Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

Sczanieckiej 6 m.7, Górna

93-342, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Szpakowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Samoistne poronienia

   Bardzo przykra wizyta po poronieniu, od wejscia lekarz zaczal ordynować zalecenia z wizyty sprzed 10 miesiecy. Doprowadził mnie do placzu, co bardzo mu sie nie spodobało i poirytowało. Przez długi czas nie dał mi dojść do głosu w jakim celu przyszłam na wizyte. Prosiłam o przedłużenie zwolnienia z powodu niedostępności lekarzy w okresie świat i do wizyty u psychiatry (leczenie depresji) po nowym roku. Dr przeprowadził badanie by kategorycznie odmówić mi pomocy, zapytany co mam zrobić skoro nie moge dostac sie do żadnego lekarza odpowiedział zebym szukała gdzies psychiatry. Ton głosu, postawa, brak wsparcia i arogancja doktora zupełnie wyprowadziły mnie z równowagi, szlochałam na korytarzu prywatnej kliniki jeszcze dobre 30 minut.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Po raz pierwszy jestem w 1000% zadowolona z wizyty u ginekologa!! Pan Doktor jest profesjonalny pod każdym względem! Duża wiedza i umiejetność przekazania tej wiedzy pacjentce.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Marian Szpakowski

  Ginekolog,

  • B

   Fantastyczny lekarz o dłoniach ,które zastępują i roentgen i Usg..Do tego potrafiący i CHCĄCY rozmawiać z pacjentką, a to dzisiaj rzadkość

  • B

   Dziękujemy za dobre porady,ktore uratowaly zycie mojej mamy a twojej siostry dzięki wielki szacun.Duzo zdrowia.POZDROWIENIA Z KETRZYNA ZAPRASZAMY.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Andrzej Malinowski

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza

   Po dwóch poronieniach i 7 latach starań (jeżdżenia po różnych specjalistach, badaniach, niewłaściwych diagnozach, załamaniu nerwowym po stwierdzeniu przez lekarza, że nie nadajemy się nawet na invitro) trafiliśmy do Profesora Malinowskiego - i tak po nie ukrywam kosztownych badaniach już na drugiej wizycie otrzymaliśmy trafną diagnozę, później hsg, laparoskopia w ICZMP, szczepienia i dziś cieszymy się piękna, zdrową Córeczką. Dodam, że zaszłam w ciążę naturalnie w pierwszym cyklu w którym otrzymaliśmy zielone światło i mogliśmy starać się o Maleństwo - wbrew opiniom innych lekarzy. Polecam, prowadzenie ciąży bardzo profesjonalne:
   Profesor odpowiada na wszelkie pytania, czułam, że jestem w "dobrych rękach " i mogę zaufać pomimo bardzo trudnych i bolesnych doświadczeń. To Najwspanialsza Inwestycja -zdrowa Córcia i jestem bardzo wdzięczna Profesorowi i jego Zespołowi Lekarzy.

  • R
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza

   7 lat temu po dwóch poronieniach trafiłam do profesora.Po serii badań przeszłam szczepienia, potem drugie .wszystko było w porządku.moglismy starać się o dziecko.w ciąże zaszłam od razu.dziecko urodziło się co do dnia jak profesor wyliczył.bylismy bardzo szczęśliwi.po dwóch latach urodziłam następne bez najmniejszych problemów mimo iż miałam 43 lata.dzieki profesorowi mamy dwóch synów i córeczkę nasza ksiezniczke.

  Zobacz wszystkie opinie (90) o tym lekarzu