Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

REVITAMED bezpieczeństwo zdrowotne

Wolności 502

41-800, Zabrze, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Zdun

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: ArtesMed

   Szczerze polecam Pana doktora, osoba o miłym usposobieniu a co najważniejsze kompetentny co dało się odczuć podczas badania i rozmowy, lekarz z powołania, szkoda że inni w ten sposób nie podchodzą do pacjenta, Polecam!

  • J
   Lokalizacja: ArtesMed

   Lekarz z ogromną wiedzą, bardzo miły, wesoły i konkretny. Pan doktor bardzo mi pomógł. Jestem po skomplikowanej operacji, wszystko przebiegło pomyślnie bez żadnych komplikacji. Polecam z całego serca ????

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Danuta Sobiech

  Ginekolog,

  • G

   Pani doktor Sobiech jest konkretną osobą, może mało wylewną, ale nie można jej odmówić fachowości i wiedzy. Co do prowadzenia ciąży zastrzeżeń nie mam:)

  • K

   Pani Doktor jest przemiła ! Nigdy żaden lekarz nie przyjął mnie tak ciepło .Bardzo szybka reakcja Pani Doktor. Nie wiem czemu niektóre Panie mówią że Pani Doktor jest niedelikatna . !! To pierwszy lekarz u którego nie czułam żadnego bólu i dyskomfortu ! Teraz będę korzystała jedynie z pomocy Pani Doktor ! Dziękuje Pani Doktor !

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Barbara Jezierska-Krupa

  Pediatra, lek.

  • L

   Bardzo dobry lekarz. Genialne podejście do dzieci. Leczenie profesjonalne, antybiotyki tylko w najgorszym wypadku. Kompleksowe podejście do pacjenta. Bardzo rozchwytywana przez co ma niewiele czasu ale nigdy nie wygania z gabinetu, póki ma się wątpliwości i pytania można siedzieć i pytać. Bardzo polecam. Leczymy się u pani doktor całą rodziną (2+2).

  • H

   Bardzo dobry lekarz. Chodzimy do niej z synem od 16 lat i jesteśmy zadowoleni. Miła, sympatyczna, pomocna i przede wszystkim doskonały fachowiec. Ufamy jej w 100% i bardzo cenimy. Lekarz z powołania i z dużą intuicją lekarską.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Magdalena Anna Salamon

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • B

   Ponoć lekarz to osoba, która dzięki swej wiedzy i doświadczeniu ma obowiązek udzielić nam pomocy. Niestety przez doktor Salamon potraktowana zostałam w sposób karygodny - nie tylko nie udzielono mi pomocy (mam coraz to gorsze wyniki badań), ale jedyna diagnoza jakiej udzielono mi w sposób bardzo pogardliwy i opryskliwy, to: "Ja też się źle czuję! Wszyscy się źle czują!!! Jak się nie podoba, to trzeba iść gdzieś prywatnie!!!". Po co zatem tyle mówi się o profilaktyce zdrowotnej, kiedy traktuje się pacjenta szukającego pomocy, jak zło konieczne i hipochondryka. No i gorszej kategorii, bo z NFZ...


 • Beata Scholz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • J

   Polecam. Pani doktor ma wiedzę medyczną i podejście do dzieci, zawsze jest uśmiechnięta i słucha tego co się do niej mówi. Nigdy nie wykazała zniecierpliwienia moimi pytaniami - a ja zadaję ich dużo :-). Potrafi też przyznać, że czegoś nie wie a to bardzo cenne u lekarza. Mój syn ją lubi więc nie mamy problemu z wizytami.

  • A

   bardzo dobry lekarz leczy moje dzieci już bardzo długo, rzeczowa ,kompetentna, słucha co do niej mówi rodzic ,który najlepiej zna swoje dziecko.Polecam każdemu

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Franciszek Pryga

  Internista,

  • Doktor Pryga to tz.ludzki lekarz. Leczę sie u Niego ponad 10 lat i nie pozwolę złego słowa na Jego temat powiedzieć.Gdy by było więcej takich lekarzy,to może mniej byśmy słyszeli o ludzkich tragediach.
   Sama przychodnia w Kończycach ma klimat,którego nigdzie indziej nie spotkałam.Oby więcej tak pozytywnie nastawionych do pacjenta lekarzy i pielęgniarek.

  • T

   Dr Włodzimierz Pryga z poradni w Kończycach ( Unia Bracka ) to wspaniały lekarz , profesjonalista a zarazem prawdziwy przyjaciel ludzi chorych i potrzebujących. Potrafi wczuć się w każdą sytuacje pacjenta, poświęcić mu często swój prywatny czas mimo , że jest już zmęczony. Słowem : doskonały lekarz , wspaniały człowiek , Takich lekarzy należy promować i nagradzać , także finansowo. Niekończące się kolejki do dr Włodzimierza świadczą same za siebie o Jego pozycji jako lekarza , który naprawdę wie jak ludzi leczyć , znajdzie przy tym czas by podnieść chorego na duchu. Nalezy wspomnieć o doskonałej atmosferze , w tej poradni , którą tworzą nadzwyczaj miłe panie pielęgniarki i rejestratorki.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Wójtowicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Ginekologia. Położnictwo. Śląskie Centrum Leczenia Endometriozy.

   Jestem pacjentką Pana doktora od 14 lat. Wspaniały i pomocny człowiek. Doktor prowadził moje dwie ciąże, laserowo usuwał nadżerkę oraz operacyjne usuwał mięśniaki z macicy. Zawsze służy poradą telefoniczną. Dr. Wójtowicz jak dla mnie jest najlepszym ginekologiem,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ginekologia. Położnictwo. Śląskie Centrum Leczenia Endometriozy.Usługa: Inny

   Bardzo mądry, przyjazny dla ludzi i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wytlumaczy . Wizyta nie jest stresująca.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Patrycja Pokrzywnicka

  Gastrolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Miejski w ZabrzuUsługa: konsultacja

   Pani doktor przesympatyczna,życzliwa i przede wszystkim słucha co się mówi.Potrafi wszystko wyjaśnic a jak trzeba to i narysowac po prostu z czystym sumieniem polecam panią doktor każdemu

  • Lokalizacja: Szpital Miejski w Zabrzu

   Przesympatyczna. To przede wszystkim . Fachowe i rzeczowe podejscie do problemu. Otwarta na rozne metody leczenia. Wizyta byla w ramach NFZ.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Kowalska

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • P
   Lokalizacja: Gminny Ośrodek Zdrowia w OrnontowicachUsługa: wynik leczenia onkologicznego

   Lekarz rodzinny, który po obejrzeniu wyników badań onkologicznych (diagnoza: nowotwór) nie konsultuje wyników z Panią onkolog, która przyjmuje obok w gabinecie.

   "Proszę się pomalować, to się lepiej Pani poczuje"
   to słowa Pani Kowalskiej do pacjentki z diagnozą nowotworu.

   Pacjnetka od tygodni z bólami brzucha, w domu podawana morfina...
   Pani Kowalska nic nie zrobiła w tej kwestii, a miała ku temu narzędzia - konsultacja z onkologiem i wysłanie pacjentki do szpitala w celu hospitalizacji.

  • bardzo dokładnie bada wszystko wytłumaczy zawsze uśmiechnięta czy jest 5 czy 100 pacjentów do każdego podchodzi indywidualnie świetny lekarz życzę pani doktor dużo zdrówka

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Walków

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: REVITAMED bezpieczeństwo zdrowotneUsługa: ciąża

   Lekarz idealny do prowadzenia ciąży!!! Poszłam do niego , ponieważ mój lekarz nie interesował się zbyt ciążą, tylko narzekanie na kobiety. Trafiłam do Pana doktora w 14 tygodniu karta ciąży pusta ,zdziwiony od razu zrobił wszystkie badania, usg dziecka i wszystko dokładnie powiedział. Bardzo miły i uprzejmy cieszę się że na niego trafiłam :-) I jeszcze genialny styl ubierania aż miło patrzeć na takiego lekarza. Polecam każdemu lekarz z powołania!!!!!!

  • P
   Lokalizacja: REVITAMED bezpieczeństwo zdrowotne

   Nie polecam. Byłam u tego lekarza w zastępstwie raz jeden i więcej nie pójdę. Jestem w 35 tyg. ciąży a lekarz jedyne pytanie jakie do mnie skierował to pytanie do kiedy nie ma mojej lekarki bo nie wie do kiedy pisać L4. Po czym zrobił usg w tempie ekspresowym nie powiedziawszy nic konkretnego. Cała wizyta nie przesadzajac trwała więcej niż 5 ale nie dłużej niż 10 min. Pierwszy raz się spotkałam z taką ignorancją.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu