Przychodnia Specjalistyczna

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna

Witkowska 53

62-200, Gniezno, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Kozak

  Neurolog,

  • PANI EWA KOZAK, JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM NEUROLOGIEM. PRZY MOICH DOLEGLIWOŚCIACH Z BARDZO SKĄPYMI WIDOMOŚCIAMI NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA, TAK MNIE POKIEROWAŁA, ŻE W PRZECIĄGU JEDNEGO MIESIĄCA ZDIAGNOZOWAŁA U MNIE SM.
   DZIĘKI NIEJ I SZYBKIEJ REAKCJI I PODEJRZEŃ ZAKWALIFIKOWANO MNIE NA PROGRAM DOTYCZĄCY STWARDNIENIA ROZSIANEGO. MUSZĘ DODAC, ŻE KAŻDA WIZYTA ODBYŁA SIE NA KASĘ CHORYCH. I CHOC WIEM I LICZE SIE Z TYM,ZE MOJA CHOROBA JEST NIE ULECZALNA TO GODNY POLECENIA LEKARZ! KOBIETA ANIOŁ DZIĘKUJE!


 • Piotr Nowak

  Ortopeda,

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: endoproteza stawu

   Wspaniały lekarz. Nikt nie chciał się podjąć operacji wymiany stawu biodrowego na emdoproteze, że względu na mój mlodziutki wiek. Jestem 8 tygodni po operacji endoprotezoplastyki i z koszmaru mój komfort życia zmienił się na normalność, a wiem, że będzie jeszcze lepiej !

  • A

   Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł. Umie podejść indywidualnie do pacjenta. Wizyty u Pana Doktora są bardzo przyjemne.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ryszard Paweł Gieryn

  Chirurg,

  • G
   Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Ryszard Gieryn

   Byłem na wizycie w celu wykonania badania u Pana dra. Gierynia w Vivax- ie w Gnieźnie. Dawno nie miałem przyjemności spotkać tak miłego, sympatycznego a zarazem kompetentnego lekarza. Gorąco polecam, umawiajcie wizyty do niego a nie zrazicie się do służby zdrowia

  • A

   Jestem zażenowana poziomem usług pana doktora.Mój schorowany tato skręcił sobie nogę.Pan doktor przyjął nas,obejrzał zdjecie i bez słowa zaczął wypisywać coś w karcie.Dopiero na moje pytanie co jest tacie,udzielił ospowiedzi.Następnie nie pytając jakie leki przyjmuje tato,zapisał mu zastrzyki przeciwzakrzepowe (dobrze,ze tato zapytał się czy przyjmując swoje leki i zastrzyki,nie zaszkodzi sobie).Wypisał zapotrzebowanie na ortezę i w trakcie wizyty zacżął rozmawiać przez telefon.Kiedy pojechałam do sklepu medycznego,okazało się,że pan doktor zapomniał przystawić pieczątkę i podpisać sie,zapomnial też o kodzie.Musiałam wrócić do przychodni i poczeakc aż pan dokor uzupełni braki.Wróciłam do sklepu i okazało się,ze pan doktor wpisał kod nieaktualny od dwóch lat.A o ortezie dmuchanej,którą pan doktor przepisał, w żadnym sklepie medycznym nie słyszeli ( o bucie pneumatycznym już tak)...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu