Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze

(41 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze

Grodzka 73

58-314 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba Inny

  Niestety nie jestem zadowolona z wizyty. Oczekiwałam wzbudzenia nadziei na poprawę (tymczasem po wizycie poczułam się gorzej niż przed, a moje poczucie wartości spadło jeszcze bardziej), diagnozy (poznanie diagnozy to prawo pacjenta, po to tez poszłam do lekarza, tym czasem lekarz uznał, że nie ma sensu się szufladkowac), poważnego potraktowania (a nie pobłażliwego jakie miało miejsce). Wywiad był dlugi, ale w moim odczuciu nieprofesjonalny, bardziej towarzyski niż kliniczny. Osobom z depresja nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba Inny

  U lekarza byłam na wizycie z moją mamą. Ma pobłażliwe podejście do choroby dwubiegunowej afektywnej, uważa że osoba chora od 18 lat może całkowicie zrezygnować z zażywania leków. W kryzysowym momencie nie odbiera telefonu, nie ma z nim kontaktu. Skończyło się to czwartą hospitalizacją w ciągu 4 lat.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba Inny

  Bardzo polecam! Po niemiłych doświadczeniach z wizytami w ramach NFZ bardzo pozytywnie się zaskoczyłam przy doktorze Skibie. Lekarz z powołania, bardzo zaangażowany i empatyczny, wyjaśnił wszystkie wątpliwości,mega polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Gorski Inny

  Bardzo polecam! Pani Doktor uważnie słucha pacjenta, szczegółowo dopytuje o objawy, samopoczucie i dotychczasowe leczenie. Bardzo dokładnie bada, jeśli jest potrzeba zaleca dodatkowe badania, by mieć pewność diagnozy. Wszystko dokładnie wyjaśniania i tłumaczy. Doktor poświęciła mi znacznie więcej czasu niż był przewidywany czas wizyty. Wszystko w miłej, profesjonalnej atmosferze. Po pierwszej wizycie i trafnej diagnozie, dostałem skierowanie na wykonanie by-passów. W obecnym czasie jestem już po zabiegu i w dalszym ciągu stosuję się do zaleceń Pani Doktor.Tyle empatii co ma Pani Doktor do pacjenta to się niestety rzadko spotyka. Bardzo szczerze polecam !!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba Inny

  Dziekuje Panie doktorze za poświęcony mi czas i pozbieranie mnie w calosc. Otworzyl mi Pan oczy na beznadziejna sytuację w jaka sama weszłam. Jedna zwykla rozmowa zdziałała cuda. Z całego serca polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Serafinowicz-Malizna Inny

  Nie jest zbyt pochopne wdrażane leczenie antybiotykiem, szczegółowy wywiad i liczenie się z informacjami od rodzica to dla mnie najważniejsze atuty.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Gorski

  Pani Doktor jest przede wszystkim człowiekiem, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i robi dokładny wywiad nie tylko kardiologiczny. Lekarz na którego można liczyć i w 100% oddać się w jej ręce.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba BPD

  Prawdziwe studium przypadku: ciepła, fachowa opieka już od pierwszej wizyty. Mentalne przytulenie i wsparcie emocjonalne przesiąknięte łatwo udostępnianą wiedzą, okraszone wyśmienitym poczuciem humoru- tego cudu psychiatrii doświadczyłam dzięki Panu Doktorowi na własnej skórze. Ponadto, zajmując czas sporo ponad przewidziany, na pożegnanie dostałam garść uśmiechu i wiary w siebie.
  'Miło' chorować wiedząc, że jest się słuchanym, rozumianym, w dodatku w znakomitych rękach, a właściwie- głowie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Skiba

  Bardzo ciepły i serdeczny lekarz. Dokładnie pyta o przeżycia pacjenta chcąc znaleźć przyczynę danego stanu i najlepsze rozwiązanie aby pomóc.
  Pacjent czuje się zaopiekowany i nie pozostawiony sam sobie, ale z poczuciem że jest ktoś kto chce mu pomóc.
  Bardzo cenne poczucie dla osoby z problemami emocjonalnymi i z problemami natury psychicznej.
  Polecam wszystkim szukającym pomocy i wsparcia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Serafinowicz-Malizna

  Najgorszy lekarz pediatra z jakim mialam do czynienia.
  Przed szczepieniami tylko osluchuje dziecko a zadaje pytania rodzicom czy dziecko jest zdrowe? Nie sprawdza postępów rozwojowych.
  Nie potrafila zinterpretowac wynikow badan dziecka
  Nie ma zadnej wiedzy nt rozszerzania diety u dzieci z problemami, rozdaje ulotki reklamowe
  Na bilansie zadaje pytania rodzicowi czy slyszy i widzi poprawnie czy nie ma zeza.
  Odradzam w zyciu nie poszlabym do tej lekarki z chorym dzieckiem i nie pozwolilabym aby dziecko bylo od opieka tylko takiego "specjalisty"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania