Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnie Medycyny Rodzinnej - filia
Lubelska 29, 71-043 Szczecin
Przychodnie Medycyny Rodzinnej - filia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (12)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Mirosława Raczkowska Inny

  Gorąco polecam panią Mirkę. Fantastyczna położna, ale przede wszystkim super człowiek. Bardzo ciepłe podejście zarówno do dziecka jak i do rodziców. Pełne zaangażowanie i dużo empatii. Na pewno będę pamiętać tę współpracę, bo taka pomoc dla początkujących rodziców jest nieoceniona. Zawsze wspomoże dobrą radą i szczegółowo wyjaśni co i jak. Polecam wszystkim rodzicom jeśli chcą czuć wsparcie i mieć na kim polegać. Tak samo polecam szkołę rodzenia przy ulicy Potulickiej, można wynieść same przydatne informacje.

  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko operacja wodniaka jądra

  Konkretny i miły lekarz, specjalista w swojej dziedzinie. Konsultowalem się z Panem doktorem, szczegółowo opisał przypadek i formę leczenia. Jestem po zabiegu usunięcia wodniaka jądra i jestem bardzo zadowolony z samego zabiegu jak i z opieki po zabiegowej. Bardzo polecam Pana doktora, bo moim zdaniem jest fachowcem w swojej dziedzinie.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Mirosława Raczkowska Inny

  Z całego serca polecam. Pani Mirka to położna na którą zawsze można liczyć. Skarbnica wiedzy i niezliczone pokłady cierpliwości i zaangażowania w opiekę nad Maluchem, jak i nad świeżo upieczonymi rodzicami. Dzięki szkole rodzenia, którą prowadzi wraz z innymi położnymi rozwiewają się wszelkie wątpliwości i daje to poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego w ciąży, zwłaszcza, że internet jest przesycony często bzdurami na niektóre tematy. Krótko mówiąc, jeśli nie macie jeszcze położnej, nie zastanawiajcie się tylko zgłoście się do Pani Mirki. Ja z mojej strony mogę jeszcze raz powiedzieć po prostu dziękuję ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Mirosława Raczkowska Inny

  Bardzo polecam panią Mirkę, nie mogliśmy trafić na lepszą położną :) zarówno w szpitalu jak i na wizytach patronażowych czułam się zaopiekowana i spokojna, że w każdej chwili mogę zapytać o wszystko i na pewno uzyskam rzeczową odpowiedź. Synek ma już 10 miesięcy a ja z uśmiechem wspominam wizyty Pani Mirki :))

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Mirosława Raczkowska Inny

  Serdecznie polecam każdemu Panią Mirkę ! Już podczas pobytu w szpitalu wspaniałe się nami opiekowała, gdyż los sprawił, że akurat miała dyżur w noc po moim porodzie. Podczas wizyt patronażowych zawsze wyczerpująco odpowiadała na wszelkie wątpliwości niedoświadczonych rodziców, udzielała cennych rad i sprawiala, że czułam spokój i komfort psychiczny odnośnie rozwoju mojego synka. Widać, że praca jest jednocześnie jej pasją i we wszystko co robi wkłada również serducho . Ponadto zawsze dostępna pod telefonem lub SMS. Czuliśmy/czujemy się naprawdę wspaniałe zaopiekowani przez Panią Mirkę ! Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia !

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko Przezcewkowa elektroresekcja prostaty(TUR-P)

  Wiesław N ze Szczecina

  Pod opieką pana doktora Igora Frulenko jestem już ponad 10 lat. Odczuwałem coraz większe trudności w oddawaniu moczu. W październiku 2021 roku miałem wykonany zabieg urologiczny wykonany przez pana dr Igora Frulenko i jego zespół w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie. Przed zabiegiem zostałem wszechstronnie poinformowany na temat pozytywów i ewentualnych niedogodności pooperacyjnych w sposób wzbudzający moje pełne zaufanie do pana Doktora. Pobyt w szpitalu, operacja i rekonwalescencja trwały 5 dni, bez żadnych komplikacji pod troskliwą opieką personelu szpitalnego. Czuję się świetnie a obawy o zatrzymaniu się moczu zniknęły. Dziękuję serdecznie panu dr Igorowi Frulenko za dotychczasową fachową opiekę i oczywiście będę polecał pana Doktora innym potrzebującym pomocy jako wysokiej klasy specjalistę, który wzbudza zaufanie i wykazuje dużą troskę o pacjenta.
  Z poważaniem Wiesław

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko Przezcewkowa elektroresekcja prostaty(TUR-P)

  Bardzo dobry lekarz pełna kultura podczas wizyt zabieg udany w 100 procentach po zabiegu bardzo dobra opieka polecam Pana doktora
  opieka w nowogardzie super

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko Operacja torbieli najądrza

  Po zabiegu usuwania torbieli najądrza nie ma śladu, lekarz bardzo miły interesuje się pacjentem wszystko szczegółowo wyjaśnia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko Inny

  Kultura, punktualnosc, spokoj, rzeczowe wyjasnianie problemu.Pan doktor wyslal mnie najpierw na diagnostyke, zeby wyeliminowac inne problemy zdrowotne, co sprawilo, ze przy okazji zrobilam inne badania. Wszystko spokojnie tlumaczy oraz szanuje pacjenta. Okazalo sie, ze problem jest gdzie indziej, ale i tak potraktowal mojw zdrowie powaznie. Polecam ze wzgledu na kulture, wiedze i profesjonalizm.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Igor Frulenko Przezcewkowa elektroresekcja prostaty(TUR-P)

  Jestem po operacji prostaty u dr. Frulenko, operacja przeprowadzona wzorowo nic nie czułem, wreszcie pozbyłem się dolegliwości. Bardzo miły lekarz wszystko dokładnie wytłumaczył o przebiegu operacji. Jestem bardzo zadowolony polecam dr. Frulenko.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania