Przychodnia Lekarska Zdrowie W. J. Dubaniowscy, A. Moryson

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Zdrowie W. J. Dubaniowscy, A. Moryson

Kupiecka 1

67-100, Nowa Sól, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Dubaniowski

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W

   "W dzisiejszych czasach nie ma ludzi zdrowych, są tylko źle zdiagnozowani" :) i aby uniknąć tej złej diagnozy, dr Dubaniowski, jako chyba jeden z niewielu lekarzy rodzinnych, nie ma oporów ze skierowaniami na dodatkowe badania czy do specjalistów. Wie, że najgorsze co może się w tym zawodzie przydarzyć, to instrumentalne potraktowanie pacjenta. Jest moim rodzinnym ok. 15 lat i choć z założenia twierdzę, że zdrowie jest zbyt cenne, aby je oddawać w ręce lekarzy, to akurat Jego mogę polecić wszystkim.

  • P

   Ogólnie człowiek bardzo sympatyczny i miły dla swoich pacjentów, ale czy to wystarczy? Generalnie dr wyznaje zasadę iż antybiotyk jest dobry zawsze i na wszystko. Gdy na początku drugiego trymestru ciąży poszłam z uciążliwym kaszlem dr zaglądnął mi do gardła, nawet nie osłuchał, i przepisał antybiotyk twierdząc, że naprawdę nic innego nie da się zrobić. No cóż - po syropie ziołowym kaszel przeszedł i obyło się bez trucia dzidziusia.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wiesława Dubaniowska

  Lekarz Rodzinny,

  • E

   Super Lekarz świetne podejście do pacjenta, dokładnie przebada i zawsze gdy potrzeba da skierowwanie do specjalisty, polecam. Edyta