Przychodnia Lekarska Eskulap

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Eskulap

Gogola 12

92-513 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małorzata Pudło

  Internista,

  • I

   bardzo dobra, kompetentna, słucha i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć, mnie pomogła za każdym razem. Rzadko chodzę do lekarza ale na niej nigdy się nie zawiodłam.

  • P

   Panią doktor oceniam pozytywnie. Fachowa, uprzejma, potrafi słuchać pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Henryk Górski

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedyceuszUsługa: prowadzenie ciąży

   Na pierwszą wizytę udałam się w siódmym tygodniu ciąży co potwierdzały wyniki badań krwi, doktor zerknął tylko w te badania i powiedział ze to nic nie znaczy natomiast gdy już mnie zbadał to nie raczył się nawet odezwać, jedynie usiadł w milczeniu do pisania. Skierowanie dostałam tylko na krew w tym na glukozę ,którą wykonuje się przecież dopiero po dwudziestym tygodniu!! zabrakło również skierowania na różyczkę,tarczycę i USG. o tym ze ciąża jest potwierdzona dowiedziałam się dopiero gdy wyciągnęłam wnioski z czytania tego co napisał bo sam nie raczył się do mnie odezwać ignorując mnie nawet gdy zadawałam ważne dla mnie pytania,przy braku odpowiedzi ponawiałam niektóre z nich jednak na marne.... Na koniec jedynie wspomniał ze mam łykać kwas foliowy i tyle z naszej rozmowy. Zdecydowanie odradzam.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: antykoncepcja

   Celem mojej wizyty była antykoncepcja i lekarz bez żadnego wywiadu przepisał mi konkretne tabletki i powiedział żebym przyszła na badanie za tydzień. Oczekiwałam że na następnym spotkaniu wyjaśni mi wszystko i odpowie na moje pytania. Niestety dalej nie wyjaśnił nic, nie poinformował że możliwe są plamienia przez jakiś czas po rozpoczęciu antykoncepcji (każdy lekarz powinien to zrobić). A kiedy o to zapytałam na następnej wizycie to zbył pytanie.
   Lekarz ma obowiązek poinformować również o ryzyku chorób żylnych. Nie dość że tego nie zrobił to jeszcze gdy zadałam pytanie to stwierdził że nie ma czegoś takiego i że mam się słuchać lekarzy, a nie innych ludzi. U mnie w rodzinie występowały choroby żylne więc takie podejście jest po prostu niebezpieczne dla mojego zdrowia. Badanie było wykonane niedelikatnie.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania