Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Aleje Jana Pawła II 10

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Kudyk

  Kardiolog,

  • J

   Świetny lekarz. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości doktor, ponieważ ma ku temu ogromne predyspozycje.
   J.

  • G

   Bardzo dobry
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Marzena Słomian

  Pediatra,

  • K

   Swietna pani doktor!!!!!!!!!!mila,sympatyczna, zna sie na swojej pracy, widac ze ma powolanie, oby inni brali z niej przyklad!!!!!!:)

  • G

   Zgadzam się w 100% z moimi przedmówczyniami. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, bardzo skupiona podczas badania dziecka, widać u niej autentyczne zaangażowanie i zainteresownie pacjentem:) szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Wierzchowska-Cioch

  Neurolog,

  • J

   Wspaniała lekarka, wysokiej klasy wykształcenie, serdeczna, kontaktowa, sympatyczna. Jestem pacjentem kilkanaście lat , jestem bardzo zadowolony z leczenia i kontaktu .

  • P

   Według mnei lekarka bardzo bardzo słaba, nie polecam byłam u niej z dyskopatią kręgosłupa dała leki i tyle nic więcej zadnej rehabilitacji, bóle powróciły a ona stwierdziła,że nic mi nie ejst, pacjentów traktuje bardzo przedmiotowo powiedziałabym, że patrzy tylko na ilośc mysłę, że w ciagu ostatniej wizyty spędziłąm w gabinecie max 2 minuty


 • Teresa Sosnowska

  Onkolog,

  • K

   Pani doktor jest bardzo miła,kompetentna i serdeczna. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu z resztą tak jak jej zastępcą doktor Mazurek. Polecam ;)

  • M

   Bardzo trudna specjalizacja, szczegolnie w Polsce gdzie profilaktyka jest na takim poziomie. W stosunku do mnie Pani doktor byla uprzejma, bez żadnych odchyleń, ocene wystawiam pozytywna

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maria Mazurek

  Onkolog,

  • K

   Bardzo życzliwa i kompetentna lekarka. Pani doktor zna się na rzeczy i potrafi wysłuchać pacjenta. Polecam


 • Wiesława Stępień-Wilczek

  Neurolog,

  • B

   W poradni neurologicznej leczę się już ponad 10 lat a prowadzi mnie pani doktor Wiesława stępień-wilczek. Postawiła prawidłową diagnozę i przepisuje mi leki takie ze choroba zatrzymuje się. Zawsze Jeśli poproszę o badanie daje mi oczywiście te które mogą pomoc w dalszym leczeniu. Wdzięczna Pacjentka

  • E

   Pani doktor spóźniła się ponad godzinę. W holu zaczęła krzyczeć na pacjentow, że ona nie będzie pracować za darmo. Ze jej mało tu płacą. Że jest tu ostatni raz. Z łaską poprosiła pierwszą osobę. Byłam trzecia. U pacjentów przede mną było slychać krzyki za drzwi. Zarówno pierwszy jak i drugi pacjent wyszedł zdenerwowany. Weszłam. Spokojnie i z uśmiechem. Pani doktor bełkotała coś pod nosem. Mówiła jakby sama do siebie i jakby troche do mnie, że ona tu tylko traci swoje pieniądze. Sama zaczęłam tłumaczyc, że jestem w ciązy i przyszłam ponieważ straciłam przytomność. Że ginekolog mnie do niej skierował. Ona wciaż mówiła o pieniadzach. Nie zobaczyla moich badan. Nie interesowało ją, co mam do powiedzenia. Na moje pytania odpowiadała nie wiem, nie podejme sie tego, nie mam o tym pojecia. Zapytałam o EEG. Pani doktor powiedziala, ze może je zrobic ale, ze bede musiala za nie zaplacic mimo, ze bylam umowiona na wizyte z NFZ. Na moje pytanie dlaczego? Odpowiedziala bo ona za to nie dostanie ani grosza. Powiedzialam, ze nie rozumiem. Wtedy Pani doktor zaczeła mnie obrazac. Kazala isc do psychiatry. Ogolnie bardzo sie zdenerwowalam. Nic nie dowiedzialam. Stracilam czas a bylo to ponad cztery godziny - doktor sie spoznila, juz jak przyszla kazala czekac az poprosi, zamiast zapytac z czym przychodze mowila o tym, ze malo zarabia... Wystawiam jej opinie bardzo slabo. Szczerze nie polecam. Po wyjsciu dowiedzialam sie, ze pacjenci przede mna zostali tak samo potraktowani. W konsekwencji kilka osob zrezygnowalo z wizyty. Poza tym śmiem twierdzic, ze Pani doktor chiala ode mnie pieniedzy mimo, ze bylam umowiona na wizyte oplacona z NFZ. Nigdy wiecej do niej nie pojde i zaluje, ze w ogole sie do niej wybralam. Ze nikt mnie nie ostrzegl. Bo pacjenci twierdzili, ze cos tam slyszeli jaka ona jest no ale.... jak dla mnie ta pani powinna juz nie praktykowac.


 • Jan Adamczyk

  Chirurg,

  • J

   Bardzo dobry lekarz o wysokiej kulturze,świetny fachowiec.Byłem przez niego dwa razy operowany, bardzo poważne zabiegi naprawcze, po niezbyt szczęśliwej operacji przeprowadzonej w klinice.Operacje przeprowadzone pokazowo, bez najmniejszych powikłań. Polecam wszystkim.

  • A

   Chciałabym polecić tego lekarza innym pacjentom, ale niestety nie mogę. Leczyłam się u niego w szpitalu JPII i tam podchodził do wszystkich pacjentów z wyższością, nie miał czasu dla nikogo, wychodził przed końcem swojego dyżuru w przychodni, mimo nadal czekających ludzi (zarejestrowanych na dany dzień). Gdy leżałam na oddziale czekałam bite dwa i pół dnia na jakiekolwiek informacje o moim stanie zdrowia poza temperaturą, mierzoną przez pielęgniarkę. Na jakiekolwiek próby dowiedzenia się czegoś reagował opryskliwie i bez szacunku. Jednocześnie nie mogę się wyrazić dobrze o jego umięjętnościach, musiałam szukać konsultacji u innego lekarza, bo jego metody spowodowały niepotrzebne przedłużenie leczenia. Jedyna nadzieja w tym, że podczas płatnych wizyt przechodzi cudowną przemianę. Naprawdę jestem ciekawa jak się wówczas zachowuje.


 • Łukasz Tułecki

  Kardiolog,

  • C

   Sześć tygodni temu przeszedłem operację serca - zamknięcie dużego przecieku międzyprzedsionkowego. Operację przeprowadził Pan Ordynator dr Łukasz Tułecki wraz z Zespołem. Już teraz czuję się bardzo dobrze. Nie mam żadnych powikłań. Jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi Tułeckiemu. Nie znajduję słów uznania, podziwu i wdzięczności dla Pana Doktora i Jego Zespołu. Podziwiam i dziękuję za najwyższą kulturę, skromność, profesjonalizm, dziękuję za poprawę komfortu mojego życia i jego przedłużenie - wdzięczny pacjent Cz. M.


 • Stanisława Igras

  Okulista,

  • nie jestem kompetentna aby oceniać lekarza ,jako człowieka myślę że tak -jest kochana ,kontaktowa,wyrozumiała,czuła

  • A

   Nie polecam pani dr.-
   Syn leczy astygmatyzm .Poszedł do pani dr na konsultacje, i porównanie z diagnozą innego lekarza.Pani dr skasowała wizyte i stwierdziła ,że nie może pomóc.Wybór dała synowi ,czy laser,czy leczenie inne,ale nie wytłumaczyła na czym polega całe leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Brogowski

  Chirurg,

  • E

   .Zapłaciłam za badanie 180 zł. Umówiona byłam na godz.9.10. Czekałam 2,5 godziny na badanie, ponieważ lekarz przyjmował jeszcze innych pacjentów prywatnie w drugim gabinecie i tak biegał z pokoju do pokoju. Gdy zostałam wezwana nie poinformowano mnie jak będzie wyglądało badanie. Niemalże na siłę ten pan włożył endoskop mi w usta i wpychał bez słowa . Miałam odruch wymiotny, chociaż byłam tego świadoma ale pan powiedział ,że jak nie uspokoję się to przerwie badanie . Z endoskopem w środku nawet nie miałam możliwości odezwania się przecież. Zero empatii, delikatności, natomiast pełna arogancja. Zastanawiam się o podjęciu kroków prawnych w celu odzyskania pieniędzy

  • A

   Lekarz nie z powołania bardzo nieprzyjemny przy badaniu gastroskopii miałam odruchy wymiotne co uniemożliwiło badanie pan doktor wyciągną endoskop i wpisał na karcie informacyjnej że sama go wyjęłam i powiedział mi że nie dojrzałam do badania wizyta trwała 4 minuty dziękuje panu doktorowi za zmarnowany czas!


Powiązane wyszukiwania