Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wielospecjalistyczna

Okrzei 31

43-190, Mikołów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Wielospecjalistyczna

Okrzei 31

43-190, Mikołów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Orawski

  Lekarz Rodzinny, Reumatolog,

  • J

   Kompletnie ignotuje i nie słucha pacjenta. Nie zleca dodatkowych badań ani nawet nie zbada. Sprawia wrażenie pracy za karę. Lepiej poczekać i wybrać kogoś innego. Nie polecam. Można przyjść do niego co najwyżej z przeziębieniem choć też bym się bał.

  • M

   bardzo oddany swojej pracy lekarz-zdiagnozował początki udaru u mojego teścia i pomógł szybko dostać się do szpitala-dzięki niemu udało się uniknąć najgorszego,dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Danuta Jurowicz - Muchniewska

  Psychiatra, lek.

  • S

   Pani Doktor Danuta Jurowicz - Muchniewska jest naprawdę bardzo miłą i sympatyczną osobą.Chodzę do niej i nie żałuję ani pieniędzy ani niczego.Takich lekarzy jest bardzo mało a ona potrafi wyciągnąć człowieka z tak zwanego dołka.Nie wiedziałam sensu życie dostałam takiego kopa po którym padłam i nie potrafiłam się podnieść a dziś mogę śmiało powiedzieć że jest już coraz lepiej.Dziękuję jej za pomoc i polecam ją gorąco.

  • A

   Super lekarka która bardzo mi pomogła:) Dzięki Niej "powróciłem z krainy umarłych" (cytat z Kazika):) Zdecydowanie polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Iwona Fischer

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani jest nieuprzejma i wydaje się niezbyt zainteresowana pacjentem. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim lekarzem i to nie pierwszy raz bo kilka lat temu miałem już przygodę z tą panią kiedy po pytaniu co mi jest odpowiedziała "nie wiem" i wizyta się skończyła. Zmian skórne ocenia na odległość a dodatkowych znamion nieopisanych na skierowaniu nawet nie chciała obejrzeć. Powiedziała, że nie jest w stanie zdiagnozować co mi jest i że najlepiej żebym poszedł sobie z wycinkiem do chirurga. Kiedy zapytałem czy sam mam sobie coś wyciąć odpowiedziało mi milczenie. Kolejne pytania o leczenie, skierowanie na badania, do kogo mam iść, co mam robić wyglądały podobnie. Pani kompletnie ignorowała co do niej mówię nawet nie odpowiadając mi. Efekt wizyty - przepisane 2 maści na chorobę której nie może stwierdzić. Odradzam, strata zdrowia i czasu.

  • I

   Zdecydowanie polecam!
   Po miesięcznym leczeniu efekty są zadowalające, Pani doktor od razu zdiagnozowała przyczynę i przepisała odpowiednie lekarstwa, które przyniosły oczekiwany efekt.
   W razie problemów z pewnością powrócę do Pani dr Iwony Fischer! :)

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Małgorzata Teresa Lipińska

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: poradnia dla dzieci

   Opryskliwa na dyżurze nocnym mimo brania za to dużych pieniędzy,mimo tego brak poinformowania mnie jako matki o możliwości leczenia wcześnika w poradni neanatolicznej stwierdziła że wszystko jest wporzdku dopiero inny lekarz nas pokierował bo tu wyszedł i wodniak jąderka asymetria i mamy rehalibitacjie,byl neurolog USG a przy tej pani nic..słabo, nie polecam!!!!!!!

  • B

   Niestety nie mam dobrego zdania na temat kompetencji Pani doktor. Moja Córka urodziła sie 6 tygodni przed terminem i wymagała specjalnej opieki jako wcześniak, której nie otrzymała, ponieważ zdaniem Pani doktor wszystko było ok. Musiałam sie prosić o skierowania do specjalistów do których miałam obowiązek pójść na konsultacje z wcześniakiem. Pani doktor przeoczyła nawet to, ze Córka nie miała wykonanego w szpitalu USG ciemiączka i niestety ma to wpływ na Jej rozwój z uwagi na zmiany w mózgu. Jako matka wielokrotnie zwracałam uwagę Pani doktor na zachowania dziecka które mnie niepokoiły ale każdorazowo słyszałam, ze z tego wyrośnie. Do neurologa który zdiagnozował moje dziecko poszłam prywatnie ponieważ wg Pani doktor nie było konieczności tam iść wiec skierowania nie dostałam. Niestety, ale Pani doktor czuje sie na tyle pewnie, ze podważyła opinie neurologa i dopiero gdy zasięgnęłam dodatkowych konsultacji fizjoterapeuty to Pani doktor przyznała, ze faktycznie jest lekkie napięcie mięśniowe - co oczywiście nie było prawda ponieważ stan mojej Córki był bardzo poważny i z uwagi na zbyt pozna diagnozę Córka Rehabilitowana jest juz 5 miesięcy i końca nie widac - gdybyśmy zaczęli rehabilitacje zaraz po wyjścia ze szpitala to trwałoby to 2 miesiące. Niestety ale na wizytach pózniej słyszałam komentarze w stylu "może Pani robić co chce - to Pani dziecko" - jestem ogromnie rozczarowana.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu