Przyjazny Stomatolog

Przyjazny Stomatolog

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przyjazny Stomatolog to zespół gabinetów stomatologicznych, zlokalizowanych w Bydgoszczy, na osiedlu Górzyskowo. Trzy nowocześnie wyposażone gabinety, a także estetyczna, wygodna poczekalnia zapewnią Państwu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Pacjenci mogą zaparkować na terenie obiektu, w którym mieści się nasza przychodnia lub przy ul. Jaskółczej.

Do Państwa dyspozycji jest zespół wykwalifikowanych lekarzy, którzy oferują opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie, w dogodnych dla pacjenta godzinach.

Codziennie dokładamy starań, by leczenie odbywało się w przyjaznej atmosferze, z zachowaniem wysokich standardów, ponieważ zadowolenie pacjenta jest naszym najważniejszym celem.
Dowiedz się więcej

Adres

Przyjazny Stomatolog
Jaskółcza 18 lok. 1a, 85-308 Bydgoszcz
Przyjazny Stomatolog logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Głowacka Inny

  Znakomita doktor. Świetne podejście. Dokładność, poprawność wykonywania zabiegów.
  Bardzo sympatyczna i zorientowana na pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Brzezińska Inny

  Miałem bardzo dużą próchnicę i trzeba było leczyć kanałowo. Poprzedni stomatolog stwierdził, że nie da się z tym już nic zrobić i trzeba rwać zęba. Pani Gosia jednak podjęła rękawicę i wyleczyła mój ząb. Seria zabiegów miała miejsce jakieś 2 lata temu, dzisiaj byłem u innego stomagologa ze względu na zmianę miejsca zamiekszania i potwierdził, że bardzo dobra roobta.

  B
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Głowacka

  Rewelacyjne podejście do pacjenta, Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, a przede wszystkim jest znakomitym specjalistą. Polecam wszystkim.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania