Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

Chopina 22

71-450 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

Kadłubka 10/11

71-521 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Jakszuk

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Miło bardzo profesjonalna djagnoza oraz zastosowane leczenie, Polecam ponieważ żadko się zdaża taka punktualność i szybka djagnoza oraz sposób leczenia

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: konsultacja ortopedyczna + USG

   Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Wyjasnienie prostym przystępnym językiem powód dolegliwości.USG dodatkowym atutem.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Grażyna Zawiska-Rożek

  Dermatolog, dr n. med.

  • G

   Tak dobrze znającego się na swoim zawodzie dermatologa nie ma w całym Szczecinie. Fachowośc i profesjonalizm. Polecam.


 • Alicja Kaseja

  Okulista, lek.

  • M

   Przemiła pani doktor. Bardzo dokładnie słucha pacjenta, szczegółowo dopytuje o różne rzeczy. Byłam z dwumiesięczny synkiem na wizycie i okazała bardzo dużo cierpliwości i życzliwości. Polecam bardzo!


 • Bolesława Ziętara

  Laryngolog,

  • Z

   JEDYNY słuszny laryngolog w Szczecinie! Gdy miałam zapalenie zatok, krtani, uszu i oczu jednocześnie nie był w stanie pomóc mi przez ponad miesiąc ani rodzinny, ani lekarz POZ, ani dwóch (!) różnych laryngologów w szpitalu, dopiero pani doktor mnie wyleczyła - i to w kilka dni! - przepisując stare, sprawdzone specyfiki apteczne, nie faszerując niczym drogim ani antybiotykami, od których wysiadała mi już wątroba. Nieco oschła na pierwszy rzut oka, ale konkretna i tak naprawdę bardzo zaangażowana w stan zdrowia pacjenta :-) Jedyne, czego brakuje jej do ideału, to nowocześniejszy sprzęt w gabinecie (przynajmniej jeśli chodzi o gabinet, w którym przyjmuje na NFZ, na Kadłubka). Bardzo polecam!


 • Andrzej Fabian

  Neurolog, dr n. med.

  • E

   Znam p. Dr. Fabiana jako neurologa - zajął się moimi problemami wielotorowo; zlecił wszelkie niezbędne badania, które przyczyniły się do postawienia diagnozy w właściwym czasie.
   Z uwagą słucha wszystkich komentarzy, spostrzeżeń i opisów objawów i stara się zaradzić każdemu z problemów; dodam - co nie jest bez znaczenia - że wizyty odbywam na koszt NFZ.
   Serdeczny i życzliwy.

  • I

   Bardzo rzadko spotyka się takich ludzi jak doktor A. Fabian. Jego wiedza i podejście do pacjenta to coś co oczekuje się od każdego lekarza, ale jak na razie to tylko on dał mi takie poczucie , że jako pacjent jestem najważniejszy. Prowadzi mnie już kilka lat i jestem mu za to bardzo wdzięczny, że nie mam nawrotów choroby. Chciałoby się powiedzieć dlaczego inni lekarze tak nie postępują jak właśnie A.Fabian - a no dlatego, że są tacy którzy leczą i tacy, którzy LICZĄ . Bardzo wielu osobom go poleciłem i każdy był zaskoczony gdzie znalazłem takiego człowieka. Niestety długo się czeka w kolejce do niego, ale nikt nie protestuje i spokojnie siedzi przed gabinetem, bo wie ,że się nie zawiedzie. Wielkie dzięki !!!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Ilona Radziejewska-Szeremeta

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • B

   Pani doktor postawiła(na dyżurze swiatecznym) diagnozę grypa.Nastepnego dnia poszedłem do swojej internisty i okazało się ze angina ropna.Od razu antybiotyk dostałem a nie tabletki gripex max.


 • Małgorzata Sieniawska - Proszek

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, nie spieszyła się. Trafnie postawiła diagnozę, gdy przyszłam na wizytę kontrolną po kilku dniach pamiętała mój zawód mimo, że byłam u niej tylko ten jeden raz wcześniej. Widać, że wykazuje zainteresowanie pacjentem. Podchodzi do niego podmiotowo, a nie przedmiotowo. Bardzo polecam :)

  • C

   Trafinie zdiagnozowała moja mame - zmobilizowała do regularnego leczenia i kontrolowania ciśnienia w przychodni przez 3 m-c. Zleciła wszystkie badania podstawowe aby ocenic stan pacjenta - czyli nie stosuje metody "na oko" Wykazywała duzo ponad przeciętne zainteresowania pacjentem - przychodzac np do gabinetu zabiegowego podczas badania ciśnienia i INTERESUJĄC sie pacjentem - SAMA Z SIEBIE. Szybko zapamietała imie pacjentki - co tez tworzy milsza atmosfere w czasie wizyty. Rzeczowa, konkretna i fakt "niegadatliwa" ale to dobrze bo szanuje czas swój i innych pacjentów. Bo pogadac to sobie mozna u cioci na plotkach.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Dorota Nowicka-Zubkiewicz

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Mam bardzo dobrą opinię o Pani doktor. Informuje, słucha, poświęca pacjentowi czas i uwagę. Jest kompetentna i dociekliwa. Dowiedziałam się od niej istotnych rzeczy na temat własnego zdrowia i wiem co powinnam dalej robić. Serdecznie polecam.


 • Zofia Osuch

  Neurolog, lek.

  • Mój mąż od 2 lat był leczony u p Doktor na chorobę Parkinsona polegało to tylko na przepisywaniu leków, które nie pomagały sugerowałam żeby mąż miał zrobione jakieś dodatkowe badania ale p Doktor twierdziła że to tak musi być i że będzie coraz gorzej zrozumiałam ale postanowiłam zmienić lekarza okazało się że mąż nie jest chory na chorobę Parkinsona tylko coś znacznie gorszego postępujące porażenie nadjądrowe wiem że w przypadku mojego męża to nic nie zmieni ale podejście do sprawy bardzo mnie rozczarowało


 • Marek Karkosz

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Witam byłam leczona jako dziecko u doktora. Niestety nie jestem zachwycona. Mam krotsza kdp, czesto narzekałam na bóle kolan. Zawsze były odpowiedź że rosne to bola kolana.Nigdy nie dostałam.skierowania na usg czy rtg. Po kilku latach wziełam sprawy w swoje ręcę. Zrobiłam usg i wyszło uszkodzone więzadło. Tak ufaliśmy Panu doktorowi, braliśmy zabiegi a przyczyna tkwiła gdzie indziej niestety.

  • Przed chwilą zakończyłam z córką wizytę i muszę przyznać że zachwyt po takiej wizycie to mało powiedziane. Wybrałam Pana Doktora ponieważ ma bardzo pozytywne opinie odnośnie swojej fachowości. Po wejściu do gabinetu córeczka prawie 3 lata jak to małe dziecko zawstydziła się i już miałam szybko wkroczyć do akcji aby Pan Doktor mógł ja przebadać kiedy Pan Doktor zaczął ja rozbawiać i naprawdę miło traktować i dziecko z uśmiechem na twarzy dało się przebadać ❤️ Pózniej Pan Doktor wszystko nam opowiedział , opisał podejmowane działania. Naprawdę to była miła wizyta. Jeszcze raz dziękuje !

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania