Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

REVITAMED bezpieczeństwo zdrowotne

Wolności 502

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Walków Inny

  Doktor Walków prowadził moją ciążę i nie zrobił mi ani jednego badania szyjki, próby cukrzycowej, o GBS i drugie badanie czynnika Rh musialam się prosić. Nie udziela szczegółowych informacji o dziecku. Na pytanie "to jaki termin wychodzi z USG?" odpowiada, że jego aparat tego nie pokazuje. Gdy pytałam co z dzieckiem, mówił że "dobrze" i nic więcej. Nie odkaził fotela przed poborem wymazu GBS. Zapytałam dwukrotnie czy mam się rozebrać i usiąść, bo myslalam że wskaże mi ustronie miejsce do rozebrania się, usłyszałam że mam być "grzeczną dziewczynką" i się rozbierac. W rezultacie zrobiłam to na środku gabinetu. Na kolejnej wizycie (36 tc) nawet nie zrobił USG. Nie wytrzymałam i zaczęłam szukać kogoś innego.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Walków Inny

  Niestety nie mogę polecić nikomu wizyt u pana doktora.
  Prowadziłam ciążę, lecz z każdej wizyty byłam niezadowolona. Lekarz opryskliwy, nie poświęca pacjentce czasu, każda z wizyt trwa po 5-7 minut. W ciągu 7 miesięcy nie zbadał ginekologicznie ani razu. Recepty przepisuje „na wyczucie”. Po zmianie lekarza dowiedziałam się o problemach z anemią i tarczycą, o czym doktor nawet nie informował i nie kierował na wymagające tego badania.
  Często odwołuje wizyty, nie angażuje się w prowadzenie ciąży a na zadane pytania odpowiada zawsze „wszystko jest prawidłowo”. Bardzo się zawiodłam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Maciałek Inny

  Lekarz nie potrafił zbadać niemowlaka. Nie sprawdził gardła,gdyż dziecko ssało szpatułkę, nie zmierzył go, gdyż się poruszało. Na alergiczna reakcje skórną wystawił diagnozę, iż jest to trądzik niemowlęcy.
  Wszystkie czynności wykonuje pośpiesznie tłumacząc, iż zaraz wychodzi z pracy ma jeszcze mnóstwo pacjentów. Jeśli chodzi o starszych pacjentów jest pomocny, troskliwy, skupiony, zaangażowany w rozwiązanie problemu. Jest to lekarz zdecydowanie dla osób dorosłych.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Maciałek Chore dziecko

  Drugiego takiego doktora ze świeca szukać. Profesjonalista w każdym calu o wysokiej kulturze osobistej. Uprzejmy,kompetentny.
  Poświęca tyle czasu pacjentom ile tego potrzebują, nie patrzy na zegarek. Nawiązuje świetny kontakt z dzieckiem. Bada bardzo dokładnie. Dobrze dobiera leki, zawsze mozna przyjść poprosić o poradę. Doktor, który traktuje pacjenta jak człowieka. Inni powinni brać z niego przykład.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Gołuchowska - Gonczaruk wypadnieta plomba

  Pani stomatolog z powołania. Widać, że u tej Pani dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Inna dentystka stwierdziła, że ząb nadaje się do leczenia kanałowego, tymczasem udało się go u Pani uratować, za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam wszystkim


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Walków ciąża

  Lekarz idealny do prowadzenia ciąży!!! Poszłam do niego , ponieważ mój lekarz nie interesował się zbyt ciążą, tylko narzekanie na kobiety. Trafiłam do Pana doktora w 14 tygodniu karta ciąży pusta ,zdziwiony od razu zrobił wszystkie badania, usg dziecka i wszystko dokładnie powiedział. Bardzo miły i uprzejmy cieszę się że na niego trafiłam :-) I jeszcze genialny styl ubierania aż miło patrzeć na takiego lekarza. Polecam każdemu lekarz z powołania!!!!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Walków

  Nie polecam. Byłam u tego lekarza w zastępstwie raz jeden i więcej nie pójdę. Jestem w 35 tyg. ciąży a lekarz jedyne pytanie jakie do mnie skierował to pytanie do kiedy nie ma mojej lekarki bo nie wie do kiedy pisać L4. Po czym zrobił usg w tempie ekspresowym nie powiedziawszy nic konkretnego. Cała wizyta nie przesadzajac trwała więcej niż 5 ale nie dłużej niż 10 min. Pierwszy raz się spotkałam z taką ignorancją.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania