Przychodnia ALMED

(16 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia ALMED

Grunwaldzka 1

37-500 , Jarosław , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Rudnicka-Markowicz Inny

  Pani Doktor wybitny specjalista w dziedzinie dermatologii. Diagnostyka i leczenie schorzeń dermatologicznych na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista to atut jaki cechuje Panią Doktor. Osobiście polecam wszystkim pacjentom wizytę u tego specjalisty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Waldemar Wilczyński Inny

  Bardzo dobry chirurg stomatologiczny. Priorytetem u Niego jest skuteczne działanie, tworzenie miłej atmosfery jest na drugim miejscu. Jest rozsądny, konkretny i solidny. A poza tym wiadomo – wiedza i doświadczenie. Wyrywałem u Niego wszystkie "ósemki", gdyż się nie mieściły oraz wymagało tego leczenie ortodontyczne. Niektóre zabiegi były trudne do wykonania, ale chirurg dobrze sobie poradził. Wszystko się ładnie pogoiło i do dzisiaj jest w porządku (minęło kilka lat). Leczenie możliwe na NFZ jak i prywatnie (przyzwoite ceny). Ja wyrywałem zęby na NFZ, ale niezależnie od opcji wysoka jakość usług i dobra dostępność lekarza. Polecam!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Agata Walewska Inny

  Rzetelna Pani Doktor, przyjazna atmosfera, mile podejście do dzieci. Szczegółowo przeprwadzony wywiad i badanie. Bardzo polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Szpejankowski Inny

  Z całego serca polecam Pana dr Szpejankowskiego. Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wytłumaczy,konkretny, uprzejmy, diagnoza trafnie postawiona,pełen profesjonalizm, poświęca pacjentowi tyle czasu i uwagi ile pacjent potrzebuje. W maju byłam pacjentką na oddziale chirurgii w Jaroslawiu miałam operację usunięcia pęcherzyka laporoskopowo, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Personel na oddziale miły, życzliwy, w każdej chwili gotowy do pomocy. Polecam Doktora Szpejankowskiego warto oddać się w ręce lekarza z powołania, gotowego na pomoc w każdej sytuacji. Dziękuję Bogu za takiego lekarza z powołania.

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Woźniak Inny

  Pan doktor uważam najlepszy specjalista w dziedzinie dermatologii na podkarpaciu. Diagnostyka w stu procentach trafna. Szybkość działania pana doktora i merytoryka na wizycie jest wielce profesjonalna. Polecam osobiście wszystkim leczenie u pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Waldemar Wilczyński Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Indywidualne i szczegółowe podejście do przypadku. Usunięcie ósemki bardzo sprawne.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Agata Walewska Inny

  Dobre podejście do dzieci. Córka sama bez strachu wskakuje na fotel. Pani doktor skutecznie rozwiązuje problem. Na pewno wrócimy.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Antoni Piwowoński Inny

  Bardzo polecam doktora. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Odpowiedział na każde pytanie. Profesjonalnie wykonał dwa zabiegi, teraz chodzę na kontrolę. Bardzo miły i uprzejmy. Dziękuję doktorowi i serdecznie polecam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Szpejankowski Inny

  Polecam Pans Doktora. Bylam pacjentką w Almedzie oraz w szpitalu COM w Jarosławiu. Operacja usunięcia woreczka przebiegła sprawnie, wszystko ładnie się goi; opieka na 5+, miła atmosfera na oddziale. Niezdecydowanym pacjentkom serdecznie polecam, nie ma się czego bać. Pozdrawiam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Kania Inny

  Polecam, bardzo dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy, miły, uprzejmy. Osoba o wysokiej kulturze oraz niezwykłej empatii dla pacjentek. Trafiona diagnoza i właściwy dobór leczenia. Nie bagatelizuje problemów. Interesuje się swoimi pacjentkami na oddziale.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz