Przychodnia Zdrowia Psychicznego Lniana

(26 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia Psychicznego Lniana

Lniana 2, Bałuty

91-158, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Czechowicz

  Psychiatra, Psychoterapeuta, dr

  • P
   Lokalizacja: Czechowicz, EwaUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Spotkanie z Panią doktor przyniosło mi ulgę, leczenie, jak dotychczas, zostało dobrane idealnie i bardzo profesjonalnie. Bez pomocy Pani Doktor byłoby znacznie gorzej. Jestem pewna, że wyprowadzi mnie z kryzysu. Dziękuję za pomoc i wszystkie porady.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Czechowicz, EwaUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Pani Doktor jest godna polecenia, jest miła, sympatyczna, i profesjonalna. Widoczna zmiana na lepsze.
   Serdecznie Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Joanna Mazur

  Psychiatra,

  • A

   Pani doktor nawet nie oddzwoniła do długoletniego pacjenta w sprawie wizyty domowej, mimo przekazanego poprzez rejestrację nr telefonu i prośby w tej sprawie. Nie polecam.

  • A

   U P. Mazur leczyłam się na depresję. To nie tylko wyjątkowy lekarz, ale i człowiek. Ciepły uśmiech, ogromne dobro, wrażliwość na drugiego człowieka, empatia, a przy tym radość i optymizm - to cechy, które powodują, że nie chce się wyjść z gabinetu :-). Nie biorę już żadnych leków, więc i wizyty są b. sporadyczne, jednak wiem, że zawsze mogę zadzwonić lub umówić się na spotkanie, gdy coś się dzieje. Cieszę się, że czuję się dobrze, ale brak mi rozmów z P. Mazur :-). Przyznam, że chyba nie znam tak pięknego fizycznie i duchowo lekarza-człowieka! Gdyby to nie był mój lekarz, chętnie umówiłabym się z P. Mazur na kawę :-)! Cóż mogę więcej powiedzieć/napisać? Cudowny i wspaniały lekarz, zdecydowanie godny polecania. Życzę Pani, Pani Asiu, by dobro, które daje Pani innym, wróciło w 100% :-)! Polecam wszystkim, a Panią b. ciepło ściskam :-).
   A.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Anna Nowak

  Psycholog, Terapeuta,

  • Pani Ania to świetny psycholog. Uczęszczałam na terapię około 2 lat (z przerwami), ale zawsze gdy miałam potrzebę, czułam, że moje życie się sypie i sobie nie radzę.. wiedziałam do kogo "uderzyć", więc samo w sobie powinno to świadczyć o tym, jak dobrym lekarzem jest Pani ANI. Ciepła, uśmiechnięta, wzbudzająca ogromne zaufanie.. to były moje pierwsze odczucia i tak jest do dziś. Widać, a przede wszystkim czuć, że jest to psycholog z powołania, że naprawdę ma chęć niesienia pomocy ludziom.. A po wizycie ?? 100 kg mniej na duszy. To jakie życie prowadzę obecnie, to jak wspaniale zmieniło się moje podejście do wielu spraw.. wypracowano we mnie umiejętność rozróżniania „problemów” od tych problemów prawdziwych, a z tym zawsze miałam problem – to wszystko mogę zawdzIeczać Pani Ani. Mnie podniosła z niejednego dołka, z poważnej choroby i to dzięki Pani Ani widzę świat jakim jest.. żyjąc z nim po prostu w zgodzie :) I choć mam nadzieję, że moje życie jest już na tyle stabilne i nie będę potrzebowała takiej pomocy już nigdy… to jednak wiem, że jeśli zło znów się pojawi – Pani Ania będzie pierwszą osobą, do której wykonam telefon… bo po prostu zaufałam jej jak nikomu innemu na świecie. Szczerze polecam !

  • A

   Jestem "książkowym neurotykiem". W ogromnym skrócie: zbyt dużo widzę, zbyt dużo słyszę, zbyt mocno czuję i za dużo się "mazałam" w każdej niemalże stresującej sytuacji (skończyło się nareszcie :) ). Właściwie kobieta nie do życia, choć stać ją było na "do tańca i do różańca" :), zwyczajnie w to nie wierzyła.
   Na to wszystko złożyły się jeszcze małe katastrofy życiowe w domu i w pracy.
   Myśląc o konsultacji z psychologiem nie nastawiałam się na tzw. dobre rady i nie oczekiwałam złotej recepty na moje strzaskane wówczas życie (obecnie, podchodzę do tego z lekkim dystansem i śmieję się z kategorii mojego dawnego myślenia :)). Chciałam, by ktoś mnie wreszcie zrozumiał (w moim otoczeniu ludzie robili tylko wielkie oczy), wysłuchał, jednocześnie nie miałam bladego pojęcia czy zaufam. Bałam się, ale, jak się okazało "strach ma tylko wielkie oczy" :) I w ten oto sposób terapeuta do spraw osób niepełnosprawnych, sam pomaszerował do psychoterapeuty "na kozetkę" ;) Spotkałam Panią Anię :) Ciepłą, serdeczną, budzącą sympatię osobę. Dzięki wzajemnej współpracy odzyskałam tak upragniony spokój, wypracowałam i wciąż szlifuję:) umiejętność radzenia sobie z większością obezwładniających mnie lęków i obaw, które skutecznie utrudniały mi życie :) Dziś wiem, że co prawda nie można ich zupełnie wykluczyć z naszej szarej codzienności, ale można sobie z nimi radzić :)
   Pani Ania zmotywowała mnie do ciężkiej pracy nad sobą, dzięki której odnalazłam dawno utraconą wiarę w siebie i drzemiące we mnie pokłady możliwości:) (dotąd skrzętnie je ukrywałam przed światem z obawy, że mnie dosłownie "pożre" ;)) Jednocześnie zyskałam świadomość, że aby dobrze się czuć z samą sobą i twardą dzisiejszą rzeczywistością należy zaakceptować, pogodzić się z tym, czego nie można zmienić, na co nie ma się większego wpływu i czerpać radość z życia takiego, jakim jest, a nie takiego jakim chcielibyśmy żeby było. Pani Psycholog, moje skromne wyrazy wdzięczności:) Było warto!!! Pozdrawiam cieplutko :D

   Ania