Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. Sokołowskiego

(57 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. Sokołowskiego

Gładkie 1

34-500 , Zakopane , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Bahyrycz

  Onkolog, Internista,

  • E

   Leczę się u pana doktora już półtora roku i złego słowa nie mogę powiedzieć.Oprócz milego traktowania zawsze dokładnie jestem przebadana i skierowana na specjalistyczne badania jeżeli istnieje taka konieczność.natomiast jeżeli uważam,ze termin badania jest odległy a walczę z rakiem robię badanie prywatnie.Ale za to nie mogę winić pana doktora

  • przepraszam bardzo ale opinia poniżej dotyczy chyba okresu oczekiwania na USG a nie doktora - jako takiego- frustrację proszę wylewać na dodupny system słuzby zdrowia
   a tu proszę o logiczna i konkretną opinię nt doktora bahyrycza

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Kacperski

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. SokołowskiegoUsługa: kontrolna wizyta

   Kompleksowa diagnostyka, rzeczowy lekarz, miły i sympatyczny człowiek.
   Specjalista godny polecenia.

  • R
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. SokołowskiegoUsługa: choroba mojego Taty

   Jestem pod absolutnym wrażeniem pana doktora - profesjonalizmu i ciepłego, ludzkiego podejścia i życzliwości oraz wyrozumiałości w trudnej sytuacji. Nie spotkałam chyba jeszcze lekarza o takim podejściu - nie tylko eksperta ale i Człowieka przez duże C. Doceniam holistyczne spojrzenie na problem i odpowiednie podejście do pacjenta i jego bliskich. Dziękuję panie doktorze !!!


 • Marcin Zielinski

  Chirurg, dr hab. n. med.

  • O
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O. SokołowskiegoUsługa: Inny

   Wspaniały człowiek i fachowiec. Konkretny.Kierowany szpital, lekarze i obsługa - najwyższa półka. Byłam operowana 2 mies. temu. Daj Boże im wszystkim zdrowie, za to dobro którym otaczają chorych. Inne placówki niech się uczą jak traktować pacjenta, robić badania. Dziękuję wszystkim za troskę.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PROFILAKTYKAUsługa: Inny

   Wspaniały człowiek i lekarz. Od razu wita pacjentów przyjaznym uściskiem dłoni, słucha, tłumaczy bardzo dokładnie, wcześniej zapoznaje się z całą przywiezioną dokumentacją medyczną i analizuje stan zdrowia w odniesieniu do wszystkich przebytych i aktualnych chorób. Bardzo mnie uspokoił, podając rzeczowe argumenty. Wytłumaczył krok po kroku wszystko na temat grasicy, dzięki czemu przestałam się martwić jej rozmiarem. Oby jak najwięcej lekarzy uczyło się od Pana doktora merytorycznej wiedzy, ale też stosunku do pacjenta i sposobu przekazywania wiedzy. Serdecznie dziękuję, a innym osobom z całego serca polecam konsultacje u Pana doktora. Warto poświęcić czas na dojazd nawet z daleka.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Henryk Olechnowicz

  Chirurg,

  • D
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr. O. SokołowskiegoUsługa: Inny

   Dokładnie 2 lata temu dr podjął się operacji mojej mamy, rokowanie było złe ale podjął próbę, mimo że finalnie skończyło się źle z powodu zaawansowania choroby dziękuję u z całego serca że walczył z nami . Człowiek o niesamowitych umiejętnościach, przy okazji serdeczny i skromny . Ni miałam okazji podziękować , jeśli czyta Pan to Doktorze to dziękuję że Pan pomagał nam. Życzę wszystkiego co najlepsze dla Pana i Pańskiej rodziny.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Długo zwlekalam z napisaniem opini, ponieważ wszystko co najlepiej przedstawia Dr Olechnowicza zostalo już powiedziane. Operowal mnie w październiku 2014, co do dziś uważam za zaszczyt! A teraz mogę się cieszyć z tego o czym kiedyś tylko marzyłam. Czytam często publikacje na jego temat, wywiady i za każdym razem nie mogę wyjść z zachwytu nad wiedzą jaka posiada, tym co osiągnął, oraz jakim skromnym przy tym pozostał. Jest wybitnym lekarzem, autorytetem dla innych pokoleń, ale przede wszystkim jest Człowiekiem!, który poda rękę, wszystko wyjaśni i da nadzieję gdy inni ja odebrali. Człowiek z pasją, odanny temu co robi. Człowiek Legenda:) Zawsze z szacunkiem! Zawsze z podziwem! Dla Pana. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania