się pozbyliśmy i synek słyszy jak dawniej. Ponadto chciała mi wcisnąć stary aparat,który już dawno powinien był wypaść z obiegu..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Modrzewska

  Odradzam wizytę u dr Modrzewskiej, zarówno jako u laryngologa jak i foniatry. Leczenie nie przyniosło żadnej poprawy, wręcz utknąłem w miejscu w mojej chorobie na dłuższy czas. Stało się tak, ponieważ dr Modrzewska zbagatelizowała objawy, które według niej nie były w ogóle istotne. Usłyszałem od niej, że to ja robię problem z niczego. Czas pokazał, że to był kluczowy aspekt, którego absolutnie nie wolno lekceważyć. Tak więc w ogóle niepotrzebnie udałem się na wizytę do dr Modrzewskiej, ponieważ takie leczenie było tylko stratą tak ważnego w leczeniu czasu i przy okazji zdrowia i nerwów… Dodam, że nie mam żadnych kłopotów ze słuchem a dr Modrzewska mówiła do mnie bardzo podniesionym tonem. Ton ten traktował mnie z góry i był nieuprzejmy, wręcz niekulturalny. Tak być nie powinno… Szczerze odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Wójcik ból kręgosłupa i głowy

  Zostałam potraktowana lekceważąco ze względu na swój młody wiek (28L)
  Przyszłam do lekarza z bólem kręgosłupa szyjnego i mega dużymi bólami głowy oraz bólem dolnej części pleców oraz rwy kulszowej. Usłyszałam od doktora, że mam sobie wybrać jedną z tych dwóch dolegliwości!! Po "badaniu" czyli kilkukrotnym machaniem moimi rękami, usłyszałam,że jestem za młoda żeby sobie szukać chorób i chodzić do tak "poważnych" lekarzy.
  Zalecenie lekarza to "zmienić krzesło w pracy na lepsze". Dostałam łaskawie karteczkę z ćwiczeniami,które mam wykonywać oraz lek . Pan Doktor kazał brać codziennie. Wychodzi na to,że chyba do końca życia bo kręgosłup boli codziennie.
  Zero pomocy, zero zrozumienia. Podejście do pacjenta totalnie lekceważące. Nie polecam nikomu !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania