Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Lekarska Neuromedyka

  Okrzei 51 C

  96-300, Żyrardów, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Zalewska

  Endokrynolog, Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna wraz z USG ginekologicznym

   Pani doktor jest bardzo miłą osoba, rozmowa i cała wizyta przebiegała fachowo, bez niepotrzebnego skrępowania. Polecam

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja endokrynologiczna wraz z USG tarczycy

   Była to moja pierwsza wizyta i jestem zadowolona. Pani doktor miła i sympatyczna. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad i zaleciła dalsze badania niezbędne do wystawienia odpowiedniej diagnozy. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Wojciech Kopytek

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia PsychologicznaUsługa: zwykła wizyta 50 min.

   Długo szukałem specjalisty z którym mój nastoletni syn chciałby pracować. Rok temu poznaliśmy Pana Wojtka i nareszcie mogę spokojnie spać wiedząc, że dzieciak objęty jest profesjonalnym wsparciem psychologicznym. Z pełną odpowiedzialnością polecam terapię u Pana Wojtka w różnych życiowych zawirowaniach.

  • A

   Bardzo polecam Pana Wojtka przy pracy w trudnym etapie życia. Ma on bardzo duże doświadczenie w rozpoznawaniu charakteru drugiego człowieka. Potrafi trzeźwo spojrzeć na sytuacje w której znajduje się obecnie pacjent i dodać wiary w siebie. Co ważne w trakcie spotkań jest pełne zaufanie pacjent- terapeuta i jest to dla mnie bardzo komfortowe. W trakcie spotkania panuje atmosfera spokoju, zainteresowania i zrozumienia pacjenta. Po wizycie poziom samopoczucia jest zawsze lepszy.
   Poza tym Pan Wojtek jest empatycznym i zaangażowanym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia komfort i dobro pacjenta.
   Zawsze czekam na kolejne spotkanie.
   Dziękuje za pomoc Panie Wojtku

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Elżbieta Sałyga

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • K

   Wiecznie nie ma czasu, leczy "na oko" -bez robienia badań specjalistycznych. Przez lata leczyła mnie na kolkę wątrobową, a tam sobie rósł nowotwór!
   Chroń nas Boże przed takimi lekarzami!

  • A

   lekarka dość słaba nie potrafiła odróżnić zapalenia płuc od zawału facet mało co się nie przekręcił ale myślę że teraz jest trochę lepsza czas mija może się czegoś douczyła


 • Elżbieta Lach

  Neurolog,

  • S

   Najlepszy naurolog z jakim miałam doczynienia, a uwierzcie - leczyłam się u wielu.
   NAPRAWDĘ POLECAM.

  • G

   profesjonalista w każdym calu. bardzo miła Pani doktor, zna się na swoim fachu, postawiła mnie na nogi i przywróciła zdrowie

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Emilia Kotewska-Avramceva

  Neurolog, Internista,

  • K

   Nie zgadam sie z opinia kilku osób na tym portalu że Pani doktor nie potrafi postawić odpowiedzniej diagnozy. Kilka miesięcy temu byłiśmy na wizycie u Pani doktor która zgiadnozowało mojemu ojcu góza mózgu. Szybko umówiła nas z neurochirurgirm w Warszawie. Ojciec jest juz po operacji i miewa sie nardzo dobrze. Dzięki Pani doktor mój ojciec nadal żyje. Dziękuje

  • B

   Nie potrafi postawić diagnozy, nie miła, traktuje chorych jak zło konieczne chyba, że leczą się prywatnie.


 • Krystyna Jędrychowicz-Rosiak

  Reumatolog,

  • O

   Dr Jędrychowicz-Rosiak to Lekarz :
   1. O wysokim doświadczeniu i b.dużej praktyce w zakresie reumatologii i dziedzin pokrewnych (interna).
   2. Prowadzący też terapie niestandardowe, gdy te ostatnie nie dają efektów lub wiążą się z silnymi działaniami ubocznymi.
   3. Otwarty na innowacje i nie wahający się je zastosować, gdy korzyści spodziewane są większe od ryzyka
   4. Troszczący się o pacjenta, szczególnie ciężko chorego (np. telefony w sprawie dostępnych leków czy form terapii)
   5. Ujmujący spodziewany efekt leczenia w aspekcie kompleksowym, najoptymalniejszym dla organizmu pacjenta
   6. Zlecającym niezbędne badania okresowe- może nie zbyt często i "chojnie", ale w razie istotnych przekroczeń ponawiajacy badania powtórnie
   7. Może niezbyt wylewnym w kontakcie osobistym, ale zawsze z glosem pełnym troski o zdrowie pacjenta.


 • Anna Winiarek-Sobieraj

  Psycholog,

  • Ł

   Bardzo dobra opinia, serdecznie polecam zarówno za fachowe podejście do sprawy jak również niesamowicie miła atmosferę towarzyszącą badaniu. Przesympatyczna Pani, a co najważniejsze super kontakt i bezproblemowe dostosowanie godzin pracy również dla tak zarobionego człowieka jak ja.

  • A

   Najlepszy i najbardziej profesjonalny psycholog jakiego znam :-) z Panią Anią znajduję wspólny język, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Przyjazny gabinet psychologiczny zawsze będzie mi bliski.


 • Anna Klimczak

  Internista, Pulmonolog, Alergolog,

  • W

   Dr. Anna Klimczak jest bardzo dobrym diagnostykiem. Już na pierwszej wizycie po zebraniu wywiadu, rozpoznała u mnie dychawice oskrzelowa i przepisała mi leki, które przyniosły mi ulgę już po tygodniu.
   Poza tym jest osobą kontaktowa,co dla mnie jest bardzo ważne. Można Dr. zadać pytanie i człowiek otrzyma odpowiedź. Polecam p. Dr.Annę Klimczak jak również Poradnie Chorób płuc na Dąbrowszczaków, gdzie trafiłam do Pani Doktor- cały personel jest godny polecenia. Dojeżdżam tam aż z Sadyby- mimo to WARTO!!!

  • A

   Bardzo dobra lekarz, chodze do Niej od kilku lat. Jako dziecko chodziłam do pulmonologa, ale dostawałam tylko leki ziołowe, mówił że powinno przejść itp. Gdyby wtedy można było zareagować nie musiałabym pewnie dziś, po10ciu latach brać tylu leków i męczyć się przez cały okres dorastania.. jednak tak było - notoryczny katar z dzieciństwa przerodziła się w ataki kaszlu porami nocnymi (aż czułam krew w ustach, uczucie jakbym miała płuca wypluć...) i wieczorami, oraz w ciągu dnia. Dr świetnie zdiagnozowała mnie już po 1szej wizycie. Leki pomogły. Do tego świetna osoba jako człowiek, w ciąży nie raz mi pomogła!
   POLECAM!!!


 • Elżbieta Tyborowska

  Laryngolog,

  • R

   Przykre, że Pani lekarz nie potrafi zdiagnozować zatok, pomimo prześwietlenia, na które nie skierowała, bo to może uczynić tylko lekarz rodzinny

  • E

   Własnie dzis byłam u Pani Doktor. Popatrzyła mi w krtań. Dzięki Bogu wszystko OK.... Lekarz bardzo kompetentny, Polecam. Najważniejsze u lekarza to jest profesjonalizm, a nie to czy się mizdrzy do pacjenta, czy nie.....

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Stępień

  Okulista,

  • I

   Mało komunikatywny człowiek, dodatkowo mało uprzejmy w stosunku do pacjenta.
   Ma ewidentne braki w zakresie obsługi klienta; Podczas mojej wizyty miał szereg uwag i komentarzy nie na temat, irytujących mnie; O rezultaty badań musiałem sie dopytywać, bo ograniczył się tylko do wręczenia mi papierów z zaleceniem noszenia okularów.
   Dodatkowo kiepsko kontroluje ruch pacjentów, przyjmuje w kolejności wg własnego widzimisię, stwierdził np że się spóźniłem na moją wizytę (co nie było prawdą) więc teraz musze czekać na końcu kolejki, podczas gdy inne osoby (które faktycznie się spóźniały) przyjmował wcześniej;
   Ta osoba nie wzbudza zaufania, szczerze odradzam.

  • G

   Moja opinia nie jest podyktowana współpracą z panem doktorem.Mówię to jako członek rodziny pacjenta doktora.Pacjent ten odwiedził wielu okulistów i słyszał wiele diagnoz z nowotworem oka włącznie.Tylko doktor Stępień i lekarze ze szpitala przy ul. Sierakowskiego postawili prawidłową diagnozę i to właśnie doktor wdrożył prawidłowe leczenie które przyniosło efekt.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu