Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieluniu

Szpitalna 16

98-300, Wieluń, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Wiatr

  Internista,

  • W

   Dokładnie tak jak wyżej - przy tej pani można się otworzyć, chętnie doradzi, nie mogę narzekać. Zawsze miło i uprzejmie. Niestety ciężko na nią trafić, a teraz nawet nie wiem czy przyjmuje w przychodni.:(

  • E

   przy niej mam odwagę mówić o moich problemach zdrowotnych, wysłucha i nie zlekcewży, to nigdy nie jest rutynowa wizyta


 • Zdzisław Cywiński

  Ginekolog,

  • A

   Jak najbardziej polecam. Zacznę od tego iż ja i moja siostra rozwijałyśmy się jak najbardziej pozytywnie pod jego opieką. Potem kilkanaście lat później uratował mojej mamie życie wykrywając martwą ciaże w którą mama nie chciała uwierzyć i nie chciała poddać się zabiegowi. Został nawet pare h po swoim dyżurze aby przekonać mamę, że to konieczne gdyż inaczej nie przeżyła by kolejnych godzin. Teraz osobiście mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu. Sama mam pewną wadę (bardzo nietypową - inni lekarze z powiatu czy okolicy nie mieli takiej pacjentki), ale dzięki jego opiece i poradom plus zabiegowi mam nadzieję, że kiedyś będę mogła sama urodzić zdrowie dziecko. Jestem zadowolona z jego podejścia i wiedzy.

  • B

   Bardzo długo myślałam jak zacząć, co napisać - jak zostałam potraktowana przez tego lekarza na bloku porodowym. Miałam planowane cięcie cesarskie (trzecie cc), a skoro planowane to kobieta nie musi czekać na bóle itd. Ciąża przebiegała książkowo, dziecko duże. Rozwiązanie miało nastąpić 10 dni przed terminem. Umówiłam się z moim lekarzem, że zgłoszę się na oddział dzień wcześniej tak też uczyniłam. Na drugi dzień miała być jedna z piękniejszych chwil w życiu kobiety ujrzeć swoje nowonarodzone dzieciątko. Niestety przez pana Cywińskiego tak się nie stało. Rano miałam mieć cięcie no więc standardowe procedury (lewatywa, cewnik (nic przyjemnego)) anestezjolog czekał, mój lekarz - wszystko gotowe tylko nie pan Cywiński. Przyszedł i odwołał cięcie bo jest jeszcze czas, jakim prawem to zrobił! Nie słuchał moich tłumaczeń, nic go nie interesowało. Dodam, że od jakiegoś czasu bolała mnie noga, wtedy z niewiadomych dla mnie przyczyn, tego ten lekarz również nie wziął pod uwagę, stwierdził, że to normalne w ciąży, okazało się po porodzie, że dostałam zakrzepicę, mogłoby się wydawać to tylko ból nogi. Chciał zrobić na złość? Tylko komu? Naraził nasze życie. A może czekał aż zapłacę ? A może po prostu mu się nie chciało bo to było święto, a kto by się w święto przemęczał. W poprzednich ciążach był spadek tętna u dziecka i cięcie trzeba było wykonać natychmiast, nie chciałam tego po raz trzeci przeżywać. Tym razem miało być inaczej. Mam ogromny żal do tego lekarza! Nigdy mu tego nie zapomnę! Zniszczył cudowną chwilę. Dlaczego ten lekarz nie słucha co się do niego mówi!
   Bycie miłym i sympatycznym drogie panie nie wystarczy!
   Liczy się kompetencja, doświadczenie i wiedza medyczna a tego temu panu zdecydowanie brakuje!
   Zdecydowanie odradzam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Jacek Mikołaj Lichodij

  Internista,

  • J

   Super lekarz. Konkretny . Jego diagnoza w 100% potwierdza się prży dalszych badaniach.Opisy usg są opisane szczegółowo i honorowane przez innych lekarzy.


 • Wojciech Ordon

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: prowadzenie ciąży

   Dzięki Panu Doktorowi mamy zdrową córeczkę.
   Gdy tylko okazało się, że mamy mało wód płodowych (16tc) skierował nas od razu do szpitala, gdzie również robił wszystko aby udało nam się dotrzymać ciąże i żeby jednak tych wód przybierało. Następnie przewiózł nas do specjalistycznej Kliniki w Łodzi, gdzie dalej walka trwała. I udało nam się dotrwać do 32tc.
   Jakby niewiedza i ludzkie podejście doktora, mogłabym stracić córeczkę.
   Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, że jednak nas nie skreślił, gdy wyglądało to bardzo źle.
   Dlatego życzymy Panu wielu wspaniałych chwil, szczęścia i radości oraz nieustającego zdrowia, dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy :)

  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: Problemy ginekologiczne

   Niestety ale nie jestem zadowolona z Pana doktora. Nie umiał wyleczyć prostej infekcji. Ponadto, przepisał złe leki. Musiałam iść do innego ginekologa. Niestety, ale nie polecam tego ginekologa, pomimo jego pozytywnych opinii.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania