Informacje o placówce

Gabinety

Prywatny Gabinet Lekarski MEDIPOL

Powstańców 34

40-954 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Mizia - Stec Inny

  Pani Profesor to lekarz z ogromną wiedzą i z powołania. Czuję się kardiologicznie zaopiekowana. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Piwowarska Inny

  Polecam lekarz solidny konkretny leczę się od dawna bardzo mi pomogło pełną satysfakcję miałam poważne kłopoty zdrowotne cieszę się że spotkałam takiego lekarza polecam

  dr n. med. Iwona Piwowarska

  Sz.Pani Marianno! Gorąco dziękuję Pani za życzliwą opinię na mój temat i za zaufanie jakim Pani darzyła mnie przez tyle lat! Z poważaniem i wyrazami Szacunku! Iwona Piwowarska


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Roj Inny

  Bardzo się zawiodłam. Lekarka nie była zainteresowana moim przypadkiem. Rozrysowała na kartce jelita i powiedziała, że nie ma sensu robić testu na SIBO. Na koniec usłyszałam, że jak dowiem się co mi jest to mam dać znać. Lekarka była polecana przez innym lekarzy i jako najlepszy fachowiec w swojej dziedzinie.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bagdan Kolebacz Inny

  Polecam
  Od lat zmagałam się z zatokami - leczona łącznie z punkcjami z krótkotrwałymi efektami. Do doktora Kolebacza trafiłam przez przypadek to specjalista w swoim fachu - kompetentny, konkretny i oddany pracy z misją pomocy człowiekowi. W moim przypadku od razu - diagnoza i zabieg.
  Jestem już rok po - widziałam doktora na oddziale laryngologii gdzie nie dbając zupełnie o siebie z zaangażowaniem zajmuje się pacjentami. Podziwiam. Mnie doktor wrócił do normalnego życia i wskrzesił nadzieję że na świecie są jeszcze lekarze z prawdziwym do tego zawodu powołaniem. Gorąco polecam.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Kulawik konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobra lekarka, wspaniały człowiek! Podchodzi do każdego pacjenta i jego choroby z głębokim zainteresowaniem i zaangażowaniem. Zawsze pogodna i uśmiechnięta. Serdecznie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Pala Inny

  Fantastyczny człowiek, wyśmienity profesjonalista, doskonaly Doktor przez duże"D". Postawił mnie na nogi po 10cio miesięcznej gehennie z rwa kulszową. Zalecił operację, przeprowadził w szpitalu Nefrolux w Siemianowicach Śląskich, bol zniknął jak ręko odjął. Przystępnie wyjaśnił wszystko, zalecił, od razu wypisałe-skierowanie na oddział rehabilitacyjny. Polecam całym sercem, każdemu kto cierpi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Bochenek Inny

  Wspaniały konkretny fachowiec doskonale wytłumaczy pacjętowi o jego chorobie, ja miałem w 2007 r operację serca bajpasy, każdemu pacjętowi wytłumaczy jak żyć po operacji co jest bardzo ważne, czuję się bardzo dobrze i przestrzegam zalecen które przekazał P, Doktor, Bardzo Dziękuję Panie Profesorze dzięki panu i pana zespołowi kardiochirurgii żyję Dziękuję


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. BOŻENA JAKLIK Inny

  Polecam z całego serca! Lekarka zaangażowana. Świetne efekty operacji. Dobra opieka po operacji.
  Dziękuję za polecenie mi makijażu permanentnego.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: prof. dr hab. n. med. Andrzej Bochenek konsultacja kardiochirurgiczna

  Witam. Wczoraj byłem na wizycie u P. Profesora z "tesciowka". Diagnoza, podejście do pacjeta to kosmos. Wysoki standard. Pełen szacun Panie Profesorze. Wielu może się od Pana uczyć. Pozdrawiamy i polecamy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bagdan Kolebacz przewlekłe zapalenie zatok

  Bardzo polecam Pana doktora dobry specjalista . Fachowo omówił mój problem. Do tego bardzo serdeczny człowiek pełen empatii i podejścia do pacjenta. Na pewno tonie była ostatnia wizyta u Pana doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania