Przychodnia Rejonowa

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Zdrojowa 46

87-720 , Ciechocinek , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Decka-Praszczałek

  Stomatolog,

  • H

   To mogłaby być moja stomatolog, gdybym mieszkał trochę bliżej. Duża wiedza fachowa i właściwe podejście do pacjenta. Podczas pobytu w sanatorium byłem zmuszony pojawić się u Pani Doktor. Wizyta została wyznaczona błyskawicznie, a praca wykonana perfekcjonalnie.
   Całkowitym zaskoczeniem był paragon z kasy fiskalnej na koniec wizyty. Ten gabinet wyprzedza wszystkie inne mi znane, Rewelacja !!!!
   Chciałbym mieć takich fachowców w mojej miejscowości.
   Henryk S.

  • N

   choc na wizyte zostalam umowiona prywatnie to jednak pani doktor mnie nie przyjela nie rozumiem podejscia ktorego nie zauwazylam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Lotfi Monsour

  Chirurg,

  • Nie polecam. Zapisał co prawda moją Mamę do poradni onkologicznej, ale bez zielonej karty a to oznaczałoby oczekiwanie 3 miesięczne (tak powiedzieli mi już w poradni). Z kartą przyjęliby moją Mamę w jeden dzień (Bydgoszcz). Na moje zapytanie dlaczego takowego dokumentu nie wydał - dostałem odpowiedź, że nie mógł wystawić ponieważ nie jest lekarzem pierwszego kontaktu dla (nieżyjącej od dziś) mojej Mamy. Jest to nieprawdą ponieważ po zweryfikowaniu tej odpowiedzi wiem, że lekarz pierwszego kontaktu wystawia taką kartę gdy jest podejrzenie lub pewność nowotworu. A jeśli jest pewność jak u Mamy (histopatologia, opis) może wystawić taką kartę każdy lekarz, który ma podpisaną umowę z NFZ. Ten pan ma. Moja mama miała już stwierdzonego raka, była z wypisem - a na skierowaniu w/w obcokrajowy lekarz napisał "guz piersi lewej złośliwy" - więc mógł spokojnie kartę wystawiać. Ja mam uczyć lekarzy?