Przychodnia Specjalistyczna K. Z. Szymańscy

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna K. Z. Szymańscy

Szajnowicza-Iwanowa 57

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Sowa-Szymańska

  Stomatolog,

  • K

   Ja mam inną opinię o Pani dr Szymańskiej. To super dentystka z super podejściem nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci. Mały miał założoną plombę w Dentarii i niestety wypadła a w gabinecie Pani dr Szymańskiej dość, że za darmo bo to w jedynce to się trzyma jak trzeba. Ja sama też miałam nadlewane żeby z powodu złego zgryzu parę lat temu u Pani dr i trzymają się jak trzeba. Wcześniej jak chodziłam do innych dentystów słyszałam, że należy tylko usunąć i wstawić tzw. państwowe. Dzięki dr Szymańskiej mam swoje zęby co prawda nadlane ale swoje już ponad 8 lat i nic się z nimi nie dzieje. Jestem stałą pacjentką dr Szymańskiej i nie zmienię jej za nic zresztą tak samo jak cała nasza rodzina. Pozdrawiam serdecznie dr Szymańską

  • X

   Miła atmosfera, pani stara się być delikatna... ale obie plomby wypadły mi po paru miesiącach.


 • Jacek Ujma

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Położnicze św. Łukasza Sp. z o.o.Usługa: odklejenie napletka

   Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem. Zabieg u półtora rocznego synka przeprowadził z wielką delikatnością za co bardzo dziękuję. Później jeszcze w przychodni znów badał synka i rozwiał moje wątpliwości za co również dziękuję. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, nawet po kilka razy, jak mi, zmartwionej niepotrzebnie matce dziecka. Serdecznie polecam. Jest fachowcem ze znakomitym podejściem do dziecka.

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia Rodzinna Euro-MedUsługa: złamana ręka

   Pan dr Jacek Ujma to świetny specjalista, najlepszy z jakim miałam do czynienia, lekarz jakich mało, podejście do dziecka cudowne. Przede wszystkim jest wspaniałym skromnym człowiekiem, zawsze uśmiechnietym który nikogo nie zostawi bez pomocy, świadczą o tym tłumy rodziców z dziećmi po drzwiami jego gabinetu. To jedyny minus że trzeba trochę się uzbroić w cierpliwość i czekać ale uwierzcie, że warto. Takich specjalistów nam potrzeba. Bardzo dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę i wsparcie bo dla matki nie ma nic cenniejsze niż jej dziecko.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu