Przestrzeń Holistic - Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju | CENTRUM - Al. Ujazdowskie 26/3 (przy Placu Trzech Krzyży) | MOKOTÓW - Wernyhory 11 (przy Metrze Służew)

Przestrzeń Holistic - Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju | CENTRUM - Al. Ujazdowskie 26/3 (przy Placu Trzech Krzyży) | MOKOTÓW - Wernyhory 11 (przy Metrze Służew)

O nas

Zapraszamy Cię do naszej przestrzeni terapeutyczno-rozwojowej, w której możesz zadbać o siebie holistycznie. Ciało i umysłu są ze sobą nierozerwalnie powiązane, dlatego znajdziesz u nas psychoterapeutów, psychiatrę, osteopatów i fizjoterapeutów, a wiedzę i praktykę uzupełnisz na warsztatach oraz eventach tematycznych. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych psychoterapeutów, którzy zdobyli odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ale przede wszystkim odbyli lub nadal są w procesie własnej psychoterapii. W zawodzie psychoterapeuty niezwykle ważne jest ciągłe samodoskonalenie polegające na zdobywaniu wiedzy, i przede wszystkim ciągłemu procesowi wglądu za pośrednictwem terapii własnej oraz superwizji. Wszystko co dzieje się w naszym umyśle ma odzwierciedlenie w naszym ciele i na odwrót. Nasi specjaliści z różnych dziedzin, stale komunikują się między sobą w celu odnalezienia i likwidacji tych przyczyn.

Uprzejmie informujemy, że zaplanowaną do naszych specjalistów wizytę można odwołać nie później niż 48 godzin przed jej ustalonym terminem.

więcej O nas
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychologia

Psychologia

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

psychiatria

Psychiatria

dietetyka

Dietetyka

fizjoterapia

Fizjoterapia

urologia

Urologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (2)

Przestrzeń Holistic - Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju | CENTRUM - Al. Ujazdowskie 26/3 (przy Placu Trzech Krzyży) | MOKOTÓW - Wernyhory 11 (przy Metrze Służew)
Aleje Ujazdowskie 26/3, 00-478 Warszawa
Zobacz więcej
Przestrzeń Holistic - Twoje Miejsce Terapii i Rozwoju | CENTRUM - Al. Ujazdowskie 26/3 (przy Placu Trzech Krzyży) | MOKOTÓW - Wernyhory 11 (przy Metrze Służew)
Wernyhory 11, 02-727 Warszawa
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (396)

396 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    A

    Świetna, konkretna terapeutka. Polecam z czystym sumieniem

     • mgr Agnieszka Łukaszewska konsultacja psychoterapeutyczna online  • 

    M

    Working with this therapist has been a really good experience for me. Kamil is kind, patient and easy to talk to, which made a big difference, especially at the beginning. I always felt respected and understood, and our sessions helped me see things from a new perspective. I'm truly thankful for his support :)

     • mgr Kamil Ciupiński Online consultation - Psychologist follow-up  • 

    M

    Pan Marcin to terapeuta przy którym można naprawdę być sobą, bez udawania i bez poczucia, że jest się ocenianym. Ma dużą uważność i potrafi trafnie nazwać rzeczy, które wcześniej były dla mnie trudne do zrozumienia. Terapia schematów w jego wykonaniu to nie tylko rozmowa, ale realna praca, która daje efekty. Czuję że lepiej rozumiem siebie i swoje reakcje a to przekłada się na codzienne życie. Polecam!

     • mgr Marcin Grudziński Terapia schematów  • 

    M

    Z całego serca polecam tę fizjoterapeutkę. Trafiłam do niej w bardzo wrażliwym momencie i od pierwszej wizyty poczułam ogromne wsparcie. To co wyróżnia Panią Maję, to nie tylko wiedza i skuteczność terapii ale również podejście pełne empatii i uważności. Dzięki jej pracy odzyskałam nie tylko sprawność fizyczną ale też pewność siebie i spokój.

     • mgr Maja Gawryś fizjoterapia dna miednicy  • 

    K

    Z całego serca polecam terapię u Pani Edyty. Dzięki jej wsparciu poczułam się naprawdę wysłuchana i zrozumiana - bez oceniania, z pełną akceptacją. Jej podejście łączy profesjonalną wiedzę z ogromną wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka, co sprawia, że każda sesja przynosi ulgę i realne efekty. Szczególnie cenne jest jej holistyczne spojrzenie na zdrowie uwzględniające zarówno emocje jak i ciało. Pomaga mi lepiej zrozumieć swoje reakcje, odzyskać równowagę i poczucie sprawczości.

     • dr n. społ. Edyta Kowalska Konsultacja psychologiczna okołoporodowa online  • 

    K

    Na sesji terapeutycznej byłam wraz z mężem, z zamiarem poprawy komunikacji między nami. Niestety, w naszym odczuciu spotkanie nie spełniło naszych oczekiwań. Terapeutka sprawiała wrażenie, jakby koncentrowała się głównie na jednej stronie, zamiast zachować neutralność. Dodatkowo dwukrotnie odniosła się do własnych doświadczeń życiowych, co utrudniało skupienie się na naszych problemach i potrzebach jako pary.

     • mgr Katarzyna Pankiewicz konsultacja pary/małżeństwa (pierwsza wizyta)  • 

    M


    Jestem osobą niesłyszącą, trochę czytam z ruchu ust. Chciałabym wystawić bardzo piękną i pozytywną opinię o Elżbieta Dzisiewicz, lekarzu psychiatrze.
    Pani doktor jest bardzo życzliwa, cierpliwa i pełna zrozumienia. Okazuje mi ogromny szacunek jako osobie z niepełnosprawnością. Komunikacja jest spokojna, jasna i dostosowana do moich potrzeb. Czuję się bezpiecznie, wysłuchana i traktowana z godnością.
    Byłam wcześniej w innych miejscach i niestety nie czułam się tam dobrze. Tutaj jest zupełnie inaczej. To najlepsze miejsce dla mnie. Atmosfera jest ciepła i przyjazna, a ja czuję spokój i zaufanie.
    Również opiekunka oraz rejestracja są bardzo miłe, pomocne i serdeczne. Zawsze mogę liczyć na dobre podejście i wsparcie.
    Będę zawsze ich klientką, chodzę tutaj regularnie i bardzo dobrze się tu czuję.
    Z całego serca dziękuję za empatię, profesjonalizm i szacunek.
    Szczerze polecam.

     • dr Elżbieta Dzisiewicz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)  • 

    K

    Wizyta u Pani Ani przebiegla w bardzo milej atmosferze, bez napiecia i stresu; dostalem narzedzia do pracy z moim problemem i mysle ze to wszystko bedzie procentowalo; poczulem sie zaopiekowany i doedukowany w szczegolach mojego problemu

     • mgr Anna Szczotka Inny  • 

    T

    Z całego serca chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność za wyjątkowy profesjonalizm i wsparcie, jakie otrzymałam. Pani doktor to specjalista najwyższej klasy, który potrafi skutecznie pomóc nawet w najbardziej trudnych i złożonych sytuacjach.

    Każda wizyta przebiega w konkretnej, rzeczowej atmosferze – wszystko jest dokładnie wyjaśniane, a leczenie dobierane indywidualnie i bardzo trafnie. W sytuacjach kryzysowych zawsze mogłam liczyć na szybką reakcję i realną pomoc, co dawało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.

    Dzięki ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu widzę wyraźne efekty leczenia. To lekarz, któremu można w pełni zaufać – kompetentny, zdecydowany i skuteczny.

    Jestem niezwykle wdzięczna za pomoc w najtrudniejszych momentach. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego i profesjonalnego psychiatry.

     • dr Elżbieta Dzisiewicz Konsultacja psychiatryczna online  • 

    J

    Z całego serca polecam! Pani Maja ma ogromną wiedzę, wszystko wyjaśnia spokojnie i jasno. Czułam się zaopiekowana podczas każdej wizyty, a fizjoterapia jest skuteczna.

     • mgr Maja Gawryś fizjoterapia uroginekologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania