Przychodnia Stomatologiczna Osiedle Koniuchy

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Stomatologiczna Osiedle Koniuchy

Filtrowa 29b

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
2 opinie

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski Standardowa kontrola

  Przez 10 lat byłam pacjentką pana dr. Ditkowskiego. Zaufałam mu i powierzyłam moje zdrowie. Po tym jak koleżanka zmarła na raka szyjki macicy byłam na tym punkcie przewrażliwiona i odbywałam wizyty 2 razy w roku.
  Od ok. 3 lat podczas badania pan doktor mówił, że szyjka macicy jest przerośnięta. Na moje zaniepokojenie odpowiadał, że trzeba obserwować. Ostatni raz byłam na wizycie we wrześniu 2018.W tym roku w marcu udałam się na kontrolę i jakież było moje zdziwienie, kedy lekarz powiedział mi , że nie podoba mu się szyjkaka macicy. Pobrał cytologię, zrobił badanie usg i okazało się, że w szyjce jest mięśniak. Niestety pan doktor zapomniał o tym mięśniaku, a wykrył go jakieś 4 lata temu( mam stare usg) i właśnie ten rosnący mięśniak powodował, że szyjka macicy była rozdęta.Dr. Ditkowski, któremu tak ufałam zaproponował mi usunięcie macicy z przydatkami. Ponieważ byłam miesiąc po innej operacji, nie wyraziłam zgody.Nie chciałam zdecydować się również na tak duży i poważny zabieg z powodu mięśniaka. Po takiej operacji bardzo długo dochodzi się do siebie i są tego różne konsekwencje.Napewno postąpiłabym inaczej gdyby to była choroba onkologiczna. Postanowiłam pojechać do szpitala w Warszawie ( na NFZ)i tam wykonano mi zabieg wyłuszczenia tego mięśniaka. Obecnie jestem po operacji i mam się dobrze. Panie doktorze nie wystarczy być miłym dla pacjentek. Należy zainteresować się bardziej ich potrzebami, a nie ciągle w pośpiechu pobieżnie je badać za całkiem spore pieniądze za wizytę!!! Ja napewno nie wrócę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Didkowski

  Dzięki Panu doktorowi jest z nami na świecie Ludwik nasz syn. Doktor Didkowski to najlepszy specjalista. Kompetentny zawsze bada dokładnie. Moja ciąża była prowadzona perfekcyjnie. Moj poród z komplikacjami tez zakończył się szczęśliwie, dzięki Panu doktorowi.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania