Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Piaskowa Góra

Główna 4

58-309 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Roczne dziecko kwalifikował się do podcięcie wędzidełka,lekarz powiedział że wszystko jest ok i nie trzeba! Dziś ma 3,5 roku ,jest po podcięciu , przez wędzidełko nie miał wyraźnej mowy, trudności z jedzeniem ,skrzywienie zgryzu. Zgroza!!! Każdy doktor który to widział wadę był zdziwiony jak można było zlekceważyć taka wadę ! Absolutnie nie polecam !!! Jest arogancki ,nie patrzy na pacjenta, nie pozwala się wypowiedzieć, nie ma żadnego podejścia do pacjenta. Szkoda nerwów i to tylko strata czasu !


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kołaczyńska Inny

  Leczę się u Pani doktor po zatorowości płuc. Pani Kołaczyńska jest lekarzem z dużą wiedzą, dokładnością,empatią. Nie bagatelizuje zgłaszanych dolegliwości. Jednym słowem wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Dryl (Strzelecka) Inny

  Nie polecam tej pani doktor . Bardzo niemiła , opryskliwa. Nie zapoznała się z wcześniejszą kartoteką leczenia którą przyniosłam ze sobą . Powiedziała ze ją nie interesuje. Moje dolegliwości bólu kręgosłupa lędźwiowego promieniujący do stopy zostały zbagatelizowane . Powiedziała ze to nic takiego . Zaznaczam ze wcześniej trzech neurochirurgów kierowało mnie na operację ale pani doktor nic nie stwierdziła . Na prośbę o skierowanie na rehabilitacje stwierdziła ze mi nie jest potrzebna , leki przeciwbólowe także nie . Gdybym się nie uparła to by nie wystawiła . W ogóle nie słucha co się do niej mówi . A jak się próbuje coś powiedzieć to mówi żeby do niej nic nie mówić . Wizyta to monolog z jej strony . Nie polecam tej pani .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maja Lichtańska-Król Inny

  Nie polecam. Pani Doktor nie wysłuchała mnie do końca. Walczę już z chorobą kilka lat. Mam swoje spostrzeżenia i widzę co dzieję się z moją skórą. Nawet dobrze nie pooglądała zmian na skórze. Na moje spostrzeżenia Pani doktor odpowiadała, że
  to niemożliwe. Brak empatii i zrozumienia. Zmarnowałam skierowanie i czas, a choroba dalej bez diagnozy.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Krawczyk-Rojek Inny

  Nie polecam! Pojawiłam się u Pani doktor z Tomografem głowy po wypadku, po czym wyciągnąć opis przeczytała i mówi, że mi nic nie jest! Płyty nie będzie oglądać bo ma za mały monitor, a gdyby coś było to radiolog(radiolog nie jest lekarzem) by zobaczył i opisal. Mało tego powiedziała, że nie ma sensu mnie nawet badać bo miala nie jedna osobę po takim wypadku i nikomu nic nie było. Pierwszy raz lekarz który nie odczytał płyty, a miałam już przypadek ,że opis był blednie opisany po zobaczeniu płyty dostalam pilne skierowanie na blok operacyjny. Nie Polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łucja Jungiewicz Inny

  Zaangażowanie ... dążenie do poznania przyczyny choroby ...
  Specjalizacja internistyczna na najwyższym poziomie ...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Bojarski Inny

  Ogólnie nie polecam. Zdaję sobie sprawę, że lakarz ma leczyć, a nie życzyć miłego dnia, ale ten doktor nie wzbudził we mnie ani zaufania ani nie wykazał się odrobina empatii (co jednak w kontaktach z pacjentem jest wazne). Mój błąd, że spóźniłam się na wizytę (jednak dzwonilam i informowałam pielegniarke o tym, że chwile się spoznie-patrzylam/liczyłam i naprawde nie więcej niż 3minuty) a byłam ostatnia pacjentka i spotkałam się z doktorem w drzwiach. Po wymianie kilku zdań, doktor jednak zdecydował się mnie przyjąć, ale atmosfera była "gęsta". Ze wzg na różne schorzenia, mam często kontakt z lekarzami i juz dawno nikt mnie tak nie rozczarował. Proszę zwrócić tylko uwagę, że do doktora nie ma kolejek, do innych specjalistów w tej dziedzinie są- powinno to dać dr Bojarskiemu do myślenia. Ja zdecydowałam, że już więcej z takiej wizyty u doktora nie skorzystam, choć na usg piersi stwierdził że powinnam przyjść a 2 tygodnie. Skorzystałam, ale już u innego specjalisty.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Dryl (Strzelecka) Inny

  Neurolożka opryskliwa, nie słucha pacjenta, rzuca ironicznymi komentarzami, typu „proszę nie bawić się w lekarza”. Moje dolegliwości zostały całkowicie zbagatelizowane po mimo pilnego skierowania i historii leczenia oraz informacji, jakie przekazywałam. Szkoda tracić skierowanie na takiego lekarza.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Rozmiarek Inny

  Lekarz niesympatyczny ,niecierpliwy, krzykliwy. Potratował mnie z wyższością, nie pozwolił wypowiedzieć się ,ani przedstawić opinie innych specjalistów. Ocenił, że zawroty i bóle głowy są z nerwicy, której nie posiadam. Dziś byłam u innego laryngologa, który stwierdził zapalenie zatok klinowych, które jest bardzo niebezpieczne. Stąd silne bóle i zawroty głowy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Bujak Inny

  Najlepsza Pani dentystka. Miła atmosfera, poczucie humoru, delikatność i fachowe zrobienie plomby. Jestem bardzo Zadowolona.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania