Przychodnia Specjalistyczna Medikor świadczy usługi medyczne i troszczy się o swoich pacjentów już od piętnastu lat. Medikor rozpoczął swoją działalność w grudniu2001 roku. Przez pierwsze pięć lat ka... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

Przychodnia Specjalistyczna Medikor świadczy usługi medyczne i troszczy się o swoich pacjentów już od piętnastu lat. Medikor rozpoczął swoją działalność w grudniu2001 roku.
Przez pierwsze pięć lat kadrę Medikoru stanowili specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2006 roku dołączyli do nich lekarze innych specjalności.
Wraz z dynamicznym rozwojem usług medycznych i rosnącą liczbą pacjentów, w 2007 roku, zarząd Medikoru podjął działania związane z budową nowej, większej siedziby. Kamień węgielny pod budowę kolejnej placówki położony został jeszcze w tym samym roku. Na lokalizację przychodni wybrano ul. Braniewską w Poznaniu.
Otwarcie nowo powstałej placówki nastąpiło 1 września 2008 roku. Nowa placówka skupiła wszystkie, dotychczas działające, gabinety Medikoru. Wraz ze zmianą siedziby , zakres świadczonych usług został poszerzony o kolejne specjalności medyczne oraz pracownie diagnostyczne.
W 2007 roku placówka wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008.
W 2013 roku nastąpiło przekształcenie Przychodni Specjalistycznej Medikor NZOZ w Medikor Sp. z o.o.
Oferta Medikoru obejmuje świadczenia medyczne z zakresu 19 specjalności. Przychodnia posiada nowoczesne pracownie RTG, USG oraz gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są badania USG-pełen zakres, łącznie z badaniami prenatalnymi i USG stawów biodrowych u dzieci, echo serca, EKG, holter ciśnieniowy i holter EKG, badanie słuchu, badania laboratoryjne oraz punkt szczepień.
Cały czas inwestujemy w naszą przychodnię w celu podniesienia komfortu pracy, ale przede wszystkim w trosce o wygodę pacjentów i pogłębienie diagnostyki u naszych pacjentów. W związku z tym w 2013 roku dokonaliśmy cyfryzacji i komputeryzacji pracowni rentgenowskiej. W 2014 roku dokonaliśmy pełnej komputeryzacji w zakresie dokumentacji medycznej i obsługi pacjentów. Pomimo tego, że wymóg w obu powyższych przypadkach będzie obowiązywał dopiero w 2017 roku.
W 2013 roku dokupiliśmy kolejny aparat USG. W związku z tym posiadamy w sumie pięć aparatów USG. W tym aparat klasy klinicznej Voluson oraz aparat USG firmy LG Vivid do wykonywania echa serca.
Od grudnia 2014 zacznie funkcjonować skomputeryzowany punkt pobrań laboratorium. Dla pacjenta oznacza to, że lekarz zlecając pacjentowi badanie laboratoryjne przesyła informację elektronicznie. Pacjent nie otrzymuje skierowania do ręki, nie musi o nim pamiętać wybierając się na badanie. Ono już tam na niego czeka.
Własnie rozpoczęliśmy badania przesiewowe w kierunku zaburzeń oddychania podczas snu . Wskazaniem do badań są; nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, otyłość, stan po udarze, otyłość.

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Specjalistyczna Medikor

  Braniewska 20, Jeżyce

  60-454, Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 603...

 • Przychodnia Specjalistyczna Medikor

  Sportowa 1

  62-080, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe +48 603...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Korytowska

  Ginekolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor prowadziła moją ciążę z czego jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowiadała na wszystkie pytania, dała nam swój numer telefonu, zachęcała by dzwonić w razie wątpliwości. Przez całe dziewięć miesięcy czułam się dzięki niej pewnie i miałam wrażenie, że jestem pod dobrą opieką. Bardzo polecam!

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest jest profesjonalistką w swoim fachu. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a informacje Pani doktor przekazuje badzo zrozumiale.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Magdalena Adamowicz

  Laryngolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   profesjonalne podejście do pacjenta,duża wiedza medyczna,a na efekty postawionej diagnozy i leków - czekam

  • Takich lekrzy lubię bo to rzadkość. Konkretnie bez owijania czy wywyższania się. Jeśli szukasz dobrego laryngologa, to będzie dobry wybór.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wencel Warot

  Neurolog Dziecięcy, Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: konsultacje neurologiczne

   Polecam Panią Doktor z całego serca. Bardzo sympatyczna,a co najwazniejsze - profesjonalna, kompetentna i skrupulatna. Bardzo dobry kontakt zarowno z przestraszonym nastolatkiem, jak i rodzicem.


 • Elżbieta Paruzal-Derda

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny nr tel Usługa: Zwykła wizyta

   Super podejście do pacjentki,badanie delikatne, wyczerpujące odpowiedzi na pytania.Byłam bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza.Jednym słowem super -polecam.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Prywatny nr tel Usługa: Zwykła wizyta

   Bardzo miła Pani doktor. Wszystkie badania wykonane w sposób delikatny. Podejście do pacjenta na wysokim poziomie.Cena za wizytę przystępna.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Andrzej Polaszewski

  Ginekolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

   Bardzo dobry specjalista, życzliwy, zatroskany o pacjenta,
   pełen zrozumienia. Dziękuję za indywidualne podejście i pomoc w podjęciu trudnej decyzji.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor prawidłowo ocenił co mi dolega. Przepisał odpowiednie leki. Problem zniknął. Wizyta konkretna.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Leszek Krzysztof Lipiński

  Chirurg, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: wycięcie znamion

   Pan Doktor bardzo sympatyczny. Omówił cała wizytę i co będzie robione. Zabieg wykonany bezbolesnie , szybko. Jak najbardziej polecam

  • M
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Lekarz przyjazny dla pacjenta, uśmiechnięty,pilnie słucha i stawia trafną diagnozę.Maj 2016, fachowo przeprowadzona operacja woreczka żółciowego. W latach wcześniejszych operacja żylaków kończyny dolnej.
   Fachowiec godny polecenia .
   Małgorzata K.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maciej Krzak

  Ortopeda,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz godny polecenia. Konkretny , fachowo i zrozumiale odpowiada na zadane pytania przez pacjenta. Nigdzie się nie spieszy , nie spogląda ciągle na zegarek.Czas poświęcony dla pacjenta jest w pełni wykorzystany. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz znajduje dużo czasu dla pacjenta, jest nastawiony życzliwie, przekazuje konkretne informacje w przystępny sposób.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Joanna Choińska

  Psycholog, Terapeuta, Seksuolog,

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przeprowadzona terapia. Pani Joanna pomogła mi w rozwiązaniu mojego problemu. Naprawdę polecam, spotkania odbywają się zawsze w miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Rzeczowa i otwarta rozmowa pozwoliła mi na ukierunkowanie myślenia we właściwym kierunku. Uzyskałem pomoc!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Hanna Makles

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: ultrasonograficzna ocena rozwoju i budowy płodu-badanie połówkowe

   Pani doktor przesympatyczna, miła i wzbudzająca zaufanie pacjenta. Badanie wykonane bardzo dokładnie i skrupulatnie, bez pospiechu, a odpowiedzi na moje liczne pytania wyczerpujące. Gorąco polecam Doktor :).

  • Dzisiaj miałam badanie prenatalne połówkowe. Pani doktor to wspaniała kobieta. Wszystko dokładnie nam opowiedziała, każdy cm małego ciałka był z nami omówiony, pożartowaliśmy trochę, wszystko odbywało się bez pośpiechu, bardzo szczegółowo. Ogólnie baaardzo przyjemna atmosfera była podczas badania. Jedyny minus to brak jakichkolwiek zdjęć 3d, wszystko w 2d, a jedyny filmik to ten z biciem serduszka, który trwa 5 sekund :( Ale mimo tego ani odrobinę nie żałuję wydanych 200 zl :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Paweł Gorlas

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

   Jestem po pierwszej wizycie, na następnej mam zaplanowane badanie i pierwszy zabieg. Zaplanowane są 2 godziny, więc zakładam, że będzie to zrobione profesjonalnie. Pierwsze wrażenie, bardzo dobre.

  • M

   Niestety lekarze powinni być oceniani w dwóch kategoriach. Moja ocena należy do kategorii "na NFZ". Pierwsza wizyta przebiegła poprawnie, lekarz skierował mnie na zabieg barona, nawet poszedł mi na rękę z doborem szybkiego terminu. Niestety druga wizyta przypominała bardziej zawody na czas niż zabieg. Od wejścia od razu na fotel, bez słowa,w pół minuty było po zabiegu i już można się ubrać​. Nie zdążyłam dobrze spodni zapiąć a lekarz wręczając mi karteczkę z datą kolejnej wizyty pokazał mi drzwi. W progu dopytywałam w jakim celu ta kolejna wizyta. Lekarz poinformował, że ten zabieg będzie trzeba powtórzyć, bo metodę barona robi się kilka razy o czym nie miałam zielonego pojęcia i do teraz wydaje mi się to sprzeczne z informacjami w internecie. Zapytałam jeszcze szybko, czy będą jakieś bóle, bo już nie czułam się najlepiej na co Pan doktor zapewnił, że wszystko będzie dobrze i do zobaczenia! Drzwi się za mną zamknęły. Do recepcji jeszcze jakoś doszłam, ale do auta z trudem. Leżałam w samochodzie 15 minut płacząc z bólu. Zastanawiałam się jak mam prowadzić auto w takim stanie. Nie było takiej możliwości. Ból przypominał upadek na kość ogonową z dużej wysokości, połączony z zatwardzeniem. Wróciłam do przychodni. Dziękuję Pani recepcjonistce, która jak tylko mnie zobaczyła pobiegła po lekarza. W gabinecie lekarz nic nie tłumacząc wsadził palec w odbyt, wyjmując gumkę i ból ustąpił. Ponownie dostałam karteczkę z datą szybszej wizyty, bez tłumaczenia co poszło nie tak ani co dalej. Musiałam się bardzo dopytywać. Lekarz powiedział, że zrobiłby to delikatniej wiedząc, że jestem tak wrażliwa i na następnej wizycie tak zrobi. Oczywiście nie wybieram się tam już ponownie. Z zebranej przeze mnie wiedzy wynika, że taki ból może spowodować źle założona gumka a co więcej taką gumkę usuwa się bardzo ciężko, więc mam wątpliwości co do tego jaki zbieg faktycznie przeprowadził lekarz..

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu