Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Piaskowa Góra

Główna 4

58-309 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Jeziorny Inny

  Wspanialy lekarz. Od początku wizyty widać i czuć ogromną empatię i zaangażowanie lekarza. Wszystko wyjaśnione od początku do końca, komfortowe badania oraz miła atmosfera w gabinecie.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Bojarski Inny

  Na prawdę super Lekarz. Prowadzi ciążę i mnie po raz drugi i jestem bardzo zadowolona. Najwyższy poziom, wszystkie szczegóły, wszystko wytłumaczy. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Wizyta dotyczyła krwawienia z nosa u 6 letniego dziecka. Doktor nie wysłuchał rodzica, z jednej strony pyta z czym się przyszło a z drugiej nie daje możliwości wypowiedzenia się, przerywa. Wizyta dzięki której dziecko z pewnością zraziło się do lekarzy. Zupełny brak komunikacji. Brak możliwości opisania problemu. Lekarz wręcz krzyczał. Bardzo niemiły, niesympatyczny. Może posiada wiedzę i doświadczenie ale nie on jedyny. Po raz pierwszy spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta. Co do skuteczności leczenia, które zakończył po jednej wizycie, bez konieczności skontrolowania, to się okaże. Szkoda tylko że gdy byliśmy z innym problemem u doktora prywatnie wizyta przebiegała zupełnie inaczej.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Dryl (Strzelecka) Inny

  Pani doktor niemiła i nieuprzejma. Na dzień dobry wchodząc do gabinetu bez wcześniejszego zapoznania się z moją kartoteką i stanem zdrowia zostałam posądzona o symulacje.Pani doktor stwierdziła że nie jestem chora tylko chodzi mi o chorobowe. Na pytania dotyczące mojej choroby otrzymałam drwiące odpowiedzi typu,, no właśnie,, dlaczego,,, też bym to chciała wiedzieć,,, ''
  Na pytanie :jak pani mogła tak powiedzieć że chodzi mi tylko o chorobowe,,,, nie otrzymałam także odp ponieważ pani doktor ją przemilczała. Serdecznie nie polecam wizyt u tej pani doktor

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Olak Inny

  Wybrałam się na prywatną wizytę z nadzieją, że nie będę musiała czekać w kolejce do lekarza, bardzo się zdziwiłam, kiedy okazało się, że przede mną jest na prawdę sporo osób - mimo wszystko cierpliwie czekałam na swoją kolej. Pani doktor bardzo nie uprzejma, nie odpowiadała rzeczowo na moje pytania, niczego mi nie wytłumaczyła. Pokazałam Pani doktor poprzednie wyniki oraz zapisy z konsultacji - w przelocie rzuciła na to okiem. Zapisała mi losowy antybiotyk, dodatkowo coś na kamicę, aczkolwiek powiedziała, że z samego USG nie jest w stanie stwierdzić czy rzeczywiście na nią choruję. Dodała, że nie widzi możliwości aby zapisać mnie na jakieś bardziej szczegółowe badania. Kompletna strata czasu i moich pieniędzy.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Rozmiarek podcięcie wędzidełka

  Polecam w 100% , fachowe podejście do pacjenta , sprawa została załatwiona w trybie natychmiastowym bez żadnych problemów.
  Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łucja Jungiewicz

  Jak dla mnie bardzo profesjonalny lekarz, oby więcej takich. Mama leczyła się wcześniej u innych lekarzy i bez efektów, po kilku wizytach u dr Jungiewicz większość objawów zniknęła. Poza tym Pani doktor wykazuje empatię i zainteresowanie pacjentem co dziś jest rzadkością.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Krawczyk-Rojek

  Zdecydowanie odradzam. Stawiła mi diagnozę że mam tężyczke i nerwobóle nie robiąc żadnych badan. Stwierdziła że młodzi ludzie tak mają... nie zostawiłam sprawy i udałam się do innego specjalisty który zlecił rezonans magnetyczny głowy. Niestety wykryto torbiel pajeczynowki, teraz mam dokładne badania. Z całego serca nie polecam

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Lichtańska-Król

  Bardzo uprzejma, życzliwa profesjonalna osoba. Polecam jak najbardziej, duże doświadczenie widać od razu. Bardzo rzeczowo sympatycznie świetne podejście do pacjenta. Wizyta nie trwała 2 minuty jak bywa to u innych lekarzy. Wszystko świetnie wyjaśnione, ładnie opisane przede wszystkim czytelnie i przejrzyście.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Bojarski ciąża

  Do dr chodzę od 20 lat- pod jego opieką urodziłam dwoje dzieci a obecnie jestem w trzeciej ciąży
  Od zawsze dojeżdżam z Wrocławia bo warto!
  Nie ma nikogo kto byłby bardziej kompetentny
  Polecam !

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania