Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu

Szpitalna 16

98-300 , Wieluń , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Wiatr

  Internista,

  • W

   Dokładnie tak jak wyżej - przy tej pani można się otworzyć, chętnie doradzi, nie mogę narzekać. Zawsze miło i uprzejmie. Niestety ciężko na nią trafić, a teraz nawet nie wiem czy przyjmuje w przychodni.:(

  • E

   przy niej mam odwagę mówić o moich problemach zdrowotnych, wysłucha i nie zlekcewży, to nigdy nie jest rutynowa wizyta


 • Jacek Mikołaj Lichodij

  Internista,

  • J

   Super lekarz. Konkretny . Jego diagnoza w 100% potwierdza się prży dalszych badaniach.Opisy usg są opisane szczegółowo i honorowane przez innych lekarzy.


 • Wojciech Ordon

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Dzięki Panu Doktorowi mamy zdrową córeczkę.
   Gdy tylko okazało się, że mamy mało wód płodowych (16tc) skierował nas od razu do szpitala, gdzie również robił wszystko aby udało nam się dotrzymać ciąże i żeby jednak tych wód przybierało. Następnie przewiózł nas do specjalistycznej Kliniki w Łodzi, gdzie dalej walka trwała. I udało nam się dotrwać do 32tc.
   Jakby niewiedza i ludzkie podejście doktora, mogłabym stracić córeczkę.
   Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, że jednak nas nie skreślił, gdy wyglądało to bardzo źle.
   Dlatego życzymy Panu wielu wspaniałych chwil, szczęścia i radości oraz nieustającego zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy :)

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: Problemy ginekologiczne

   Niestety ale nie jestem zadowolona z Pana doktora. Nie umiał wyleczyć prostej infekcji. Ponadto, przepisał złe leki. Musiałam iść do innego ginekologa. Niestety, ale nie polecam tego ginekologa, pomimo jego pozytywnych opinii.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Zdzisław Cywiński

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   W mojej opinii zachowanie lekarza podczas naszego porodu, było niestosowne i nie powinno mieć miejsca w trakcie wykonywania obowiązków lekarza w pracy. Na izbie przyjęć, lekarz nie odpowiadał na moje pytania dotyczące mojego zdrowia, w czasie wypełniania dokumentacji medycznej prowadził rozmowę telefoniczną w trakcie, której umawiał się na urlop, co moim zdaniem bezpośrednio doprowadziło do zaniedbań w zebraniu wywiadu medycznego i nieprzekazania mojego planu porodu położnym, a także nie przyjęcia wszystkich niezbędnych badań do porodu. Lekarz tez wyśmiewał moje wątpliwości i zgłaszane dolegliwości, o których mówiłam w nawiązywaniu do odpowiedzi na pytania z ankiet. Podobnych zachowań niestety było więcej. Zaznaczę, że mamy dystans z mężem i poczucie humoru, lecz zachowanie lekarza przekraczało nasze granice, i było szokujące pod względem tego, ze można w taki sposób zachowywać się w pracy - na dyżurze. Lekarz też zdecydował o przyspieszaniu mojego porodu w 2 fazie poprzez uciskanie mojego brzucha chwytem Kristellera, mimo braku medycznych wskazań. Natomiast po porodzie pan doktor pokusił się o wyrażenie opinii nt. mojego wyglądu zewnętrznego, nie pytany o to. Stwierdził "że wyglądam po tym porodzie niewyraźnie, ale jak się jutro pomaluje to już będzie ok". Uważam, że za takie stwierdzenia i oceny mojego wyglądu nie powinny mieć miejsca w szpitalu ani w żadnych innych miejscach, do których nie wstawiłam się w celu oceny mojego wyglądu. Wnieśliśmy oficjalna skargę do dyrekcji szpitala. Osobiście, jestem w szoku, że takie zachowania są dopuszczalne przez dyrekcje, ponieważ sama nie wyobrażam sobie takiego zachowania w życiu codziennym, a tym bardziej w miejscu pracy, wobec innych ludzi czy klientów.

  • A

   Jak najbardziej polecam. Zacznę od tego iż ja i moja siostra rozwijałyśmy się jak najbardziej pozytywnie pod jego opieką. Potem kilkanaście lat później uratował mojej mamie życie wykrywając martwą ciaże w którą mama nie chciała uwierzyć i nie chciała poddać się zabiegowi. Został nawet pare h po swoim dyżurze aby przekonać mamę, że to konieczne gdyż inaczej nie przeżyła by kolejnych godzin. Teraz osobiście mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu. Sama mam pewną wadę (bardzo nietypową - inni lekarze z powiatu czy okolicy nie mieli takiej pacjentki), ale dzięki jego opiece i poradom plus zabiegowi mam nadzieję, że kiedyś będę mogła sama urodzić zdrowie dziecko. Jestem zadowolona z jego podejścia i wiedzy.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania