Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Piaskowa Góra
Główna 4, 58-309 Wałbrzych
Przychodnia Piaskowa Góra logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (54)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  Mateusz Bojarski Inny

  Lekarz nie empatyczny, wydaje się, że od razu jest nastawiony na wręcz pretensjonalne podejście do pacjentki. Metoda leczenia którą zaproponował, jak się okazało po konsultacji ze specjalistą, „na skróty” i nie satysfakcjonująca mnie jako pacjentki. Lekarz pozwala sobie na różne śmiałe stwierdzenia, które nie powinny mieć miejsca. Słabo wytłumaczony problem, słaba komunikacja. Wizyta na Nfz, cytologia zaproponowana dopiero za miesiąc na kolejnej wizycie-pewnie tak to działa, że na NFZ nie jest możliwe zrobienie i usg i cytologii na jednej wizycie ale w moim przypadku było to konieczne a tego zabrakło. Nie wrócę na proponowaną przez doktora kontrole i nigdy się tam nie pojawię.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jacek Chort Inny

  Lekarz skierował mnie na USG oczodołu, informując przy tym, że jak zostanie odebrany wynik, to mam wrócić z nim bez rejestracji i skierowania, co też – według „zalecenia” - zrobiłam. Niestety, pan doktor wykazał się krótką pamięcią, i gdy pojawiłam się w gabinecie z rzeczonym wynikiem, zostałam odesłana do rejestracji, a gdy wspomniałam o fakcie, że doktor sam kazał mi przyjść do gabinetu z wynikiem, zwyczajnie odmówił. Zachowanie tego pana oceniam bardzo nieprofesjonalnie, nie dość, że zachował się opryskliwie i nieprofesjonalnie w stosunku do pacjenta, to jeszcze skazał mnie jako starszą i schorowaną osobę na wielomiesięczne oczekiwanie na kolejną wizytę (wizyta w Listopadzie, a mamy kwiecień!), gdzie sam kazał pominąć rejestrację, bo wynik miał przejrzeć „między pacjentami”. Idziesz po pomoc, oczekujesz empatii i wsparcia, a dostajesz dyplomowany popis nieprofesjonalnej arogancji. Stanowczo nie polecam!!! Na przyszłość zastanowić się kogo zatrudniacie!

  A
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Zaranek Inny

  Bardzo polecam, trafiłam do doktora Zaranka po poleceniach koleżanek, które miały styczność z Doktorem w szpitalu przy narodzinach. Sama więc zdecydowałam się przenieść prowadzenie ciąży do Doktora i to była dobra decyzja. Wizyta odbywa się w przyjemnej atmosferze, Pan Doktor chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Czujemy się dobrze zaopiekowani :)

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Próbując pozbyć się problemu z uszami, u lekarza byłem przy trzech różnych wizytach, za każdym razem dostając nowy antybiotyk, mimo że nie zostały mi zrobione żadne badania, a każdy z antybiotyków był nieskuteczny. Finalnie taka kuracja osłabiła mój układ odpornościowy.

  Zdiagnozował u mnie zapalenie uszu, które mimo trzech różnych antybiotyków nie zostało uleczone. Po nieudanym pozbyciu się mojego problemu, udałem się do innego specjalisty - lekarz wykonał mi badania na bakterię i grzyby, których wyniki były negatywne. Finalnie okazało się, że problemy z uszami były spowodowane łojotokowym zapaleniem skóry.
  Kompletny brak komunikacji i empatii. Poczuł się obrażony tym, że zapisywałem w telefonie notatki z badania, uznał że się bawię telefonem i go ignoruję.

  P
  Profil zweryfikowany
  Mateusz Bojarski Inny

  Niestety nie polecam. Lekarz z kompletnym brakiem empatii. Ani nie spojrzał na wyniki badań, ani nie wysłuchał jaka była do tej pory droga leczenia. Powiedział tylko, że nie będzie mnie uczył medycyny jak zadawałam pytania odnośnie swojego zdrowia. Stwierdził, że ,, mące wszystko” jak chciałam opisać jakie leki i w jakiej kolejności brałam do tej pory i stwierdził, że nie jest to pytanie do niego. Nie rozumiem tego podejścia jak i tego, że nie dostałam żadnego opisu badania z obrazem USG i diagnozą. Dodatkowo lekarz nie zapytał o ostatnio wykonywaną cytologię a miałam ją robioną dawno już i myślałam, że uda mi się dzisiaj powtórzyć badanie. Zero fachowego podejścia czy zwykłej ludzkiej życzliwości. Nie spodziewałam się, że wizyta prywatna może się odbyć w taki sposób. Zmarnowany czas i pieniądze.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Od roku mam problem z ciągłym pojawiającym sie zapaleniem zatok. Lekarz nie chciał mnie nawet wysłuchać tylko stwierdził, że młode pokolenie jest nieodporne. Zero zainteresowania. Nie zlecił żadnych badań i tylko że mam brać #######. Szkoda czasu.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Choć nie mam zwyczaju zostawiać komentarzy- uznałam, że zrobię to dla zasady, bo tak zwyczajnie nie można traktować człowieka. Brak empatii. Nieprzeciętna arogancja. Pacjentów traktuje z pogardą. Ironizuje, wchodzi w słowo, woli oceniać niż pomóc. Wręcz wyśmiewa się z pacjenta i żadnej rzeczowej pomocy na jaką liczy pacjent u lekarza. Ten pan sprawia wrażenie jakby był "chodzącym ideałem", a wszyscy pacjenci nie są niczego warci. Tyle, ile dowiedzialam sie na temat dolegliwości i zaleceń, wiedzialam sama przed wejsciem do gabinetu. Nie polecam, wyszłam z zażenowana. To lekarz dla ludzi asertywnych i o silnych nerwach.

  A
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Kocjan-Grabowska Inny

  leczyłam się rok pod opieką pani doktor, ani razu nie przepisała mi dobrego leku. brak empatii, podejścia do pacjenta. lekarka nie bardzo przejmuje się i zwraca uwagę na przepisane leki. stanowczo odradzam i nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Sattam Alkaddour Inny

  Nie zostawil mnie samej z problemem, za co bardzo dziękuję. Jest zaangażowany, podejmuje diagnostykę, przeprowadza wywiad z pacjentem, a na koniec przepisuje dobre leki. Na wizytę przyjechałam spontanicznie, ponieważ dolegliwości bólowe nie mijały. Cieszę się, że otrzymałam fachową pomoc. Dziękuję!

  M
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Kocjan-Grabowska Inny

  Nie polecam.
  nie interesowało Panią co jest dziecku. Zero jakiejkolwiek normalniej komunikatywności i odpowiedzi dermatologicznej.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania