Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie

11 Listopada 78

28-200, Staszów, świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Wrona

  Neurolog,

  • C

   JEST BARDZO MIŁA W ROZMOWIE Z PACJENTEM ZNA SIE NA SWOJEJ PRACY
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Krzysztof Jachiński

  Chirurg, Urolog,

  • A

   Ja mam bardzo niemiłe wrażenia z wizyty w SOR-rze, czyli Staszowskim Oddziale Ratunkowym, gdzie przyszłam z gorączką i właśnie na dyżurze był lek.Jachiński. Był niemiły i gburowaty i miał do mnie pretensje, czemu przyszłam do SOR-u, a nie do przychodni, a był to piątek po godz.18,00, kiedy to w przychodni już nikt nie przyjmuje, jak również w następne dni - sobotę i niedzielę. Łaskę mi zrobił, że mnie zbadał i zapisał mi leki, które sama mogłabym bez recepty sobie zaaplikować, gdybym nie szła do lekarza, tj. polopiryna, wapno i flegamina. Prosiłam go o zapisanie antybiotyku, ponieważ w tym dniu byłam u lekarza, który mi właśnie go przepisał, ale zapomniałam powiedzieć, że jestem uczulona na penicylinę, a właśnie po wykupieniu go okazało się, że ma w składzie penicylinę. W aptece też nie mogli mi zmienić, a gdy im pokazałam receptę od lek. Jachińskiego, powiedzieli mi, że to jego stały zestaw. Więc przetrwałam jakoś weekend i w poniedziałek poszłam do przychodni i okazało się, że to nie jest jakaś tam grypa, tylko zapalenie oskrzeli i zatok i dopiero zostało zastosowane odpowiednie leczenie. I ja tego lekarza absolutnie odradzam.

  • K

   Wyrażam zadowolenie z pracy lek. Jachińskiego. To doświadczony lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjęta. Postawiona djagnoza była prawidłowa, a leczenie szybkie i skuteczne. Przepisane leki okazały się tanie w stosunku do tych które w tym samym schorzeniu przemisał mi inny lekarz. Drodzy pacjęci z czystym sumieniem polecam tego lekarza.


 • Krystyna Puto

  Chirurg, lek.

  • A

   Fantastyczny człowiek!
   Pani doktor jest naprawdę świetnym lekarzem. Podczas mojego pobytu w szpitalu, wielokrotnie okazała mi i mojej rodzinie ogromną dozę empatii. Przychodziła, tłumaczyła i BEZINTERESOWNIE starała się pomóc każdemu choremu.
   Jestem pani Doktor ogromnie wdzięczna za jej zaangażowanie i serdeczność.
   Gorąco polecam.


 • Zygmunt Burdzel

  Chirurg, lek.

  • U

   Wspaniały lekarz oddany pacjentom,dzięki jego talentowi chirurgicznemu i profesjonalizmowi żyję do dziś dnia za co mu gorąco dziękuję.Wdzięczna Urszula.W.

  • A

   Prawdziwy profesjonalista!
   Leżałam na oddziele chirurgi w Staszowie jakiś czas i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepszy oddział w Staszowskim szpitalu!
   Pan doktor oprócz ogromnej wiedzy jest bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta, z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu. Nie zbywa człowieka pół słowem, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Nie jest typowym karierowiczem, nie zależy mu na pieniądzach. Dobro pacjenta jest dla niego priorytetem.
   Operację przeprowadził profesjonalnie, dzięki czemu bardzo szybko wróciłam do zdrowia
   A oddział chirurgi w Staszowie obfituje w życzliwy personel, jest czysto i przyjaźnie.


 • Piotr Wojciech Olechowski

  Ortopeda,

  • P

   lekarz potrafiący rozmawiać z pacjentem, miły i uprzejmy, jak cos potrzeba to zalatwi - skierowanie na rezonans, USG, zabiegi, nie miałam u niego żadnej operacji wiec na ten temat nie mogę dokładnie określić ale ma dobre podejście do pacjenta a to się teraz liczy ;)


 • Piotr Skrętek

  Ginekolog,

  • T

   Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny o dużej wiedzy merytorycznej. Lekarz wyleczył mi nadżerkę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. polecam.

  • Doktor jakich mało. Leśna Góra niech spada ;-). Delikatny,wyrozumiały, pogada na każdy temat, i ciążę mi poprowadził celująco.Z 1 szym synem chodziłam do Pani B. ale...szkoda słów, gdyby Pan doktor nie zjawił się w porę nie wiem co by było, więc z drugim synem od razu do niego poszłam.POLECAM wam kobitki

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Aniela Regulska-Domagała

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • A

   Bardzo arogancka, po dyzurze w szpitalu przyjezdza zmeczona i odnioslam wrazenie ze nie chce jej sie juz leczyc. Nie chce odpowiadac na pytania a gdy juz musi odpowiada w taki sposob zeby odechcialo Ci sie pytac. Na wszystko przepisuje antybiotyki, a dla malych dzieci antybiotyk nie jest dobrym rozwiazaniem.
   Nie polecam!!!


 • Urszula Ślusarczyk

  Internista, Diabetolog,

  • K

   Znam Panią Doktor od kilku lat i z pełnym podziwem wyrażam się o jej profesjonalizmie i zaangażowanym podejściu do każdego pacjenta.


 • Jacek Wójcik

  Neurolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ból kręgosłupa i głowy

   Zostałam potraktowana lekceważąco ze względu na swój młody wiek (28L)
   Przyszłam do lekarza z bólem kręgosłupa szyjnego i mega dużymi bólami głowy oraz bólem dolnej części pleców oraz rwy kulszowej. Usłyszałam od doktora, że mam sobie wybrać jedną z tych dwóch dolegliwości!! Po "badaniu" czyli kilkukrotnym machaniem moimi rękami, usłyszałam,że jestem za młoda żeby sobie szukać chorób i chodzić do tak "poważnych" lekarzy.
   Zalecenie lekarza to "zmienić krzesło w pracy na lepsze". Dostałam łaskawie karteczkę z ćwiczeniami,które mam wykonywać oraz lek . Pan Doktor kazał brać codziennie. Wychodzi na to,że chyba do końca życia bo kręgosłup boli codziennie.
   Zero pomocy, zero zrozumienia. Podejście do pacjenta totalnie lekceważące. Nie polecam nikomu !

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Lekarz stwierdził ze zawroty głowy są spowodowane tym iż się czasami denerwuje, nie zlecił żadnych badań tylko przepisał jakieś tabletki. Prośbę o skierowanie na rezonans magnetyczny zignorował. Na własną rękę zrobiłem MR i wyszła przyczyna zawrotów. Przez pół wizyty Pan doktor rozmawiał przez własny telefon odbierając go kilku krotnie. Na pytania odpowiadał wymijająco. Nie polecam nikomu

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Ogonowska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Problemy ze słuchem syna

   Ja także w żadnym razie nie polecam tej lekarki. Zgłosiłam się do niej z 4-letnim synkiem,po tym jak zaczął źle słyszeć. Od razu stwierdziła,że dziecko potrzebuje aparat słuchowy-szok!. Okazało się później że powodem niedosluchu u dziecka jest trzeci migdał,którego właśnie się pozbyliśmy i synek słyszy jak dawniej. Ponadto chciała mi wcisnąć stary aparat,który już dawno powinien był wypaść z obiegu..

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Niestety nie polecam tej Pani doktor. Miała swoje zdanie na temat mojej choroby i nie chciała słuchać moich słów. Miała zmienny humor i niestety nie pomogła mi a wrecz przeciwnie zostałam zignorowana. Dopiero inny lekarz mnie wysłuchał i rozpoczął leczenie. Może gdyby lekarka miala inne podejście moje cierpienie zakończyłoby się wcześniej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu