Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Medica

11 Listopada 14

55-200, Oława, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Rok-Kuźniarska

  Stomatolog,

  • J

   Wspaniały, cierpliwy lekarz. Super profesjonalista. Zawsze wysłucha i doradzi. Rewelacyjne ceny usług, z których korzysta cała moja rodzina.

  • R

   Witam , u Pani dr.Ani leczy sie cala moja rodzina. Bardzo gorąco polecam za fachowość i uczciwość . Robiłam też tutaj koronki - wyszły pięknie (widać znaczną różnicę , o wiele ładniej wyglądają niż robione u innego lekarza). Nie naciąga ludzi na niepotrzebne leczenie. Ceny też niewysokie. Dziękujemy Pani Doktor!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Bożena Leśniak

  Laryngolog,

  • P

   Pani doktor już nie raz wybawiła mnie z opresji. Wyleczyła, gdy inni już nie widzieli sensu leczenia poza zabiegiem. Po latach niekończących się angin, nastały lata gdzie nawet kataru brak. Moje życie stało się lepsze, za co gorąco dziękuje.
   Nie wyobrażam sobie wizyty u kogoś innego. Gdy tylko mi coś dolega- wracam, choćbym miała wiele kilometrów zrobić i zawsze otrzymuje oczekiwaną pomoc.
   Jako lekarz: pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Jako człowiek: ciepła i empatyczna. Lekarz z prawdziwego powołania i dlatego gorąco polecam.


 • Agnieszka Bernatowicz

  Dietetyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Ziemo-Vita Usługa: konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

   Pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba. Poświeciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Odpowiedziała dokładnie na wszelkie moje pytania wykazując się przy tym dużą wiedzą z zakresu dietetyki. Stosując dietę ułożoną przez Panią Agnieszkę po raz pierwszy nie byłam głodna i schudłam, a poziom mojego złego cholesterolu obniżył się. Gorąco polecam Panią Agnieszkę.

  • P
   Lokalizacja: Ośrodek Medyczny Ziemo-Vita Usługa: dieta redukcyjna

   Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Agnieszką. Jest empatyczna i widać, że ma dużą wiedzę. Spokojnie wytłumaczyła mi co należy zmienić i ustaliłyśmy wspólnie plan działania. Jestem dopiero po pierwszej wizycie kontrolnej, ale widzę już efekty. Widać, że dieta jest ułożona specjalnie dla mnie. Nie ma w niej produktów, które nie lubię. Polecam!