Psychorada - Zawsze OnLine - Pomoc tylko przez internet

(57 opinii)

UMAWIANIE WIZYT dodatkowo przez stronę -> www.PSYCHORADA.PL Przyjmujemy online 7 dni w tygodniu 8:00-22:00. Od 2007 roku w prowadzimy poradnictwo psychologiczne, dietetyczne i seksuologiczne... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Psychorada - Zawsze OnLine - Pomoc tylko przez internet

Pomagamy on-line

Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 798...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Psychorada - Zawsze OnLine - Pomoc tylko przez internet

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 798...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

UMAWIANIE WIZYT dodatkowo przez stronę -> www.PSYCHORADA.PL
Przyjmujemy online 7 dni w tygodniu 8:00-22:00.

Od 2007 roku w prowadzimy poradnictwo psychologiczne, dietetyczne i seksuologiczne dla dorosłych , młodzieży oraz dzieci ON-LINE w serwisie www.psychorada.pl. Na stałe współpracujemy z 6 specjalistami.

Szczegółowe info o terapeutach znajduje się na stronie -> www.psychorada.pl/kto-udziela-odpowiedzi.html
-> Właściciel Aneta Styńska. Z wykształcenia psycholog, terapeuta i dietetyk. Pracuje indywidualnie i grupowo. Prowadzi szkolenia, warsztaty, grupy wsparcia psychologiczne i dietetyczne.
-> Anna Jabłońska. Seksuolog, Psycholog, Psychoprofilaktyk, Psycholog-Seksuolog dla dorosłych, dla dzieci i i młodzieży, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.
-> Magdalena Kowalska. Psycholog, Seksuolog.
-> Hanna Świerczewska. psycholog. Terapeuta
-> Alicja Krawczyk. Psycholog, doradca zawodowy.

Wszystkie informacje na temat działania Poradni Internetowej Psychorada.pl znajdują się na stronie
www.jak-dzialamy.psychorada.pl/

Serdecznie Zapraszamy :)

Nasza oferta

Coraz więcej osób wybiera możliwość kontaktu on-line, ze względu na coraz powszechniejszy dostęp do internetu w naszym kraju. Ale to nie jedyny, a przede wszystkim nie najważniejszy powód. Internet zapewnia bezpieczeństwo kontaktu pomiędzy osobą piszącą, a osobą odpowiadającą. Nawiązanie kontaktu z psychologiem poprzez internet może się odbyć w dowolnym czasie i miejscu (np. w domu, pracy, u znajomych czy kawiarence internetowej).

Dzięki temu osoba zgłaszająca się po pomoc oszczędza swój czas, unika długiego oczekiwania na spotkanie ze specjalistą, zmniejsza odległości oraz znosi istniejące bariery komunikacyjne, a także wstyd czy lęk przed bezpośrednią wizytą.

Ponadto, osoba poszukująca porady, może wybrać kontakt z dowolnym specjalistą w kraju, który świadczy tego rodzaju pomoc. Ma również możliwość wysłania wiadomości o tej samej treści do kilku różnych specjalistów.

Dzięki temu może porównać odpowiedzi, które otrzymuje i dokonać wyboru, komu chce zaufać w dalszej korespondencji, potwierdzić otrzymane informacje, bądź zobaczyć rozbieżności występujące pomiędzy poszczególnymi odpowiedziami.

Innym powodem jest swoboda i bezpieczeństwo wypowiedzi. List e-mailowy może przybrać postać długiego nawet kilku- czy kilkunastostronicowego opisu własnej sytuacji, bądź też krótkiego zapytania. Można na spokojnie przemyśleć co konkretnie chce się napisać i wysłać e-mail w dowolnym momencie. Pisząc e-mail nadawca unika wyobrażonego, czy subiektywnego lęku przed ośmieszeniem, pomija trudności z wypowiedzeniem szczególnie nurtujących go kwestii osobistych czy konieczności przyznania się do własnej niemocy. Anonimowość sprawia, że nadawca czuje się bezpieczny, ponieważ ma względną świadomość, że tak naprawdę nikt nie wie, kim jest. Może też zrezygnować z dalszej korespondencji bez podawania powodu.

Osoba odpowiadająca na listy spełnia w nich często rolę powiernika, czy wirtualnego przyjaciela. Niejednokrotnie jest też jedynym wsparciem nadawcy. Dlatego kontakty on-line są bardzo osobiste.


Co nas wyróżnia?
- jako jedni z pierwszych już w 2007 r. zaczęliśmy pomagać na skale ogólnopolską a następnie światową, dzięki czemu mamy największe doświadczenie w pomocy on-line względem pozostałych serwisów pomocy on-line
- nie stosujemy limitu długości przesyłanych do nas wiadomości. Każdy może napisać ile chce. A odpowiedź specjalisty będzie dostosowana do całej wypowiedzi
- średni czas oczekiwania na odpowiedź to 12 godzin
- jesteśmy elastyczni we wzajemnej współpracy i zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Szczegóły http://www.psychorada.pl

Zabiegi

 • Testy psychologiczne

Badania

 • testy psychologiczne
 • monitorowanie nastroju
 • diagnozy psychologiczne

Choroby

 • depresja
 • stres
 • problemy emocjonalne
 • kryzys osobisty
 • problemy w związku
 • asertywność
 • problemy zawodowe
 • komunikacja
 • wychowanie
 • rozstanie
 • rozwód
 • terapia par
 • terapia małżeństw
 • wychowanie
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Jabłońska konsultacja online

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani Jabłońskiej. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, zostałam wysłuchana, odczułam zaangażowanie Pani Anny w moją sprawę, wywiad przeprowadzony dogłębnie, dostałam już pierwsze wskazówki dotyczące problemu i pomocne mi spostrzeżenia. Chętnie skorzystam z kolejnej wizyty.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Styńska konsultacja online

  Z Panią Aneta odbyłem dopiero dwie konsulacie onlie, Są to moje pierwsze w życiu konsultacje z psychologiem psychoterapeuta, ale pierwsze wrażenie mam bardzo pozytywne , Pani Aneta to bardzo ciepła, empatyczna osoba, Mam poczucie że mogę jej w pełni zaufać, Przedemna jeszcze długa droga naprawy swojego życia ale czuję że jestem w dobrych rękach i praca będzie owocna.
  Cena za konsultacje również nie jest wygórowana więc jak najbardziej polecam Panią Anetę


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Styńska Terapia par (krótsza)

  Bardzo polecam. Dla nas ta terapia jest ratunkiem - znowu odnajdujemy siebie. Wiele Pani Anecie zawdzięczamy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Krawczyk konsultacja online

  Cieszę się, że trafiłam do Pani Alicji. Poprzednia terapeutka po paru sesjach oznajmiła mi że " naprawianie mnie " potrwa 5 lat.....
  "Znać drogę to jedno a podążać nią to co innego".Dzięki trafnym pytaniom i sugestiom Pani Alicji udało mi się poznac i zrealizować i jedno i drugie już po pierwszej sesji. Serdeczne dzieki!


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Łukasz Choinkowski psychoterapia uzależnień

  Uważam, iż mgr Łukasz podchodzi do pacjentów z zaangażowaniem i chętnie służy pomocą. Rozmowa była miła, kulturalna i jak na pierwszą wizytę padło dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań mojego problemu. Nie zmarnowałem czasu ani pieniędzy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Kowalska konsultacja online

  Serdecznie polecam Pania Magdę. Jest bardzo empatyczną osobą z profesjonalnym doświadczeniem. Podczas sesji okazywala zawsze spokój i wsparcie. Sesję z nią pomogły mi w funkcjonowaniu w trakcie bardzo trudnego etapu w moim życiu.

  mgr Magdalena Kowalska

  Dziękuję bardzo! Proszę także, a właściwie przede wszystkim, podziękować sobie, za tak głębokie zaangażowanie w tę pracę :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magdalena Kowalska konsultacja online

  Pani Magdalena jest ciepłym człowiekiem i dobrą specjalistka, pomogła mi przejść trudny czas i umiała wsłuchać się w drugą osobę nawet gdy ta nie umiała znaleźć słów.. dziękuję za opiekę i pomoc myślę że jeszcze się usłyszymy

  mgr Magdalena Kowalska

  Dziękuję bardzo za wspólną pracę, pozostawienie tak miłej opinii i zapraszam oczywiście :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Kowalska konsultacja online

  Pani Magdalena jest miłą i empatyczną osobą, która potrafi słuchać. Jej porady pozwoliły mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy i zmotywowały mnie do działania. Polecam konsultacje u Pani Magdaleny wszystkim którzy zmagają się z problemami natury psychicznej.

  mgr Magdalena Kowalska

  Ogromnie dziękuję za naszą współpracę i pozostawienie tak cennych słów :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Anna Jabłońska konsultacja online

  Cudownie jest znaleźć terapeutę z takim sercem i zaangażowaniem. Szukałam długo i wreszcie znalazłam. Dziękuję.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Anna Jabłońska Inny

  Z nadzieja patrzę an dalszą współpracę. Już po pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy z żoną wartościowy fedback


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania