Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w Sosnowcu
Szpitalna 1, 41-219 Sosnowiec
Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w Sosnowcu logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  A

  Anna Orłowska

  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Borek - Grzyb Ciąża, poród

  Nie jestem zadowolona z pani dr, chodziłam całą ciążę i płaciłam 150 zł za wizytę, miałam do niej zastrzeżenia już wcześniej jednak zostałam jej pacjentką do końca i żałuję tego, będąc już w szpitalu gdzie pani jest tam lekarzem w najtrudniejszych momentach gdy potrzebowałam pewnych wyjaśnień na temat danego zabiegu obiecała rozmowę po czym wychodziła bez słowa, po pewnym czasie przysłała sms, że przyjdzie na drugi dzień a ja potrzebowałam wyjaśnień na temat właśnie tego zabiegu, na drugi dzień przyszła dopiero wtedy jak w trybie nagłym urodziłam poprzez cesarskie cięcie, zasadniczo poczułam się kompletnie pozostawiona sama sobie, zamieniła dwa słowa i wyszła, wszystko to było takie zimne i fachowe, to było moje pierwsze dziecko więc byłam przestraszona i przejęta, nie czułam się wystarczająco otoczona opieką, po zdjęciu szwów leżąc w szpitalu leciała mi ropa, pani dr nie zainteresowała się tym faktem, poczułam się zlekceważona.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M

  Małgorzata

  Profil zweryfikowany
  Maria Jolanta Miś-Kluszczyńska

  Pani dr. Maria Miś Kluszczyńska jest wspaniałą lekarką, cudownym człowiekiem. Swoim podejściem, empatią i zaangażowaniem w problemy pacjenta sprawia, że chory odzyskuje nadzieję i wiarę. Z całego serca dziękuję Pani dr. za opiekę, leczenie, pomoc, okazane serce i dobroć.
  Małgorzata K.

  P

  Pacjent

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Dusza

  Lekarz stara się cały czas dominować nad pacjentem, okazując swą wyższość i traktując go z góry, bardzo nieuprzejmy. Nie jest zainteresowany dokumentacją medyczną pacjenta. W jego prywatnym gabinecie Procto-Med w Sosnowcu nie ma możliwości wykonania zapisu wideo z badania jakim jest rektoskopia, co w innych nawet tańszych gabinetach jest już dawno standardem. Wynik/opis wykonanego badania rektoskopii pacjent otrzymuje odręcznie napisany przez lekarza na recepcie - w obecnych czasach standardem jest czytelny wydruk opisu/wyniku badania z komputera. Dla własnego zdrowia zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K

  kasiacwojdzinska

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl dr n. med. Dariusz Dusza Operacja wycięcia polipów z odbytu

  Bardzo dobry lekarz, miły, rzeczowy, trafna diagnoza, szybkie przyjęcie do szpitala, szybka operacja.Dzisiaj mija 2 tygodnie od zabiegu i czuję się coraz lepiej.W szpitalu nr 1 w Sosnowcu gdzie doktor Dusza jest ordynatorem na oddziale pracują wspaniałe pielęgniarki, przemiłe, uczynne, pilnie wywiązującę sie ze swoich obowiązków i wychodzące nawet poza nie.Żeby nie było wątpliwości nie dałam ani grosika łapówki bo mnie nawet nie stać przy rencie w wysokości 614 zł.Dziękuję Panie doktorze i Paniom pielęgniarkom.Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania