Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Prima-Med

Pl. Stefana Czarnieckego 2

05-660, Warka, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paulina Trzepla-Kowalska

  Dietetyk, mgr

  • E

   Umówiłam się na wizytę u Pani Pauliny z polecenia. Nie żałuję! Po pierwsze dostałam szczegółową analizę składu ciała, która nie była do końca miła (stwierdzono otyłość) :) ale to tylko i wyłącznie przez mój styl życia i złe nawyki odżywania. Słowa Pani Pauliny - to jest nauka zdrowego żywienia produkty niezdrowe zastąpimy zdrowymi. Posiłki proponowane w dietach są pyszne, aż sama się dziwie że niektóre połączenie produktów może tak dobrze smakować. Przy stwierdzonej insulinooporności, Hashimoto aktualnie mam ułożoną świetną dietę bez glutenu i nabiału! wcale nie czuję braku tych produktów. Wdrożony został przez Panią dietetyk system diet dla par, który się świetnie sprawdza! zdrowe odżywianie całej rodziny! w razie pytań wiem że mogę zawsze zadzwonić, dopytać, zawsze otrzymam fachową odpowiedź! Dziękuję z całego serca, że dzięki Pani nasze życie zmienia się na lepsze! Gorąco polecam! :)

  • Spotkanie z Panią Pauliną i pierwsze jej słowa '' to nie dieta ,tylko nauka zdrowego odżywiania '' , brzmi zachęcająco ? Oczywiście ,że tak .Dieta nas przeraża ,kojarzy się z głodem , wyrzeczeniami i ciągłym ważeniem porcji które możemy zjeść . Tego nie ,tamtego też nie ! I co ,rezygnujemy ,bo się boimy i dalej trwamy w tym ciągłym niezadowoleniu z wyglądu ,samopoczucia i często w chorobie ,bo przecież nadwyżka kilogramów to nie tylko obżarstwo , jak większość nas postrzega . Pani Paulina nie oceniła mnie , tak zbilansowała mi jedzonko , że kilogramy leciały i lecą bo zostały dobre nawyki , ja jadłem smacznie ,zdrowo i przede wszystkim nie chodziłem głodny . A co najważniejsze dostałem gotowe przepisy z produktów ogólnie dostępnych . Żaden wysiłek ! Dziękuję mojemu dietetykowi za wsparcie , za czas poświęcony o każdej porze , za zmiany jakie dokonałem w swoim życiu i życiu mojej rodziny . Polecam Panią Paulinę wszystkim ,którzy chcą zmienić swoje życie na zdrowsze ! Jeszcze raz bardzo dziękuję !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Wieteska

  Ginekolog, Położna,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Na pana doktora miałam nieszczęście trafić z polecenia znajomej. Jest opryskiliwy, rzuca złośliwe komentarze, nie rozmawia z pacjentką o problemach można powiedzieć, że podchodzi lekceważąco. Badanie TSH zlecił zbyt późno przez co na zbyt późnym etapie ciąży dowiedziałam się o problemach z tarczycą. Zdecydowanie nie polecam.


 • Tomasz Kupski

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor Tomasz Kupski to najwspanialszy specjalista i człowiek z jakim było dane mi się spotkać. Moja mama choruje na nowotwór złośliwy pęcherza i Pan Doktor przeprowadził resekcję zmian nowotworowych. Zabieg przeprowadzony zostal perfekcyjnie z wielka troska i empatia dla pacjenta. Zaangażowanie, opieka, kultura osobista Pana Doktora i oczywiście wiedza jest na najwyższym poziomie. Moja mama jak i zarówno ja osobiście po kontakcie z Panem Doktorem Tomaszem Kupskim odzyskalysmy wiarę, że na świecie są tak wspaniali specjaliści i ludzie zarazem. Wielkie wyrazy szacunku, uznania i sympatii dla Pana Doktora. Dziękujemy z całego serca , słowa w tym wypadku są zbyt ubogie aby wyrazic wdzięczność i uznanie dla tak cudownego diamentu jakim jest Pan Doktor
   Anna Fusek