Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu

Szpitalna 16

98-300 , Wieluń , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon Inny

  Pan Doktor po raz kolejny mnie nie zawiódł.
  10 lat temu po długiej tułaczce po lekarzach odkrył podstawę moich problemów. Dzięki niemu została rozpoznana u mnie endometrioza. Później prowadził moja wyczekaną ciążę, zawsze wszystko wyjaśniał, można było liczyć na pomoc. Teraz po raz kolejny mnie nie zawiódł. Po prawie roku nieskutecznej i chybionej diagnozy innego lekarza, znowu pomógł mi w leczeniu endometriozy. Dzięki niemu jestem już po laparoskopii.
  Lekarz o dobrym sercu. Polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Cywiński Inny

  W mojej opinii zachowanie lekarza podczas naszego porodu, było niestosowne i nie powinno mieć miejsca w trakcie wykonywania obowiązków lekarza w pracy. Na izbie przyjęć, lekarz nie odpowiadał na moje pytania dotyczące mojego zdrowia, w czasie wypełniania dokumentacji medycznej prowadził rozmowę telefoniczną w trakcie, której umawiał się na urlop, co moim zdaniem bezpośrednio doprowadziło do zaniedbań w zebraniu wywiadu medycznego i nieprzekazania mojego planu porodu położnym, a także nie przyjęcia wszystkich niezbędnych badań do porodu. Lekarz tez wyśmiewał moje wątpliwości i zgłaszane dolegliwości, o których mówiłam w nawiązywaniu do odpowiedzi na pytania z ankiet. Podobnych zachowań niestety było więcej. Zaznaczę, że mamy dystans z mężem i poczucie humoru, lecz zachowanie lekarza przekraczało nasze granice, i było szokujące pod względem tego, ze można w taki sposób zachowywać się w pracy - na dyżurze. Lekarz też zdecydował o przyspieszaniu mojego porodu w 2 fazie poprzez uciskanie mojego brzucha chwytem Kristellera, mimo braku medycznych wskazań. Natomiast po porodzie pan doktor pokusił się o wyrażenie opinii nt. mojego wyglądu zewnętrznego, nie pytany o to. Stwierdził "że wyglądam po tym porodzie niewyraźnie, ale jak się jutro pomaluje to już będzie ok". Uważam, że za takie stwierdzenia i oceny mojego wyglądu nie powinny mieć miejsca w szpitalu ani w żadnych innych miejscach, do których nie wstawiłam się w celu oceny mojego wyglądu. Wnieśliśmy oficjalna skargę do dyrekcji szpitala. Osobiście, jestem w szoku, że takie zachowania są dopuszczalne przez dyrekcje, ponieważ sama nie wyobrażam sobie takiego zachowania w życiu codziennym, a tym bardziej w miejscu pracy, wobec innych ludzi czy klientów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon prowadzenie ciąży

  Dzięki Panu Doktorowi mamy zdrową córeczkę.
  Gdy tylko okazało się, że mamy mało wód płodowych (16tc) skierował nas od razu do szpitala, gdzie również robił wszystko aby udało nam się dotrzymać ciąże i żeby jednak tych wód przybierało. Następnie przewiózł nas do specjalistycznej Kliniki w Łodzi, gdzie dalej walka trwała. I udało nam się dotrwać do 32tc.
  Jakby niewiedza i ludzkie podejście doktora, mogłabym stracić córeczkę.
  Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, że jednak nas nie skreślił, gdy wyglądało to bardzo źle.
  Dlatego życzymy Panu wielu wspaniałych chwil, szczęścia i radości oraz nieustającego zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon Problemy ginekologiczne

  Niestety ale nie jestem zadowolona z Pana doktora. Nie umiał wyleczyć prostej infekcji. Ponadto, przepisał złe leki. Musiałam iść do innego ginekologa. Niestety, ale nie polecam tego ginekologa, pomimo jego pozytywnych opinii.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon

  Pan doktor jest bardzo uprzejmy , profesjonalny i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Gabinet był dobrze wyposażony. Z pewnością tam wrócę !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon ciąża

  Pan Doktor był lekarzem prowadzącym moją ciąże. Każda wizyta trwała kilka minut - ekspresowe tempo, za każdym razem musiałam pytać jakie badanie mam zrobić na koleją wizytę i jakie mam brać tabletki. Na zadawane pytania dostawałam nie pełne odpowiedzi. Miałam za każdym razem odczucie, że najlepiej nie pytać o nic, zapłacic i wyjść. W trakcie wizyt czułam lekceważące podejście do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon kontrola ginekologiczna

  Chwilę temu wyszłam z gabinetu doktora i czuję się fantastycznie. Uśmiech, spokój, kultura osobista, życzliwe podejście obok profesjonalizmu to cechy których oczekujemy od lekarzy. Spotkanie takiej osoby w swoim życiu daje Ci przekonanie że trafiłaś w najlepsze możliwe ręce. Dziękuję i cieszę się ogromnie, że trafiłam do tego specjalisty. Pozdrawiam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon

  Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Miły, kompetentny, konkretny i rzeczowy. Na każde zadane pytanie odpowiada, tłumaczy. Co świadczy o szerokiej wiedzy i doświadczeniu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon

  Profesjonalista w kazdym calu, dokladny cierpliwy. Do doktora trafiłam w połowie ciąży. Pomimo wielu wątpliwości i obaw, teraz uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Empatyczny ,wnikliwy, każda wątpliwość dokladnie oceniona i sprawdzona. Po kazdej wizycie wychodziłam spokojna o swoje maleństwo. Polecam! Mała jest już z nami ,a ja nie wyobrażam sobie wizyty u innego specjalisty.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Ordon

  Leczę się u Pana doktora parę lat zawsze wychodzę z wizyty zadowolona , otrzymuje zawsze konkretną odpowiedź na zadane pytanie . Uprzejmy , rzeczowy zawsze ma czas na wyjaśnienie istoty sprawy .Polecam wizytę u tego specjalisty bo dobro pacjenta Pan doktor stawia na pierwszym miejscu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania