Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Familia

(12 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Familia

Os. Kosmonautów 104a

61-625 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Małgorzata Błaszak Inny

  Cudowna osoba na który nigdy się nie zawiodłam. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Doktor zawsze chętnie pomoże i doradzi, nawet po godzinach. Kobieta ze złotym sercem. Diagnozy i leczenie zawsze trafne. Bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Małgorzata Błaszak Inny

  Moja córka ma 23 lata. Pani doktor opiekowała się Wiktorią od urodzenia. Wszystkie diagnozy były trafne. Lekarz któremu ufam. Szczerze polecam a Pani doktor Błaszak życzę dużo zdrowia aby nadal moja córka była pod opieka tak doświadczonego i cudownego lekarza . Goraco Pozdrawiam. Agnieszka Maćkowiak.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Iwona Majerowska-Mania

  Podzielam opinię Pani Moniki. Ja i moja rodzina jesteśmy już od 18 lat pacjentami Pani doktor Mani i jesteśmy bardzo zadowoleni z ze sposobu w jaki nas leczy. Przede wszystkim podchodzi do wszystkiego bardzo zdrowo rozsądkowo.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Kowalczyk wizyta profilaktyczna

  Do Pana doktora już chodzę od kilku lat profilaktycznie, jest on spokojnym i kompetentnym specjalistą. Bardzo dobre podejście do pacjentów. Polecam wszystkim !!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Iwona Majerowska-Mania

  Dr Mania leczy moją teściową, mojego męża i szwagra, moją córkę, syna i mnie. Tacy wielopokoleniowi pacjenci :) Jest wspaniałym lekarzem. Nie wciska na siłę antybiotyków czy innych modnych specyfików. Jest rzetelna i konkretna. Wizyty u niej nie trwają dłużej niż jest to konieczne. Cudowny człowiek i bardzo dobry lekarz. Mimo że mamy kilka przychodni bliżej domu to bez względu na to w której części Poznania będziemy mieszkać i tak zostaniemy przy dr Mani.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Małgorzata Błaszak

  Pani Doktor opiekowała się mną jako dzieckiem, teraz zabieram do niej moje dziecko. Wiem, że skutecznie dobierze leki, antybiotyki poda w ostateczności. Dziecko się jej nie boi, wręcz ją lubi przez co wizyty nie są traumą. Wbrew poprzednim opiniom - nigdy nie naciągała napletka mojego synka, skierowała nas na konsultację do chirurga. Jest bardzo delikatna przy badaniu i skrupulatnie przeprowadza bilanse zdrowia dziecka. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania