Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Otwartego w Wieliczce

Szpunara 20

32-020 , Wieliczka , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Magdalena Politowicz Inny

  Empatia i zrozumienie dla pacjenta. Przyjazna atmosfera i fachowa pomoc. Skuteczne leczenie rozpisane na dłuższy czas. Polecam serdecznie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Barbara Siedlik

  Bardzo polecam. Profesjonalna, miła i sympatyczna kobieta. Wyjaśnia chętnie wszystko pacjentowi, przeprowadza zabiegi możliwie komfortowo, do tego jest bardzo miła i rozumie że wizyty stomatologiczne nie są dla wielu osób przyjemne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Luftglass Kamienie nerkowe

  Na pierwszej wizycie z badań wykonanych 3 miesiące wcześniej Pan doktor stwierdził zapalenie pęcherza. Kazał wykupić receptę (150zl), która z resztą poszła w kosz. Uprzedziłam, że choruje na częstoskurcz, którego z resztą dostałam w czwartej dobie (atak 1,5h) po meczarniach typu nudności, zawroty glowy, ścisk w żołądku. Tak. Pan doktor zapewniał, że nic sie nie stanie. Miesiąc po ostawieniu borykam sie nadal z licznymi efektami ubocznymi ( grzybica jamy ustnej, wysypka ) co oczywiście wiąże się z wizytami u specjalistow, kolejnymi lekami i ogromnym bólem przy jedzeniu czegokolwiek. Po telefonie do przychodni, umówiłam sie na rozmowę z lekarzem o konkretnej godzinie - telefon przestał odpowiadać. Bardzo "dziękuję" Panu doktorowi.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Woziwodzka konsultacje internistyczne

  Pani doktor jest bardzo nie miła osoba, kiedy pokazałem jej wyniki badań zaczęła krzyczeć na mnie jakiego to lekarza wybrałem i czemu prywatnie a tłumaczenie o długich terminach oczekiwania na NFZ tylko jeszcze bardziej zezłościły pani doktor.. Badania pacjenta brak, tylko to co opowiem. Nie jestem zadowolony z takiego sposobu traktowania pacjentów. Dałem szanse i przyszedłem na kolejna wizytę myśląc, ze moze pani doktor miała gorszy dzień, jednak po 3 wizytach i takim samym podejściu wiem, ze juz tam sie nie pojawię.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Zielińska kontrola

  Zdecydowanie nie polecam. Poszłam do okulisty w celu ogólnej kontroli, bo nie byłam od 7 lat u lekarza oraz niejako przy okazji wypisania recepty na nowe okulary. Wzrok mi się nie pogorszył, co potwierdziły moje odczucia i optometrysta badaniami dzień wcześniej. A u Pani doktor z -1,75 zrobiło mi się nagle -2,5. Nie przeprowadziła wywiadu,nie zbadała dna oka (pomimo jaskry w rodzinie), nie zauważyła astygmatyzmu. Cała wizyta trwała 10 minut i była kompletnie bez sensu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Paweł Krzemiński

  Wizyty u doktora Krzemińskiego zawsze odbywają się w miłej atmosferze i są bardzo profesjonalne. Doktor pomógł mi pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych z żołądkiem. Po serii wykonanych badań, postawił jasną diagnozę i wdrożył leczenie, które przyniosło mi ulgę. Szczerze polecam tego lekarza!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania