Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze

(36 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze

Grodzka 73

58-314 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Umińska-Burek

  Okulista,

  • M

   Przez lata chodziłam do dr. Beaty Burek i byłam zadowolona ale po ostatniej wizycie moja opinia uległa diametralnej zmianie. Od lat choruję na niedoczynność tarczycy o czym Pani doktor wie. Niedawno poszłam do niej na wizytę prywatną z opuchniętą powieką i widocznym wytrzeszczem jednego oka. Skarżyłam się na ból w oku, na to że nieraz podwójnie widzę i że oko delikatnie wychodzi mi na wierzch. Pani doktor to wszystko zignorowała, stwierdziła, że nic złego się nie dzieje, jedynie, że mam lekki astygmatyzm i nic więcej. Kazała mi zmienić szkła w okularach.
   Tydzień temu poszłam do endokrynologa i okazało się, że już nie mam niedoczynności tarczycy tylko chorobę Gravesa-Basedowa i orbitopatię tarczyczową. Wytrzeszcz oka okulista też powinien stwierdzić dlatego nie polecam doktor Beaty Burek.

  • A

   Konkretna i rzeczowa okulistka, która widać że dobrze zna sie na swojej pracy.przy tym bardzo sympatyczna. godna polecania

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Danuta Golec-Wiśniewska

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Filia PodzamczeUsługa: Inny

   Byłam z córką u Pani Doktor. Mała kaszlała i miala katar (1,5 mc). "Nic jej nie jest, tylko czyścić nosek". Druga wizyta mala w coraz gorszym stanie "nic nie jest" przypisala witaminę D, tydzień wcześniej również ale z innej firmy (!!!). Trzeciego tygodnia poszlam prywatnie i musiałam podać dziecku antybiotyk(!!!). Później poszłam na szczepienie i Pani doktor byla w szoku jak to antybiotyk "przeciez nic jej nie bylo". Na antybiotyku dwa dni i dziecko zdrowe. Nie polecam ale Pani szczera optymistka zawsze uśmiechnięta, ale nie o to chodzi w tym zawodzie.

  • M

   Jeżeli komuś zależy tylko na uśmiechu lekarza, to będzie bardzo zadowolony. Ja osobiście wolę gdy lekarz jest konkretny, posiada wiedzę, zadaje pytania, szuka przyczyny, a tego u pani doktor nie doświadczyłam. Sama musiałam podpowiadac rozwiązania, ciągnąć za język. A i tak żadnych konkretów. A już stwierdzenie, że dziecko nie może mieć zaparć po żelazie, bo ono działa odwrotnie... ręce mi opadły!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Skiba

  Psychiatra,

  • Lokalizacja: NZOZ 'Kosmonautów'Usługa: BPD

   Prawdziwe studium przypadku: ciepła, fachowa opieka już od pierwszej wizyty. Mentalne przytulenie i wsparcie emocjonalne przesiąknięte łatwo udostępnianą wiedzą, okraszone wyśmienitym poczuciem humoru- tego cudu psychiatrii doświadczyłam dzięki Panu Doktorowi na własnej skórze. Ponadto, zajmując czas sporo ponad przewidziany, na pożegnanie dostałam garść uśmiechu i wiary w siebie.
   'Miło' chorować wiedząc, że jest się słuchanym, rozumianym, w dodatku w znakomitych rękach, a właściwie- głowie.

  • P
   Lokalizacja: NZOZ 'Kosmonautów'

   Bardzo ciepły i serdeczny lekarz. Dokładnie pyta o przeżycia pacjenta chcąc znaleźć przyczynę danego stanu i najlepsze rozwiązanie aby pomóc.
   Pacjent czuje się zaopiekowany i nie pozostawiony sam sobie, ale z poczuciem że jest ktoś kto chce mu pomóc.
   Bardzo cenne poczucie dla osoby z problemami emocjonalnymi i z problemami natury psychicznej.
   Polecam wszystkim szukającym pomocy i wsparcia.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Małgorzata Gorski

  Kardiolog, Internista,

  • P

   Pani Doktor jest przede wszystkim człowiekiem, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i robi dokładny wywiad nie tylko kardiologiczny. Lekarz na którego można liczyć i w 100% oddać się w jej ręce.

  • J

   Bardzo dobry specjalista, dzięki niej mam zrobioną ablację serca bo już żadne leki nie skutkowały, od nowa zaczynam żyć. Gorąco wszystkim polecam przyjmuje w poradni zaburzeń rytmu serca w szpitalu im. Sokołowskiego-Wałbrzych, wykonuje ablacje serca.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Alicja Serafinowicz-Malizna

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna S.J. Regina i Walenty Śliwa Poradnia PedriatycznaUsługa: Inny

   Nie jest zbyt pochopne wdrażane leczenie antybiotykiem, szczegółowy wywiad i liczenie się z informacjami od rodzica to dla mnie najważniejsze atuty.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna S.J. Regina i Walenty Śliwa Poradnia Pedriatyczna

   Najgorszy lekarz pediatra z jakim mialam do czynienia.
   Przed szczepieniami tylko osluchuje dziecko a zadaje pytania rodzicom czy dziecko jest zdrowe? Nie sprawdza postępów rozwojowych.
   Nie potrafila zinterpretowac wynikow badan dziecka
   Nie ma zadnej wiedzy nt rozszerzania diety u dzieci z problemami, rozdaje ulotki reklamowe
   Na bilansie zadaje pytania rodzicowi czy slyszy i widzi poprawnie czy nie ma zeza.
   Odradzam w zyciu nie poszlabym do tej lekarki z chorym dzieckiem i nie pozwolilabym aby dziecko bylo od opieka tylko takiego "specjalisty"

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania