Psychopercepcje Przestrzeń Terapii

(25 opinii)

Misją Przestrzeni Terapii Psychopercepcje jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Psychopercepcje tworzą wyjątkowi specjaliści, którym bliskie jest pod... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Psychopercepcje Przestrzeń Terapii

Ludwika Narbutta 2/8

02-564 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misją Przestrzeni Terapii Psychopercepcje jest niesienie profesjonalnej pomocy psychologicznej dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Psychopercepcje tworzą wyjątkowi specjaliści, którym bliskie jest podejście oparte na budowaniu autentycznej relacji, zaufaniu i wspieraniu innych w odkrywaniu własnej drogi.

Sprawdź, czy któreś zdanie dotyczy Ciebie lub Twojego dziecka:

Jestem tutaj, bo...

- Odczuwam silny stres przed egzaminami
- Często się zamartwiam i analizuję swoje życie
- Odczuwam lęk w sytuacjach społecznych
- Wydaje mi się, że już nic nie ma sensu
- Coraz częściej odczuwam przygnębienie
- Czuję się gorszy/a od innych
- Odczuwam wewnętrzną presję osiągnięć

Jestem tutaj, bo moje dziecko...

- Odczuwa lęk w sytuacjach społecznych
- Nie potrafi odnaleźć się w grupie rówieśników
- Przejmuje się wynikami w szkole
- Jest drażliwe i zamyka się w sobie
- Ma trudność ze skupieniem uwagi
- Nie radzi sobie z trudnymi emocjami
- Ma trudność w zrozumieniu sytuacji społecznych

Jeżeli któreś z powyższych doświadczeń jest Ci bliskie i czujesz, że potrzebujesz pomocy w drodze do zmiany, skontaktuj się z nami. Razem możemy przyjrzeć się temu, co Cię martwi i pracować nad odzyskaniem wewnętrznej harmonii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Zawadzka-Iwanek Inny

  Do pani Joanny zgłosiliśmy się w związku z zaparciami czynnościowymi naszego dziecka. Uzyskaliśmy dużo wsparcia i konkretnych wskazówek jak pomóc dziecku i sobie. Już po kilku spotkaniach zauważyliśmy zmianę i osiagneliśmy pierwsze sukcesy. Jesteśmy wdzięczni za wszystko co udało się wypracować i za zaopiekowanie w tym wszystkim nas jako rodziny.
  Z całego serca polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Julia Bedełek Konsultacja psychologiczna studenci

  Pierwsza wizyta u terapeuty jest momentem niepewności – zastanawiamy się, czy trafimy na odpowiedniego specjalistę, czy terapia coś w nas zmieni. Wszystkie te obawy dosyć szybko znikły, kiedy poznałam panią Julię. Jej otwartość i ciepło, jakimi darzy osoby w terapii, są niezwykle kojące. Najbardziej w pracy z panią Julią cenię fakt, że jest elastyczna w kwestii sposobu, w jaki będziemy pracować z moimi trudnościami. Czuję się bezpiecznie, kiedy wyrażam opinię na temat tego, które metody mi odpowiadają, a które nie. Uważam, że jest to jedna z ważniejszych kwestii w owocnej pracy z psychoterapeutą. To dopiero początkowe miesiące mojej terapii, ale szczerze mogę polecić panią Julię każdemu, kto chciałby podjąć się pracy nad samym sobą. Już czuję poprawę jakości mojego życia, a wiem, że będzie tylko lepiej.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Julia Bedełek psychoterapia indywidualna

  Pani Julia to bardzo miła i rzetelna osoba, potrafi słuchać, ale również mówić w sposób, który do mnie trafiał. Moja terapia przyniosła efekty z których jestem zadowolona, więc metody terapeutyczne okazały się skuteczne. Miejsce przyjazne, zawsze punktualnie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Julia Bedełek Konsultacja psychologiczna studenci

  Pani Julia jest cierpliwa, empatyczna. Wprowadza przyjemną atmosferę podczas sesji, aktywnie słucha.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Julia Bedełek konsultacja psychologiczna

  Konsultacje psychologiczne u Pani Julii są prowadzone w bezpiecznej i miłej atmosferze. Pani Julia dokładnie mnie słuchała a konsultacje przyniosły oczekiwany efekt.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Julia Bedełek

  Pani Julia to sympatyczna osoba, która wykazuje dużą empatią i duże zaangażowanie. Wszelkie obawy względem pierwszej wizyty zniknęły w momencie przekroczenia rogu gabinetu.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Julia Bedełek

  Podczas wizyt u Pani Julii widzę duże zaangażowanie z jej strony, czuje się swobodnie, a co najważniejsze widoczne są efekty leczenia.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Zawadzka-Iwanek konsultacja psychologiczna

  Świetny specjalista oraz człowiek. Pomogła mi w głębokim kryzysie. Nigdy nie czułam się tak dobrze we własnym ciele i umyśle jak po terapii. Nigdy wcześniej nie miałam też tak poukładane w głowie. Cudowna osoba. Polecam!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudia Gorgiel Inny

  Zaczełam terapię u Pani Klaudii rok temu. Pamiętam naszą pierwszą sesję - była to karuzela z moimi różnymi emocjami. Czułam, że nie radzę sobie z moimi emocjami, w relacjami, z chłopakiem. Pani Klaudia bardzo mi pomogła w tym trudnym okresie i nadal wspiera. Jest to osoba, która nie tylko pomaga słowem ale swoją postawą i uważnymi reakcjami sprawia, że czuję się bezpiecznie i mam pełne zaufanie. Widzę ile nasze spotkania mi dają i jak układam swoje życiowe klocki, za co jestem bardzo wdzięczna.
  Ola


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kalinowska psychoterapia dzieci i młodzieży online

  Do pani Agaty trafiłam z córką z wielką fobią na owady i ogólnie lękiem na wszelkie nowości. Lęk pogłębiony jeszcze przez izolację z powodu pandemii. Dziecko było naprawdę w przygnębiającym stanie i latem rok temu nie chciało wychodzić nawet z domu. Na szczęście już po kilku sesjach które zaczęłyśmy na wiosnę córka wspaniale przeszła przez okres wakacyjny. Z owadami zaczęła radzić sobie sama, zaczęła tez przełamywać swoje inne lęki. Dziecko umie określać swoje emocje i mówić o nich. Jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Córka bardzo lubi przychodzić na spotkania, słyszę przez drzwi że często się śmieje;)Pani Agata ma w sobie dużo ciepła, umie nawiązać świetny kontakt z dzieckiem już od pierwszej wizyty. A to że moja córka ewidentnie lepiej się czuje jest dla mnie najlepszą rekomendacją.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania