NZOZ Przychodnia "Risus" Gabinet Stomatologiczny "Risus"

(3 opinie)

Gabinet Stomatologiczny "Risus" istnieje w Bielawie od 1999 roku. Nasza przychodnia to nowoczesna praktyka, którą stale rozwijamy. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i podnosimy kwalifikacje. Kształ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Przychodnia "Risus" Gabinet Stomatologiczny "Risus"

Marksa 8b

58-260 , Bielawa , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinet Stomatologiczny "Risus" istnieje w Bielawie od 1999 roku.

Nasza przychodnia to nowoczesna praktyka, którą stale rozwijamy. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i podnosimy kwalifikacje. Kształcimy się podyplomowo, aby nadążyć za nowymi metodami leczenia i zagwarantować Państwu wysoką jakość usług. Stosujemy najwyższej jakości materiały oraz pracujemy na nowoczesnym sprzęcie.
To wszystko decyduje, że w naszej placówce możemy zaoferować oraz zagwarantować Państwu wysoką jakość i skuteczność leczenia stomatologicznego.

Dużą wagę w naszej klinice przykładamy do przyjaznej atmosfery i zminimalizowania stresu związanego z wizytą u dentysty. Ze szczególną troską traktujemy naszych najmłodszych pacjentów.

Zapraszamy do wizyty w naszym Gabinecie.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Lilijana Gdula leczenie kanałowe

  Leczę zęby od wielu lat u Pani doktor . Zawsze miło i fachowo .Nigdy nie ma problemów i szybko można umówić wizytę .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Abramowicz leczenie zęba

  nie polecam mówię wam nie chodźcie do tej lekarki mi tak zatruła zeba że aż z dziaslem i z kością której już nie ma wszystko potwierdzone tomografem i przez chirurga nie polecam naprawdę A zresztą nie tylko to 3 zebow które leczyla też nie mam wszystkie miały komplikacje co potwierdzone również przez innego stomatologa


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Jestem stałą pacjentką gabinetu ,,Risus" w Bielawie. Jak najbardziej polecam...Wysoki poziom usług- nigdy nie zawiodłam się. Lekarze konkretni, rzeczowi, zaangażowani w swoją pracę. Bardzo profesjonalne, a przy tym empatyczne podejście do pacjenta. Pomimo,że od kilku lat mieszkam na stałe we Wrocławiu, nie zamierzam zmieniać stomatologa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania