Przychodnia Lekarska Zdrowie w Toruniu

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Zdrowie w Toruniu

Fałata 36/46

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Dargiel

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   O ile cena jest bardzo przystępna jestem niezadowolona. Sama zauważyłam ubytki, o których nie dowiedziałam się w gabinecie. Odradzam.

  • K

   Zachęcona opiniami na tej stronie udałam się do pani doktor. Rzeczywiście przemiła, cena wizyty zaskakująco niska, żadnego wyciągania pieniędzy od klienta. Niestety pani doktor nie zauważyła dziury w zębie, którą nawet ja widziałam gołym okiem. Mimo zapewnień, że z uzębieniem wszystko w porządku, po 3 miesiącach musiałam wrócić do dentysty (innego), który nie mógł nadziwić się że zostałam wypuszczona z gabinetu z takim ubytkiem. Ząb był do zatrucia i leczenia kanałowego.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Elżbieta Winiarska

  Ginekolog, lek.

  • K

   To najgorsza Pani " doktor" w Toruniu na jakiego mogliśmy trafić z żoną.... Tydzień temu żona poroniła był to 10 tydzień była to pierwsza ciąża w pełni planowana poszliśmy do Pani doktor, która byle jak wypełniła karte ciąży nie przeprowadzila USG mimo, że żona zgłaszała ból brzucha oraz skurcze. Pani doktor stwierdziła, że to ból jelita dlatego badania nie zrobiła bo na urlop idzie i głowa ją boli jak za długo siedzi w pracy. Tydzień później poszliśmy zaniepokojeni nadal skurczami i bólem brzucha do prywatnego lekarza, który powiedział, że niestety nie słuchać bicia serduszka :(... gdzie Pani doktor mogła temu zapobiec coś zrobić cokolwiek jak można być takim lekarzem! Ludzie czekają na dziecko są pełni nadziei, radości, że pojawi się w ich życiu mała istotka( najważniejsza dla nich wyczekiwana) a lekarz bagatelizuje wszystko bo idzie na urlop! Nie chodźcie do tej lekarki jeśli chcecie mieć dzieci i nie chcecie być potraktowani jak my z żoną ...:(


Powiązane wyszukiwania