Przychodnia Lekarska Komed

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Komed

Wojska Polskiego 6.

62-500 , Konin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sebastian Małek

  Lekarz Rodzinny, Dietetyk, lek.

  • J

   Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, insulinooporność oraz PCOS strasznie utrudniały mi życie i utrzymanie dobrej formy. Dzięki niemu mam super formę, super figurę znacznie się sobie podobam oraz nauczyłam się zdrowego żywienia co poskutkowało również na rodzinę w domu. Pozdrawiam- do ślubu idę nowa JA

  • A

   Ten Pan ułożył doskonały scenariusz na moje nowe życie! :)
   Wiedział od razu co należy zrobić z moją (dużą) nadwagą, odczarował mi słowo "dieta", spojrzał na mnie jako na cały organizm, a nie tylko tuszę... z czym mieli problem inni lekarze. Jestem jeszcze w trakcie terapii, ale już w tym momencie, widząc efekty oraz czując niesamowity spokój przez rzetelną i nieustanną opiekę nad całym "procesem" gubienia kg, śmiało mogę wystawić pozytywną opinię! :) Pan Sebastian ma ogromną wiedzę, doświadczenie, widać, że robi to co lubi, jest lekarzem z powołania, a co najważniejsze NORMALNYM CHŁOPEM! :) Serdecznie polecam! To nie jest zwykły dietetyk... On dokonuje cudów :) Ja będę mu wdzięczna do końca życia.

   P.S. Ja też się wahałam i zastanawiałam czy powinnam... Teraz wiem, że myśleniem nad tym było tylko stratą czasu... Nie myśl tylko umawiaj się na wizytę! :)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Bogusława Karaszewska

  Onkolog, Internista,

  • G
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska KomedUsługa: Inny

   Pragnę podziękować Pani dr Karaszewskiej za bardzo profesjonalną pomoc, za okazanie życzliwości w tym trudnym czasie choroby. Pani dr Karaszewska jest doskonałym specjalistą, bardzo kompetentną i kreatywną. Wykazuje bardzo duże zaangażowanie w pomoc swoim pacjentom co w dzisiejszych czasach nie jest częstą sprawą. Serdecznie dziękuję i życzę dobrego zdrowia oraz siły w walce z podstępną chorobą.

  • O
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska KomedUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz, specjalista. Trafna i szybka diagnoza i leczenie. Zawsze mogę liczyć na wsparcie pani dr Karaszewskiej. Gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania