Przychodnia Lekarsko - Psychologiczna Persona

(74 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko - Psychologiczna Persona

ul. Kleczkowska 29/1b

50-227 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Mazurek Inny

  Korzystałam z usług pani doktor przez dłuższy czas. Próbę samobójczą po której trafiłam do szpitala uznała za Próbę zwrócenia na siebie jej uwagi, którą należy zignorować. Zupełnie zignorowała zespół stresu pourazowego. Czarę goryczy przelała się gdy usłyszałam że moje ciało jest zdeformowane i nikt mnie nigdy nie pokocha jeśli nie schudnę, bo zdrowe odżywianie i utrzymanie wagi to najłatwiejsza część dbania o siebie... Wiedza o psychodietetyce i zaburzeniach odżywiania pozostawia wiele do życzenia. Bardzo niska empatia, nieumiejętność wyjścia z własnej głowy i przekonanie że wszystko co pacjent mowi ma związek z nią samą.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Baranowski Inny

  Bardzo życzliwy i ciepły człowiek. Leczenie przebiegło bez problemów, lekarz postawił trafną diagnozę. Nie miałem żadnych problemów z kontaktem i umówieniem dalszych wizyt. Polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Kossobudzka psychoterapia w szpitalu

  Miałem okazję rozmawiać z kilkoma psychoterapeutami. Zawsze terapia z mojej strony kończyła się na pierwszym spotkaniu. Mimo, że miałem przyjemność być pacjentem pani Psycholog w szpitalu, a nie w gabinecie prywatnym to już na pierwszym spotkaniu zaciekawiła mnie bardzo swoim punktem postrzegania świata. Zobaczyła to czego ja nie nie dostrzegałem. Pani psycholog jest pewnym brakującym dopełnieniem tego czego nie widzi pacjent. Poszerza horyzonty w miejscach gdzie wydaje się, że nie widać nic więcej. Z mojej strony ogromne uznanie za wkład i pracę przy mojej psychoterapii. Dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski nerwica psychosomatyczna

  Bardzo duży plus za kontakt smsowy na bieżąco z Panem Doktorem. Plus za polecenie dobrych specjalistów od osteopatii i istdp. Minus za żle dobrane leki oraz za wmawianie niechęci do leczenia.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Baranowski

  Lekarz z powołania, z dużą wiedzą, także pozapsychiatryczną, intuicją i co rzadkie, otwarty na współpracę z takim pacjentem, który ma swoje własne spostrzeżenia i pomysły. Jest tytanem pracy. Przyjmuje pacjentów do późna, wychodzi znacznie później niż recepcjonistka i sam otwiera ostatnim pacjentom drzwi. Pomimo to, nigdy nie widać po nim zmęczenia. Zawsze też dawał radę wcisnąć mnie na szybki termin, kiedy tego potrzebowałem (np, z powodu myśli samobójczych). Polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Baranowski depresja

  Fantastyczny specjalista. Gdy inny lekarz nie był w stanie mi już pomóc i jedyne rozwiązanie widział w skierowaniu mnie na zamknięty oddział psychiatryczny Pan doktor Baranowski diagnozą i doborem leków wyciągnął mnie z wielomiesięcznej głębokiej depresji z myślami samobójczymi i postawił na nogi. Do końca życia będę mu za to wdzięczny.


  M
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski

  Bardzo polecam dra Pawłowskiego, niesamowicie ciepły i kontaktowy człowiek, dbający o pacjenta i dobierający leki z rozsądkiem. Dziękuję za pomoc w wyjściu z poważnych stanów lękowych.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski

  Witam, Serdecznie Polecam Doktora Pawłowskiego , ja do Pana doktora trafiłam również z Polecenia i jestem bardzo wdzięczna tej osobie. Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem. I serdecznie polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski

  człowiek: TAK; lekarz: TAK; psychiatra: TAK; cudotwórca: NIE.
  zaangażowany: TAK; motywujący: TAK; mądrze wymagający: TAK; wesoły: TAK; inteligentny: TAK.
  Doktor Pawłowski leczył moją ciężką depresję przez 3,5 roku. Już na początku Pan doktor wspomniał o niezbędnej w moim przypadku psychoterapii. Po 2 latach leczenia dojrzałem do pierwszego kroku w tym kierunku i, z rekomendacji Pana doktora, wziąłem udział w kilkudniowym intensywnym treningu interpersonalnym, tzw. grupie otwarcia. Było to dla mnie duże przeżycie i ciekawe doświadczenie. Dziś już wiem, że w procesie odzyskiwania równowagi w życiu - niezbędne. Leczenie pod okiem Pana doktora już zakończyłem, a rozpocząłem średnioterminową - roczną - terapię grupową w podejściu psychodynamicznym.
  Pozdrawiam Doktora i życzę dalszych sukcesów w leczeniu często bardzo chorych ludzi. Życzę jednocześnie Panu takich pacjentów, którzy szybko zrozumieją, że kluczem do sukcesu w walce z chorobą jest motywacja i intensywna praca nad sobą, a "tabletka" jest tylko środkiem - nie rozwiązaniem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Tomasz Pawłowski

  Piszę już po raz trzeci ocenę Pana dr. hab. Tomasza Pawłowskiego - psychiatry. Dwie pierwsze nie ukazały się. Zupełnie tego nie rozumiem. Dopiero teraz przeczytałam instrukcję zamieszczania oceny. W roku 2009 było ona prosta a teraz należy być na portalu społecznościowym Facebook. Nie jest to dobry pomysł, a co mają zrobić ci, którzy nie mają na to ochoty a chcą zamieścić swój komentarz na www.znanylekarz.pl? W moim przypadku jestem na FB i próbuję ponownie.
  Jestem pacjentką dr. Pawłowskiego od 2009 roku. Wcześniej byłam leczona, z różnym skutkiem, przez kilku lekarzy psychiatrów. Poleciła mi go moja znajoma, która jest jego stałą pacjentką. Jestem jej za to b. wdzięczna! Od tego czasu ani razu nie byłam w szpitalu psychiatrycznym, a jak wiemy jest to szpital specyficzny i leżenie tam nie należy do przyjemnych. Mam już za sobą kilka pobytów w tym zamkniętym od świata obiekcie. Kto przez to przeszedł wie co mam na myśli. Pan Doktor bardzo dobrze dobrał mi leki i zdiagnozował moją chorobę a to jest najważniejsze. Podziwiam jego doskonałą pamięć, bo potrafi mnie zapytać o rzeczy, o których wspominałam na poprzednich wizytach. Idąc do Niego na wizytę nie czuję się, jako kolejny „przypadek” ale żywy człowiek, który ma chorą psyche i który szuka pomocy i pomoc tę otrzymuje. Rozmowa z Nim, to czysta przyjemność i jedynie żałuję, że tak mało czasu NFZ (max. 20 minut/pacjenta) refunduje.
  Niespotykane jest dla mnie to, że mogę się z Nim konsultować przez telefon, dzwoniąc, bądź wysyłając sms w Jego prywatnym czasie. Staram się tego nie nadużywać ale czasami, kiedy źle się poczuję mogę dowiedzieć się jaką dawkę leku powinnam przyjąć. Jeśli zabraknie mi leku, wypisze receptę i zostawi w rejestracji (pracuję i nie zawsze mogę się zwolnić u swojego pracodawcy aby pójść w godzinach, kiedy Pan Doktor przyjmuje pacjentów). Bywa, że przyjmie poza grafikiem, kiedy mój stan się nieco pogorszy. To takie niespotykane. Spokojnie mogę o Nim powiedzieć, że to dzisiejszy DR JUDYM. Mało spotyka się takich lekarzy, którzy dobro pacjenta stawiają ponad wszystko. Kiedy On znajduje na to wszystko czas, będąc jednocześnie nauczycielem akademickim?
  Lubię Jego poczucie humoru, bo sprawia ono, że idąc na wizytę nie czujemy ani strachu, ani skrępowania. Czasami nawet żałuję, że mam wyznaczane wizyty kontrolne co 2 miesiące (a bywa i więcej, jeśli moje samopoczucie i wyniki badań poziomu kwasu walproinowego są dobre) a nie częściej ………….
  Pragnę zaznaczyć, że wielu osobom polecałam tego specjalistę wysokiej klasy i wszyscy są mi ogromnie wdzięczni. Tak więc, poniekąd, piszę tę opinię w imieniu moich znajomych.
  Panie Doktorze, dziękuję za wszystko co Pan dla mnie i mojej rodziny zrobił i nadal robi. Życzę Panu sukcesów zawodowych, bo przy takim zaangażowaniu w leczenie na pewno wkrótce otrzyma Pan tytuł profesora, czego z całego serca życzę. Nade wszystko zdrowia, bo nie wyobrażam sobie teraz abym miała zmieniać lekarza!

  ANNA K.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania