Przychodnia Stomatologiczna Osiedle Koniuchy

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Stomatologiczna Osiedle Koniuchy

Filtrowa 29b

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski Inny

  Mega polecam. Świetne podejście do pacjenta. Badania wykonywane bardzo szczegółowo z tłumaczeniem etapów i wyników. Atmosfera w której można poczuć się swobodnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski Inny

  Zdecydowanie polecam dr Didkowskiego. Pełna empatia i zaangażowanie. Zawsze uzyskuję odpowiedź, na każde moje pytanie. Badanie wykonywane jest bardzo dokładnie, czego nie sposób nie zauważyć. Dodatkowo, Pan doktor wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą, a także niesamowitą punktualnością. Z całego serca polecam, jeśli stawiamy na komfort wizyty, dokładność badania i rzetelną wiedzę samego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski Inny

  Świetny lekarz. Wiedza, empatia i kultura. Pod koniec ciąży wystąpiły komplikacje, ale dzięki Panu Doktorowi Synek urodził się zdrowy. Nie mogę się do niczego przyczepić. Gabinet, punktualność, itp - bez zarzutu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski Standardowa kontrola

  Przez 10 lat byłam pacjentką pana dr. Ditkowskiego. Zaufałam mu i powierzyłam moje zdrowie. Po tym jak koleżanka zmarła na raka szyjki macicy byłam na tym punkcie przewrażliwiona i odbywałam wizyty 2 razy w roku.
  Od ok. 3 lat podczas badania pan doktor mówił, że szyjka macicy jest przerośnięta. Na moje zaniepokojenie odpowiadał, że trzeba obserwować. Ostatni raz byłam na wizycie we wrześniu 2018.W tym roku w marcu udałam się na kontrolę i jakież było moje zdziwienie, kedy lekarz powiedział mi , że nie podoba mu się szyjkaka macicy. Pobrał cytologię, zrobił badanie usg i okazało się, że w szyjce jest mięśniak. Niestety pan doktor zapomniał o tym mięśniaku, a wykrył go jakieś 4 lata temu( mam stare usg) i właśnie ten rosnący mięśniak powodował, że szyjka macicy była rozdęta.Dr. Ditkowski, któremu tak ufałam zaproponował mi usunięcie macicy z przydatkami. Ponieważ byłam miesiąc po innej operacji, nie wyraziłam zgody.Nie chciałam zdecydować się również na tak duży i poważny zabieg z powodu mięśniaka. Po takiej operacji bardzo długo dochodzi się do siebie i są tego różne konsekwencje.Napewno postąpiłabym inaczej gdyby to była choroba onkologiczna. Postanowiłam pojechać do szpitala w Warszawie ( na NFZ)i tam wykonano mi zabieg wyłuszczenia tego mięśniaka. Obecnie jestem po operacji i mam się dobrze. Panie doktorze nie wystarczy być miłym dla pacjentek. Należy zainteresować się bardziej ich potrzebami, a nie ciągle w pośpiechu pobieżnie je badać za całkiem spore pieniądze za wizytę!!! Ja napewno nie wrócę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski

  Dzięki Panu doktorowi jest z nami na świecie Ludwik nasz syn. Doktor Didkowski to najlepszy specjalista. Kompetentny zawsze bada dokładnie. Moja ciąża była prowadzona perfekcyjnie. Moj poród z komplikacjami tez zakończył się szczęśliwie, dzięki Panu doktorowi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania